2018 Results


Saturday, February 9, 2019 @ 11:00pm
Final
Shetler 6u boys 23
Robinson 6u boys 11
 
Saturday, February 9, 2019 @ 10:00pm
Final
Johnson 6u boys 19
Hambrick 6u boys 8
 
Saturday, February 9, 2019 @ 9:00pm
Final
Sears 6u boys 0
Schumaker 6u boys 29
 
Saturday, February 9, 2019 @ 7:00pm
Final
Strunk 14u boys open 66
    EWA Reed 34
 
Saturday, February 9, 2019 @ 6:00pm
Final
White 10u boys 30
Fineis 10u boys18 32
 
Saturday, February 9, 2019 @ 6:00pm
Final
Santos 10 u boys 19
Pollock 10u boys 28
 
Saturday, February 9, 2019 @ 5:00pm
Final
Strother 10u boys 7
Gipson 10u boys 23
 
Saturday, February 9, 2019 @ 5:00pm
Final
Ruth 10u boys 10
Bechtel 10u boys 13
 
Saturday, February 9, 2019 @ 4:00pm
Final
Slaughter 10u boys open 50
    Brentwood White 14
 
Saturday, February 9, 2019 @ 4:00pm
Final
Martinez 10u boys 36
    College Grove Heger 7
 
Saturday, February 9, 2019 @ 4:00pm
Final
Stewart 10u boys 18
Hambrick 10u boys 38
 
Saturday, February 9, 2019 @ 4:00pm
Final
    Bethesda Langley 21
Slaughter 8u boys 22
 
Saturday, February 9, 2019 @ 4:00pm
Final
Cherry 10u boys 19
BGray10u boys 34
 
Saturday, February 9, 2019 @ 4:00pm
Final
Nieves 10u boys open 17
    NYA Hupka 44
 
Saturday, February 9, 2019 @ 3:00pm
Final
    College Grove Cotton 20
Walling 12u open boys 86
 
Saturday, February 9, 2019 @ 3:00pm
Final
Sullivan 8u boys 8
    College Grove Cobb 3
 
Saturday, February 9, 2019 @ 3:00pm
Final
Statema 10u boys 13
JGray 10u boys 45
 
Saturday, February 9, 2019 @ 3:00pm
Final
    GAA Riffer 23
Koch 14u boys 52
 
Saturday, February 9, 2019 @ 3:00pm
Final
Hardin 6u girls 8
Lopez6u girls 14
 
Saturday, February 9, 2019 @ 2:00pm
Final
Lanenga 8u boys 20
Carter 8u boys 10
 
Saturday, February 9, 2019 @ 2:00pm
Final
    NYA Graber 9
Martinez 10u girls 14
 
Saturday, February 9, 2019 @ 2:00pm
Final
Faulkner 12u boys open 32
Thompson 12u open boys 15
 
Saturday, February 9, 2019 @ 2:00pm
Final
    College Grove Weisner 5
Williamson 8u boys 27
 
Saturday, February 9, 2019 @ 1:00pm
Final
Redman 6u boys 10
Campbell 6u boys 14
 
Saturday, February 9, 2019 @ 1:00pm
Final
Howell 14u boys 30
McGrath 14u boys 29
 
Saturday, February 9, 2019 @ 1:00pm
Final
Mathis 8u boys 16
JGray 8u boys 28
 
Saturday, February 9, 2019 @ 1:00pm
Final
    Brentwood Ramachandran 4
Clarkson 10u girls 29
 
Saturday, February 9, 2019 @ 1:00pm
Final
DeHart 14u boys 48
    EWA Sligh 44
 
Saturday, February 9, 2019 @ 12:00pm
Final
Upchurch 12u boys 23
Nieves 12u boys 19
 
Saturday, February 9, 2019 @ 12:00pm
Final
Kirton 6u boys 15
Goodwin 6u boys 25
 
Saturday, February 9, 2019 @ 12:00pm
Final
Curry 8u boys 6
Loayza 8u boys 8
 
Saturday, February 9, 2019 @ 12:00pm
Final
Ezell 8u girls 21
Sears 8u girls 7
 
Saturday, February 9, 2019 @ 12:00pm
Final
Hatfield12u girls 22
    NYA Aull 20
 
Saturday, February 9, 2019 @ 11:00am
Final
Webb 12u boys 14
Forbes 12u boys 28
 
Saturday, February 9, 2019 @ 11:00am
Final
    Fairview VanderHorst 11
Brownlee 10u open boys 39
 
Saturday, February 9, 2019 @ 11:00am
Final
Meyer 8u boys 2
Thompson 8u boys 23
 
Saturday, February 9, 2019 @ 11:00am
Final
    EWA Gomillion 7
Cathey 10u girls 14
 
Saturday, February 9, 2019 @ 10:00am
Final
Wheeler 12u boys 10
Fineis 12u boys 47
 
Saturday, February 9, 2019 @ 10:00am
Final
Clark 10u open girls 17
    Brentwood Large 24
 
Saturday, February 9, 2019 @ 10:00am
Final
GGray 8u boys 4
Tinsley 8u boys 12
 
Saturday, February 9, 2019 @ 10:00am
Final
    College Grove Kenton 9
Carroll 10u girls 11
 
Saturday, February 9, 2019 @ 9:00am
Final
Yancey 8u boys 2
Fineis 8u boys 14
 
Saturday, February 9, 2019 @ 9:00am
Final
    EWA Brzica 22
Bell 10u boys open 50
 
Saturday, February 9, 2019 @ 9:00am
Final
Trefethen12u boys 40
Rosenbrock 12u boys 28
 
Saturday, February 9, 2019 @ 9:00am
Final
    Bethesda Beasley 13
SGray 8u girls 7
 
Saturday, February 2, 2019 @ 5:00pm
Final
    EWA Redding X 50
Strunk 14u boys open 60
 
Saturday, February 2, 2019 @ 5:00pm
Final
Meyer 12u boys open 65
Thompson 12u open boys 15
 
Saturday, February 2, 2019 @ 4:00pm
Final
Fineis 8u boys 14
    College Grove Weisner 9
 
Saturday, February 2, 2019 @ 4:00pm
Final
DeHart 14u boys 27
McGrath 14u boys 39
 
Saturday, February 2, 2019 @ 3:00pm
Final
Cherry 10u boys 18
JGray 10u boys 41
 
Saturday, February 2, 2019 @ 3:00pm
Final
Tinsley 8u boys 11
    College Grove Moates 9
 
Saturday, February 2, 2019 @ 3:00pm
Final
Derringer 14u boys 12
Koch 14u boys 31
 
Saturday, February 2, 2019 @ 3:00pm
Final
Williamson 8u boys 38
    Bethesda Martin 15
 
Saturday, February 2, 2019 @ 3:00pm
Final
    Bethesda Reed 23
Walling 12u open boys 73
 
Saturday, February 2, 2019 @ 2:00pm
Final
Fineis 10u boys18 14
Hambrick 10u boys 24
 
Saturday, February 2, 2019 @ 2:00pm
Final
Anderson 12u open boys 31
Oldham 12u open boys 21
 
Saturday, February 2, 2019 @ 2:00pm
Final
Mathis 8u boys 20
Curry 8u boys 19
 
Saturday, February 2, 2019 @ 2:00pm
Final
    EWA Voyle 5
Hatfield12u girls 22
 
Saturday, February 2, 2019 @ 1:00pm
Final
    Bethesda Parks 34
Faulkner 12u boys open 35
 
Saturday, February 2, 2019 @ 1:00pm
Final
Lanenga 8u boys 6
Slaughter 8u boys 12
 
Saturday, February 2, 2019 @ 1:00pm
Final
Kirton 6u boys 24
Daniels 6u boys 15
 
Saturday, February 2, 2019 @ 1:00pm
Final
    College Grove Dowling 21
Meyer 8u boys 10
 
Saturday, February 2, 2019 @ 1:00pm
Final
BGray10u boys 24
Lavalleur 10u boys 19
 
Saturday, February 2, 2019 @ 12:00pm
Final
    NYA Brent 29
Slaughter 10u boys open 22
 
Saturday, February 2, 2019 @ 12:00pm
Final
Greenwood 8u boys 12
GGray 8u boys 29
 
Saturday, February 2, 2019 @ 12:00pm
Final
Shetler 6u boys 32
Redman 6u boys 13
 
Saturday, February 2, 2019 @ 12:00pm
Final
Martinez 10u boys 15
White 10u boys 27
 
Saturday, February 2, 2019 @ 12:00pm
Final
Bechtel 10u boys 22
Gipson 10u boys 12
 
Saturday, February 2, 2019 @ 12:00pm
Final
Fineis 12u boys 35
Webb 12u boys 33
 
Saturday, February 2, 2019 @ 11:00am
Final
Mitchell 10u boys 28
Strother 10u boys 6
 
Saturday, February 2, 2019 @ 11:00am
Final
Cathey 10u girls 14
Carroll 10u girls 15
 
Saturday, February 2, 2019 @ 11:00am
Final
Forbes 12u boys 29
Upchurch 12u boys 32
 
Saturday, February 2, 2019 @ 11:00am
Final
Brownlee 10u open boys 40
Bell 10u boys open 23
 
Saturday, February 2, 2019 @ 11:00am
Final
Ezell 8u boys 13
Sullivan 8u boys 6
 
Saturday, February 2, 2019 @ 11:00am
Final
Johnson 6u boys 23
Goodwin 6u boys 10
 
Saturday, February 2, 2019 @ 11:00am
Final
    College Grove Giles 20
Thompson 8u boys 21
 
Saturday, February 2, 2019 @ 10:00am
Final
Pollock 10u boys 24
Stewart 10u boys 28
 
Saturday, February 2, 2019 @ 10:00am
Final
Clarkson 10u girls 19
Bradley 10u girls 4
 
Saturday, February 2, 2019 @ 10:00am
Final
Nieves 12u boys 22
Trefethen12u boys 31
 
Saturday, February 2, 2019 @ 10:00am
Final
Anderson 10u open boys 21
Nieves 10u boys open 19
 
Saturday, February 2, 2019 @ 10:00am
Final
Carter 8u boys 12
Loayza 8u boys 9
 
Saturday, February 2, 2019 @ 10:00am
Final
Sears 6u boys 18
Robinson 6u boys 11
 
Saturday, February 2, 2019 @ 10:00am
Final
    EWA Fletcher 7
Clark 10u open girls 35
 
Saturday, February 2, 2019 @ 9:00am
Final
Rose 10u boys open 14
Tiago 10u boys open 12
 
Saturday, February 2, 2019 @ 9:00am
Final
JGray 8u boys 28
Gladwell 8u boys 6
 
Saturday, February 2, 2019 @ 9:00am
Final
Holt 6u boys 3
Hambrick 6u boys 19
 
Saturday, February 2, 2019 @ 9:00am
Final
SGray 8u girls 14
Wilson 8u girls 6
 
Saturday, February 2, 2019 @ 9:00am
Final
Ruth 10u boys 20
Statema 10u boys 19
 
Saturday, February 2, 2019 @ 9:00am
Final
Martinez 10u girls 20
Taddeo 10u girls 4
 
Saturday, February 2, 2019 @ 9:00am
Final
Clarkson 12u boys 26
Rosenbrock 12u boys 33
 
Saturday, January 26, 2019 @ 7:00pm
Final
Martinez 10u girls 16
    College Grove Rider 20
 
Saturday, January 26, 2019 @ 5:00pm
Final
Slaughter 8u boys 12
    College Grove Dowling 14
 
Saturday, January 26, 2019 @ 4:00pm
Final
    Brentwood Foster 37
Strunk 14u boys open 45
 
Saturday, January 26, 2019 @ 4:00pm
Final
McLaughlin 14u boys open 20
Burtch 14u boys open 33
 
Saturday, January 26, 2019 @ 4:00pm
Final
Mathis 8u boys 24
    College Grove Cobb 14
 
Saturday, January 26, 2019 @ 4:00pm
Final
Faulkner 12u boys open 40
    Bethesda Reed 48
 
Saturday, January 26, 2019 @ 3:00pm
Final
Walling 12u open boys 70
    Bethesda Parks 27
 
Saturday, January 26, 2019 @ 3:00pm
Final
Hatfield12u girls 7
    FR Revis 11
 
Saturday, January 26, 2019 @ 3:00pm
Final
White 10u boys 19
Sellers 10u boys 27
 
Saturday, January 26, 2019 @ 3:00pm
Final
Thompson 12u open boys 9
Anderson 12u open boys 39
 
Saturday, January 26, 2019 @ 3:00pm
Final
Koch 14u boys 42
Howell 14u boys 23
 
Saturday, January 26, 2019 @ 3:00pm
Final
Lanenga 8u boys 16
Gladwell 8u boys 10
 
Saturday, January 26, 2019 @ 2:00pm
Final
McGrath 14u boys 27
Derringer 14u boys 10
 
Saturday, January 26, 2019 @ 2:00pm
Final
    College Grove Koslin 16
Greenwood 8u boys 10
 
Saturday, January 26, 2019 @ 2:00pm
Final
Kirton 6u boys 21
Campbell 6u boys 2
 
Saturday, January 26, 2019 @ 2:00pm
Final
Santos 10 u boys 16
BGray10u boys 31
 
Saturday, January 26, 2019 @ 2:00pm
Final
Fineis 8u boys 13
Koch 8u boys 7
 
Saturday, January 26, 2019 @ 2:00pm
Final
Carroll 10u girls 20
Bradley 10u girls 7
 
Saturday, January 26, 2019 @ 1:00pm
Final
Cathey 10u girls 22
Taddeo 10u girls 2
 
Saturday, January 26, 2019 @ 1:00pm
Final
    EWA McCollum 18
DeHart 14u boys 32
 
Saturday, January 26, 2019 @ 1:00pm
Final
    Bethesda Reed 14
Thompson 8u boys 32
 
Saturday, January 26, 2019 @ 1:00pm
Final
Shetler 6u boys 19
Pawson 6u boys 5
 
Saturday, January 26, 2019 @ 1:00pm
Final
Meyer 12u boys open 80
Rose 12u boys open 10
 
Saturday, January 26, 2019 @ 1:00pm
Final
Webb 12u boys 35
    Bethesda Vance 7
 
Saturday, January 26, 2019 @ 1:00pm
Final
Ruth 10u boys 28
Cherry 10u boys 25
 
Saturday, January 26, 2019 @ 1:00pm
Final
Tinsley 8u boys 0
JGray 8u boys 26
 
Saturday, January 26, 2019 @ 12:00pm
Final
Williamson 8u boys 22
Ezell 8u boys 2
 
Saturday, January 26, 2019 @ 12:00pm
Final
Clarkson 10u girls 10
Perry 10u girls 8
 
Saturday, January 26, 2019 @ 12:00pm
Final
Wilson 8u girls 2
Weaver 8u girls 4
 
Saturday, January 26, 2019 @ 12:00pm
Final
Johnson 6u boys 20
Daniels 6u boys 3
 
Saturday, January 26, 2019 @ 12:00pm
Final
Rosenbrock 12u boys 26
Nieves 12u boys 32
 
Saturday, January 26, 2019 @ 12:00pm
Final
Pollock 10u boys 15
Fineis 10u boys18 18
 
Saturday, January 26, 2019 @ 11:00am
Final
Trefethen12u boys 40
Forbes 12u boys 39
 
Saturday, January 26, 2019 @ 11:00am
Final
Mitchell 10u boys 18
Gipson 10u boys 11
 
Saturday, January 26, 2019 @ 11:00am
Final
Bell 10u boys open 32
Anderson 10u open boys 24
 
Saturday, January 26, 2019 @ 11:00am
Final
    Bethesda Gess 8
SGray 8u girls 26
 
Saturday, January 26, 2019 @ 11:00am
Final
Statema 10u boys 14
Bechtel 10u boys 13
 
Saturday, January 26, 2019 @ 11:00am
Final
Meyer 8u boys 10
    Bethesda Martin 19
 
Saturday, January 26, 2019 @ 11:00am
Final
Sears 6u boys 21
Redman 6u boys 5
 
Saturday, January 26, 2019 @ 10:00am
Final
Holt 6u boys 7
Goodwin 6u boys 25
 
Saturday, January 26, 2019 @ 10:00am
Final
Upchurch 12u boys 29
Fineis 12u boys 25
 
Saturday, January 26, 2019 @ 10:00am
Final
Martinez 10u boys 15
Hambrick 10u boys 28
 
Saturday, January 26, 2019 @ 10:00am
Final
Brownlee 10u open boys 59
Tiago 10u boys open 6
 
Saturday, January 26, 2019 @ 10:00am
Final
Stewart 10u boys 20
Spivey 10u boys 34
 
Saturday, January 26, 2019 @ 9:00am
Final
Strother 10u boys 12
Simmons 10u boys 15
 
Saturday, January 26, 2019 @ 9:00am
Final
Clark 10u open girls 18
    FV Brown 25
 
Saturday, January 26, 2019 @ 9:00am
Final
Sullivan 8u boys 6
Loayza 8u boys 10
 
Saturday, January 26, 2019 @ 9:00am
Final
Schumaker 6u boys 15
Robinson 6u boys 13
 
Saturday, January 26, 2019 @ 9:00am
Final
Wheeler 12u boys 11
Clarkson 12u boys 40
 
Saturday, January 26, 2019 @ 9:00am
Final
Lavalleur 10u boys 20
JGray 10u boys 19
 
Saturday, January 26, 2019 @ 9:00am
Final
Nieves 10u boys open 11
Slaughter 10u boys open 44
 
Saturday, January 19, 2019 @ 8:00pm
Final
Meyer 12u boys open 68
    College Grove Cotton 20
 
Saturday, January 19, 2019 @ 5:00pm
Final
    EWA Carlson 27
McGrath 14u boys 36
 
Saturday, January 19, 2019 @ 5:00pm
Final
Walling 14u boys open 60
Strunk 14u boys open 55
 
Saturday, January 19, 2019 @ 4:00pm
Final
Burtch 14u boys open 0
Holland 14u boys open 40
 
Saturday, January 19, 2019 @ 4:00pm
Final
Carroll 10u girls 13
    NYA Lee 12
 
Saturday, January 19, 2019 @ 4:00pm
Final
    Bethesda Ekker 33
Koch 14u boys 30
 
Saturday, January 19, 2019 @ 3:00pm
Final
Spivey 10u boys 24
Statema 10u boys 8
 
Saturday, January 19, 2019 @ 3:00pm
Final
Sullivan 8u boys 14
Koch 8u boys 12
 
Saturday, January 19, 2019 @ 3:00pm
Final
DeHart 14u boys 39
Howell 14u boys 20
 
Saturday, January 19, 2019 @ 2:00pm
Final
Carter 8u boys 12
Ezell 8u boys 8
 
Saturday, January 19, 2019 @ 2:00pm
Final
Walling 12u open boys 57
Anderson 12u open boys 14
 
Saturday, January 19, 2019 @ 2:00pm
Final
    Brentwood White 12
Hatfield12u girls 13
 
Saturday, January 19, 2019 @ 2:00pm
Final
Bechtel 10u boys 8
JGray 10u boys 30
 
Saturday, January 19, 2019 @ 2:00pm
Final
Bell 10u boys open 51
    Fairview VanderHorst 12
 
Saturday, January 19, 2019 @ 2:00pm
Final
Shetler 6u boys 22
Kirton 6u boys 6
 
Saturday, January 19, 2019 @ 2:00pm
Final
Tinsley 8u boys 2
Shugart 8u boys 13
 
Saturday, January 19, 2019 @ 2:00pm
Final
Santos 10 u boys 6
White 10u boys 25
 
Saturday, January 19, 2019 @ 1:00pm
Final
Fineis 8u boys 16
Meyer 8u boys 10
 
Saturday, January 19, 2019 @ 1:00pm
Final
Loayza 8u boys 26
Brooks 8u boys 0
 
Saturday, January 19, 2019 @ 1:00pm
Final
Faulkner 12u boys open 43
Rose 12u boys open 27
 
Saturday, January 19, 2019 @ 1:00pm
Final
Hambrick 10u boys 20
Lavalleur 10u boys 24
 
Saturday, January 19, 2019 @ 1:00pm
Final
Johnson 6u boys 19
Campbell 6u boys 3
 
Saturday, January 19, 2019 @ 1:00pm
Final
Clarkson 12u boys 33
Nieves 12u boys 22
 
Saturday, January 19, 2019 @ 12:00pm
Final
Sears 6u boys 21
Pawson 6u boys 6
 
Saturday, January 19, 2019 @ 12:00pm
Final
Simmons 10u boys 20
Stewart 10u boys 50
 
Saturday, January 19, 2019 @ 12:00pm
Final
Wheeler 12u boys 9
Webb 12u boys 27
 
Saturday, January 19, 2019 @ 12:00pm
Final
Williamson 8u boys 28
Greenwood 8u boys 8
 
Saturday, January 19, 2019 @ 12:00pm
Final
Weaver 8u girls 0
SGray 8u girls 17
 
Saturday, January 19, 2019 @ 12:00pm
Final
Gipson 10u boys 22
Martinez 10u boys 8
 
Saturday, January 19, 2019 @ 11:00am
Final
Wilson 8u girls 12
Sears 8u girls 5
 
Saturday, January 19, 2019 @ 11:00am
Final
Fineis 10u boys18 25
Mitchell 10u boys 29
 
Saturday, January 19, 2019 @ 11:00am
Final
Holt 6u boys 19
Daniels 6u boys 13
 
Saturday, January 19, 2019 @ 11:00am
Final
JGray 8u boys 19
    Bethesda Reed 23
 
Saturday, January 19, 2019 @ 11:00am
Final
    Bethesda Vance 7
Upchurch 12u boys 42
 
Saturday, January 19, 2019 @ 11:00am
Final
    FV Brown 18
Hardin 10u girls open 22
 
Saturday, January 19, 2019 @ 11:00am
Final
Yancey 8u boys 14
Mathis 8u boys 20
 
Saturday, January 19, 2019 @ 11:00am
Final
Perry 10u girls 7
Martinez 10u girls 24
 
Saturday, January 19, 2019 @ 11:00am
Final
Slaughter 10u boys open 27
Rose 10u boys open 6
 
Saturday, January 19, 2019 @ 10:00am
Final
Tiago 10u boys open 6
Nieves 10u boys open 25
 
Saturday, January 19, 2019 @ 10:00am
Final
Cherry 10u boys 20
Pollock 10u boys 41
 
Saturday, January 19, 2019 @ 10:00am
Final
Schumaker 6u boys 24
Redman 6u boys 3
 
Saturday, January 19, 2019 @ 10:00am
Final
Thompson 8u boys 19
    Bethesda Langley 14
 
Saturday, January 19, 2019 @ 10:00am
Final
Fineis 12u boys 24
Trefethen12u boys 25
 
Saturday, January 19, 2019 @ 10:00am
Final
    FV Kuhn 6
Clark 10u open girls 21
 
Saturday, January 19, 2019 @ 10:00am
Final
GGray 8u boys 22
Curry 8u boys 24
 
Saturday, January 19, 2019 @ 10:00am
Final
Taddeo 10u girls 6
Clarkson 10u girls 20
 
Saturday, January 19, 2019 @ 9:00am
Final
Slaughter 8u boys 18
Gladwell 8u boys 8
 
Saturday, January 19, 2019 @ 9:00am
Final
Bradley 10u girls 5
Cathey 10u girls 13
 
Saturday, January 19, 2019 @ 9:00am
Final
Anderson 10u open boys 17
Brownlee 10u open boys 43
 
Saturday, January 19, 2019 @ 9:00am
Final
BGray10u boys 34
Ruth 10u boys 16
 
Saturday, January 19, 2019 @ 9:00am
Final
Hambrick 6u boys 8
Goodwin 6u boys 17
 
Saturday, January 19, 2019 @ 9:00am
Final
Lanenga 8u boys 12
    Bethesda Harrell 22
 
Saturday, January 19, 2019 @ 9:00am
Final
Forbes 12u boys 35
Rosenbrock 12u boys 18
 
Saturday, January 12, 2019 @ 6:00pm
Final
Meyer 12u boys open 64
    Bethesda Parks 22
 
Saturday, January 12, 2019 @ 4:00pm
Final
Walling 14u boys open 68
McLaughlin 14u boys open 18
 
Saturday, January 12, 2019 @ 4:00pm
Final
    Brentwood Oliphant 48
Burtch 14u boys open 14
 
Saturday, January 12, 2019 @ 4:00pm
Final
Trefethen12u boys 33
    Bethesda Vance 9
 
Saturday, January 12, 2019 @ 3:00pm
Final
Rose 12u boys open 20
Walling 12u open boys 80
 
Saturday, January 12, 2019 @ 3:00pm
Final
Hatfield12u girls 14
    GAA Logue 29
 
Saturday, January 12, 2019 @ 3:00pm
Final
Stewart 10u boys 35
    Bethesda Martin 20
 
Saturday, January 12, 2019 @ 3:00pm
Final
    Bethesda Parks 16
Hardin 10u girls open 20
 
Saturday, January 12, 2019 @ 3:00pm
Final
    Bethesda Crawford 21
BGray10u boys 43
 
Saturday, January 12, 2019 @ 2:00pm
Final
Mitchell 10u boys 24
Bechtel 10u boys 2
 
Saturday, January 12, 2019 @ 2:00pm
Final
Howell 14u boys 46
Derringer 14u boys 34
 
Saturday, January 12, 2019 @ 2:00pm
Final
SGray 8u girls 12
Sears 8u girls 5
 
Saturday, January 12, 2019 @ 2:00pm
Final
    College Grove Cotton 22
Anderson 12u open boys 39
 
Saturday, January 12, 2019 @ 2:00pm
Final
Koch 8u boys 10
Tinsley 8u boys 19
 
Saturday, January 12, 2019 @ 2:00pm
Final
White 10u boys 30
Strother 10u boys 20
 
Saturday, January 12, 2019 @ 2:00pm
Final
Carter 8u boys 21
    Bethesda Martin 17
 
Saturday, January 12, 2019 @ 2:00pm
Final
Shetler 6u boys 11
Johnson 6u boys 16
 
Saturday, January 12, 2019 @ 1:00pm
Final
Statema 10u boys 13
Cherry 10u boys 18
 
Saturday, January 12, 2019 @ 1:00pm
Final
Sears 6u boys 15
Kirton 6u boys 18
 
Saturday, January 12, 2019 @ 1:00pm
Final
Hardin 6u girls 18
    NYA Smith 12
 
Saturday, January 12, 2019 @ 1:00pm
Final
Pollock 10u boys 32
Martinez 10u boys 20
 
Saturday, January 12, 2019 @ 1:00pm
Final
Koch 14u boys 21
DeHart 14u boys 33
 
Saturday, January 12, 2019 @ 1:00pm
Final
Weaver 8u girls 23
Levang 8u girls 22
 
Saturday, January 12, 2019 @ 1:00pm
Final
Oldham 12u open boys 18
Faulkner 12u boys open 26
 
Saturday, January 12, 2019 @ 1:00pm
Final
Shugart 8u boys 10
Fineis 8u boys 16
 
Saturday, January 12, 2019 @ 12:00pm
Final
Upchurch 12u boys 37
Wheeler 12u boys 18
 
Saturday, January 12, 2019 @ 12:00pm
Final
Meyer 8u boys 4
Williamson 8u boys 34
 
Saturday, January 12, 2019 @ 12:00pm
Final
Spivey 10u boys 30
Fineis 10u boys18 13
 
Saturday, January 12, 2019 @ 12:00pm
Final
Holt 6u boys 9
Campbell 6u boys 3
 
Saturday, January 12, 2019 @ 12:00pm
Final
Santos 10 u boys 10
JGray 10u boys 38
 
Saturday, January 12, 2019 @ 12:00pm
Final
Wilson 8u girls 24
Ezell 8u girls 2
 
Saturday, January 12, 2019 @ 12:00pm
Final
    Brentwood Hancock 12
Nieves 10u boys open 31
 
Saturday, January 12, 2019 @ 11:00am
Final
Lanenga 8u boys 9
Yancey 8u boys 17
 
Saturday, January 12, 2019 @ 11:00am
Final
Bradley 10u girls 10
Taddeo 10u girls 6
 
Saturday, January 12, 2019 @ 11:00am
Final
Schumaker 6u boys 37
Pawson 6u boys 3
 
Saturday, January 12, 2019 @ 11:00am
Final
Sellers 10u boys 16
Hambrick 10u boys 20
 
Saturday, January 12, 2019 @ 11:00am
Final
Clarkson 10u girls 22
    Brentwood Ramachandran 6
 
Saturday, January 12, 2019 @ 11:00am
Final
Webb 12u boys 26
Clarkson 12u boys 28
 
Saturday, January 12, 2019 @ 11:00am
Final
Thompson 8u boys 16
Loayza 8u boys 4
 
Saturday, January 12, 2019 @ 11:00am
Final
Anderson 10u open boys 26
Tiago 10u boys open 6
 
Saturday, January 12, 2019 @ 10:00am
Final
Nieves 12u boys 32
Forbes 12u boys 33
 
Saturday, January 12, 2019 @ 10:00am
Final
Brooks 8u boys 6
Sullivan 8u boys 20
 
Saturday, January 12, 2019 @ 10:00am
Final
Bell 10u boys open 9
Slaughter 10u boys open 32
 
Saturday, January 12, 2019 @ 10:00am
Final
Mathis 8u boys 22
GGray 8u boys 24
 
Saturday, January 12, 2019 @ 10:00am
Final
Carroll 10u girls 12
Perry 10u girls 14
 
Saturday, January 12, 2019 @ 10:00am
Final
Robinson 6u boys 11
Redman 6u boys 8
 
Saturday, January 12, 2019 @ 10:00am
Final
Ruth 10u boys 16
Lavalleur 10u boys 21
 
Saturday, January 12, 2019 @ 9:00am
Final
Hambrick 6u boys 21
Daniels 6u boys 10
 
Saturday, January 12, 2019 @ 9:00am
Final
Simmons 10u boys 4
Gipson 10u boys 21
 
Saturday, January 12, 2019 @ 9:00am
Final
Rosenbrock 12u boys 23
Fineis 12u boys 27
 
Saturday, January 12, 2019 @ 9:00am
Final
Ezell 8u boys 3
JGray 8u boys 18
 
Saturday, January 12, 2019 @ 9:00am
Final
Brownlee 10u open boys 44
Rose 10u boys open 11
 
Saturday, January 12, 2019 @ 9:00am
Final
Cathey 10u girls 7
Martinez 10u girls 17
 
Saturday, January 12, 2019 @ 9:00am
Final
Curry 8u boys 17
Slaughter 8u boys 13
 
Saturday, December 15, 2018 @ 6:00pm
Final
Burtch 14u boys open 14
    Brentwood Foster 48
 
Saturday, December 15, 2018 @ 5:00pm
Final
Walling 14u boys open 46
Holland 14u boys open 28
 
Saturday, December 15, 2018 @ 4:00pm
Final
Strunk 14u boys open 59
McLaughlin 14u boys open 37
 
Saturday, December 15, 2018 @ 4:00pm
Final
Anderson 10u open boys 32
    EWA Brzica 20
 
Saturday, December 15, 2018 @ 4:00pm
Final
    NYA Thomas 7
Hardin 6u girls 11
 
Saturday, December 15, 2018 @ 4:00pm
Final
Thompson 12u open boys 23
Rose 12u boys open 19
 
Saturday, December 15, 2018 @ 3:00pm
Final
Walling 12u open boys 74
Oldham 12u open boys 22
 
Saturday, December 15, 2018 @ 3:00pm
Final
    Bethesda Ekker 27
Derringer 14u boys 16
 
Saturday, December 15, 2018 @ 3:00pm
Final
Hardin 10u girls open 22
Clark 10u open girls 14
 
Saturday, December 15, 2018 @ 3:00pm
Final
Bradley 10u girls 10
    NYA Lyn 6
 
Saturday, December 15, 2018 @ 3:00pm
Final
Stewart 10u boys 20
Ruth 10u boys 21
 
Saturday, December 15, 2018 @ 2:00pm
Final
Slaughter 8u boys 18
Ezell 8u boys 15
 
Saturday, December 15, 2018 @ 2:00pm
Final
JGray 10u boys 32
Fineis 10u boys18 12
 
Saturday, December 15, 2018 @ 2:00pm
Final
GGray 8u boys 12
Carter 8u boys 24
 
Saturday, December 15, 2018 @ 2:00pm
Final
Faulkner 12u boys open 18
Meyer 12u boys open 58
 
Saturday, December 15, 2018 @ 2:00pm
Final
Sears 6u boys 9
Johnson 6u boys 23
 
Saturday, December 15, 2018 @ 2:00pm
Final
Simmons 10u boys 8
Bechtel 10u boys 24
 
Saturday, December 15, 2018 @ 2:00pm
Final
Koch 14u boys 39
    EWA Sligh 18
 
Saturday, December 15, 2018 @ 2:00pm
Final
    FR Reynolds 27
Hatfield12u girls 10
 
Saturday, December 15, 2018 @ 1:00pm
Final
Curry 8u boys 12
Thompson 8u boys 28
 
Saturday, December 15, 2018 @ 1:00pm
Final
Hambrick 10u boys 33
Gipson 10u boys 17
 
Saturday, December 15, 2018 @ 1:00pm
Final
Fineis 8u boys 18
Tinsley 8u boys 2
 
Saturday, December 15, 2018 @ 1:00pm
Final
Shetler 6u boys 13
Holt 6u boys 9
 
Saturday, December 15, 2018 @ 1:00pm
Final
Spivey 10u boys 18
Sellers 10u boys 22
 
Saturday, December 15, 2018 @ 1:00pm
Final
    Bethesda Vance 12
Rosenbrock 12u boys 23
 
Saturday, December 15, 2018 @ 1:00pm
Final
Howell 14u boys 38
    EWA Carlson 56
 
Saturday, December 15, 2018 @ 12:00pm
Final
Clarkson 12u boys 37
Forbes 12u boys 14
 
Saturday, December 15, 2018 @ 12:00pm
Final
Weaver 8u girls 6
    Bethesda Beasley 8
 
Saturday, December 15, 2018 @ 12:00pm
Final
Mathis 8u boys 24
Brooks 8u boys 14
 
Saturday, December 15, 2018 @ 12:00pm
Final
Strother 10u boys 29
Pollock 10u boys 36
 
Saturday, December 15, 2018 @ 12:00pm
Final
Williamson 8u boys 18
Sullivan 8u boys 10
 
Saturday, December 15, 2018 @ 12:00pm
Final
Schumaker 6u boys 9
Kirton 6u boys 15
 
Saturday, December 15, 2018 @ 11:00am
Final
Martinez 10u girls 16
Clarkson 10u girls 20
 
Saturday, December 15, 2018 @ 11:00am
Final
Webb 12u boys 17
Upchurch 12u boys 28
 
Saturday, December 15, 2018 @ 11:00am
Final
Wilson 8u girls 4
    Bethesda McCord 10
 
Saturday, December 15, 2018 @ 11:00am
Final
Rose 10u boys open 11
Nieves 10u boys open 32
 
Saturday, December 15, 2018 @ 11:00am
Final
Lanenga 8u boys 11
Koch 8u boys 16
 
Saturday, December 15, 2018 @ 11:00am
Final
Lavalleur 10u boys 30
Cherry 10u boys 15
 
Saturday, December 15, 2018 @ 11:00am
Final
Yancey 8u boys 8
JGray 8u boys 34
 
Saturday, December 15, 2018 @ 11:00am
Final
Hambrick 6u boys 16
Campbell 6u boys 9
 
Saturday, December 15, 2018 @ 10:00am
Final
Robinson 6u boys 19
Pawson 6u boys 7
 
Saturday, December 15, 2018 @ 10:00am
Final
Perry 10u girls 18
Cathey 10u girls 8
 
Saturday, December 15, 2018 @ 10:00am
Final
Wheeler 12u boys 9
Trefethen12u boys 29
 
Saturday, December 15, 2018 @ 10:00am
Final
Slaughter 10u boys open 20
Brownlee 10u open boys 27
 
Saturday, December 15, 2018 @ 10:00am
Final
Greenwood 8u boys 9
Shugart 8u boys 14
 
Saturday, December 15, 2018 @ 10:00am
Final
Sears 8u girls 18
Levang 8u girls 6
 
Saturday, December 15, 2018 @ 10:00am
Final
Martinez 10u boys 10
BGray10u boys 39
 
Saturday, December 15, 2018 @ 9:00am
Final
Tiago 10u boys open 12
Bell 10u boys open 38
 
Saturday, December 15, 2018 @ 9:00am
Final
Meyer 8u boys 10
Gladwell 8u boys 34
 
Saturday, December 15, 2018 @ 9:00am
Final
SGray 8u girls 32
Ezell 8u girls 8
 
Saturday, December 15, 2018 @ 9:00am
Final
White 10u boys 9
Mitchell 10u boys 46
 
Saturday, December 15, 2018 @ 9:00am
Final
Goodwin 6u boys 18
Daniels 6u boys 3
 
Saturday, December 15, 2018 @ 9:00am
Final
Taddeo 10u girls 6
Carroll 10u girls 18
 
Saturday, December 15, 2018 @ 9:00am
Final
Fineis 12u boys 29
Nieves 12u boys 12
 
Saturday, December 8, 2018 @ 5:00pm
Final
Strunk 14u boys open 36
Holland 14u boys open 31
 
Saturday, December 8, 2018 @ 5:00pm
Final
JGray 10u boys 43
Ruth 10u boys 13
 
Saturday, December 8, 2018 @ 5:00pm
Final
Perry 10u girls 18
Taddeo 10u girls 4
 
Saturday, December 8, 2018 @ 4:00pm
Final
Bradley 10u girls 5
Martinez 10u girls 21
 
Saturday, December 8, 2018 @ 4:00pm
Final
Howell 14u boys 24
    Bethesda Ekker 36
 
Saturday, December 8, 2018 @ 4:00pm
Final
Martinez 10u boys 8
Mitchell 10u boys 18
 
Saturday, December 8, 2018 @ 4:00pm
Final
    EWA Carlson 21
Koch 14u boys 27
 
Saturday, December 8, 2018 @ 4:00pm
Final
Walling 14u boys open 63
Burtch 14u boys open 16
 
Saturday, December 8, 2018 @ 4:00pm
Final
Hambrick 10u boys 40
Santos 10 u boys 6
 
Saturday, December 8, 2018 @ 3:00pm
Final
Lavalleur 10u boys 20
Pollock 10u boys 8
 
Saturday, December 8, 2018 @ 3:00pm
Final
Brownlee 10u open boys 36
    EWA Koss 25
 
Saturday, December 8, 2018 @ 3:00pm
Final
Clarkson 10u girls 8
Carroll 10u girls 12
 
Saturday, December 8, 2018 @ 3:00pm
Final
Sears 8u girls 8
    NYA White 0
 
Saturday, December 8, 2018 @ 3:00pm
Final
Schumaker 6u boys 11
Johnson 6u boys 21
 
Saturday, December 8, 2018 @ 3:00pm
Final
Cathey 10u girls 27
    NYA Graber 18
 
Saturday, December 8, 2018 @ 3:00pm
Final
    EWA Sligh 18
McGrath 14u boys 33
 
Saturday, December 8, 2018 @ 3:00pm
Final
Nieves 12u boys 20
    Bethesda Vance 12
 
Saturday, December 8, 2018 @ 3:00pm
Final
Loayza 8u boys 17
Slaughter 8u boys 10
 
Saturday, December 8, 2018 @ 2:00pm
Final
JGray 8u boys 24
Curry 8u boys 10
 
Saturday, December 8, 2018 @ 2:00pm
Final
Gipson 10u boys 19
Sellers 10u boys 16
 
Saturday, December 8, 2018 @ 2:00pm
Final
Williamson 8u boys 36
Gladwell 8u boys 10
 
Saturday, December 8, 2018 @ 2:00pm
Final
Oldham 12u open boys 26
Thompson 12u open boys 20
 
Saturday, December 8, 2018 @ 2:00pm
Final
Shetler 6u boys 6
Hambrick 6u boys 3
 
Saturday, December 8, 2018 @ 2:00pm
Final
Derringer 14u boys 27
DeHart 14u boys 42
 
Saturday, December 8, 2018 @ 1:00pm
Final
Robinson 6u boys 14
Kirton 6u boys 11
 
Saturday, December 8, 2018 @ 1:00pm
Final
    College Grove Patton 29
Hatfield12u girls 7
 
Saturday, December 8, 2018 @ 1:00pm
Final
Carter 8u boys 24
Mathis 8u boys 31
 
Saturday, December 8, 2018 @ 1:00pm
Final
Fineis 10u boys18 34
Simmons 10u boys 17
 
Saturday, December 8, 2018 @ 1:00pm
Final
Tinsley 8u boys 16
Yancey 8u boys 4
 
Saturday, December 8, 2018 @ 1:00pm
Final
Anderson 12u open boys 38
Faulkner 12u boys open 19
 
Saturday, December 8, 2018 @ 12:00pm
Final
Rosenbrock 12u boys 33
Wheeler 12u boys 18
 
Saturday, December 8, 2018 @ 12:00pm
Final
Sears 6u boys 4
Holt 6u boys 6
 
Saturday, December 8, 2018 @ 12:00pm
Final
Clark 10u open girls 30
    Bethesda Parks 19
 
Saturday, December 8, 2018 @ 12:00pm
Final
Ezell 8u boys 18
Lanenga 8u boys 10
 
Saturday, December 8, 2018 @ 12:00pm
Final
Cherry 10u boys 23
Spivey 10u boys 28
 
Saturday, December 8, 2018 @ 12:00pm
Final
Sullivan 8u boys 14
GGray 8u boys 18
 
Saturday, December 8, 2018 @ 11:00am
Final
Trefethen12u boys 22
Webb 12u boys 24
 
Saturday, December 8, 2018 @ 11:00am
Final
Goodwin 6u boys 17
Campbell 6u boys 5
 
Saturday, December 8, 2018 @ 11:00am
Final
Hardin 10u girls open 23
    EWA Hagenbuch 15
 
Saturday, December 8, 2018 @ 11:00am
Final
Tiago 10u boys open 1
Slaughter 10u boys open 44
 
Saturday, December 8, 2018 @ 11:00am
Final
    Bethesda Beasley 20
Wilson 8u girls 8
 
Saturday, December 8, 2018 @ 11:00am
Final
Thompson 8u boys 22
Greenwood 8u boys 11
 
Saturday, December 8, 2018 @ 11:00am
Final
BGray10u boys 46
Statema 10u boys 26
 
Saturday, December 8, 2018 @ 10:00am
Final
Ezell 8u girls 4
Weaver 8u girls 20
 
Saturday, December 8, 2018 @ 10:00am
Final
Brooks 8u boys 9
Meyer 8u boys 20
 
Saturday, December 8, 2018 @ 10:00am
Final
Bechtel 10u boys 29
Strother 10u boys 13
 
Saturday, December 8, 2018 @ 10:00am
Final
Upchurch 12u boys 28
Clarkson 12u boys 23
 
Saturday, December 8, 2018 @ 10:00am
Final
Redman 6u boys 8
Pawson 6u boys 5
 
Saturday, December 8, 2018 @ 10:00am
Final
Anderson 10u open boys 28
Rose 10u boys open 6
 
Saturday, December 8, 2018 @ 9:00am
Final
Levang 8u girls 4
SGray 8u girls 14
 
Saturday, December 8, 2018 @ 9:00am
Final
Koch 8u boys 12
Shugart 8u boys 11
 
Saturday, December 8, 2018 @ 9:00am
Final
Stewart 10u boys 43
White 10u boys 22
 
Saturday, December 8, 2018 @ 9:00am
Final
Lopez6u girls 7
Hardin 6u girls 12
 
Saturday, December 8, 2018 @ 9:00am
Final
Forbes 12u boys 38
Fineis 12u boys 27
 
Saturday, December 8, 2018 @ 9:00am
Final
Bell 10u boys open 26
Nieves 10u boys open 12
 
Saturday, December 1, 2018 @ 11:00pm
Final
Rose 12u boys open 10
Oldham 12u open boys 37
 
Saturday, December 1, 2018 @ 5:00pm
Final
McGrath 14u boys 19
Koch 14u boys 29
 
Saturday, December 1, 2018 @ 5:00pm
Final
Forbes 12u boys 32
    Bethesda Vance 21
 
Saturday, December 1, 2018 @ 4:00pm
Final
Tiago 10u boys open 10
    Franklin Daniels 27
 
Saturday, December 1, 2018 @ 4:00pm
Final
    EWA McCollum 25
Howell 14u boys 21
 
Saturday, December 1, 2018 @ 4:00pm
Final
Nieves 10u boys open 10
Brownlee 10u open boys 59
 
Saturday, December 1, 2018 @ 4:00pm
Final
Rose 10u boys open 6
Bell 10u boys open 32
 
Saturday, December 1, 2018 @ 4:00pm
Final
Walling 12u open boys 81
Thompson 12u open boys 13
 
Saturday, December 1, 2018 @ 3:00pm
Final
Mathis 8u boys 30
Sullivan 8u boys 9
 
Saturday, December 1, 2018 @ 3:00pm
Final
Sellers 10u boys 7
JGray 10u boys 30
 
Saturday, December 1, 2018 @ 3:00pm
Final
Taddeo 10u girls 4
    NYA Sacco 40
 
Saturday, December 1, 2018 @ 3:00pm
Final
    EWA Sligh 20
Derringer 14u boys 14
 
Saturday, December 1, 2018 @ 3:00pm
Final
    College Grove Cabale 46
Walling 14u boys open 29
 
Saturday, December 1, 2018 @ 3:00pm
Final
Slaughter 10u boys open 42
Anderson 10u open boys 6
 
Saturday, December 1, 2018 @ 3:00pm
Final
    College Grove McArdie 2
Hardin 6u girls 23
 
Saturday, December 1, 2018 @ 2:00pm
Final
McLaughlin 14u boys open 17
Holland 14u boys open 31
 
Saturday, December 1, 2018 @ 2:00pm
Final
Lanenga 8u boys 10
Loayza 8u boys 18
 
Saturday, December 1, 2018 @ 2:00pm
Final
Simmons 10u boys 4
Hambrick 10u boys 39
 
Saturday, December 1, 2018 @ 2:00pm
Final
GGray 8u boys 2
Williamson 8u boys 38
 
Saturday, December 1, 2018 @ 2:00pm
Final
Pollock 10u boys 16
Mitchell 10u boys 24
 
Saturday, December 1, 2018 @ 2:00pm
Final
    EWA Carlson 18
DeHart 14u boys 31
 
Saturday, December 1, 2018 @ 2:00pm
Final
Schumaker 6u boys 12
Holt 6u boys 6
 
Saturday, December 1, 2018 @ 1:00pm
Final
Robinson 6u boys 9
Johnson 6u boys 17
 
Saturday, December 1, 2018 @ 1:00pm
Final
Strunk 14u boys open 39
Burtch 14u boys open 14
 
Saturday, December 1, 2018 @ 1:00pm
Final
    GAA Johnson 12
Hatfield12u girls 2
 
Saturday, December 1, 2018 @ 1:00pm
Final
Greenwood 8u boys 3
JGray 8u boys 22
 
Saturday, December 1, 2018 @ 1:00pm
Final
Spivey 10u boys 27
Gipson 10u boys 21
 
Saturday, December 1, 2018 @ 1:00pm
Final
Slaughter 8u boys 11
Fineis 8u boys 8
 
Saturday, December 1, 2018 @ 1:00pm
Final
Ruth 10u boys 17
Martinez 10u boys 16
 
Saturday, December 1, 2018 @ 12:00pm
Final
Santos 10 u boys 16
Lavalleur 10u boys 29
 
Saturday, December 1, 2018 @ 12:00pm
Final
    College Grove Cotton 24
Faulkner 12u boys open 43
 
Saturday, December 1, 2018 @ 12:00pm
Final
Upchurch 12u boys 22
Trefethen12u boys 23
 
Saturday, December 1, 2018 @ 12:00pm
Final
Sears 6u boys 6
Hambrick 6u boys 20
 
Saturday, December 1, 2018 @ 12:00pm
Final
Meyer 8u boys 2
Carter 8u boys 20
 
Saturday, December 1, 2018 @ 12:00pm
Final
Statema 10u boys 23
Fineis 10u boys18 30
 
Saturday, December 1, 2018 @ 12:00pm
Final
Curry 8u boys 14
Tinsley 8u boys 4
 
Saturday, December 1, 2018 @ 11:00am
Final
Shugart 8u boys 11
Ezell 8u boys 12
 
Saturday, December 1, 2018 @ 11:00am
Final
Stewart 10u boys 12
Cherry 10u boys 28
 
Saturday, December 1, 2018 @ 11:00am
Final
Webb 12u boys 31
Rosenbrock 12u boys 10
 
Saturday, December 1, 2018 @ 11:00am
Final
Shetler 6u boys 17
Goodwin 6u boys 12
 
Saturday, December 1, 2018 @ 11:00am
Final
Clarkson 10u girls 8
Cathey 10u girls 19
 
Saturday, December 1, 2018 @ 11:00am
Final
    College Grove Diaz 6
SGray 8u girls 22
 
Saturday, December 1, 2018 @ 10:00am
Final
Martinez 10u girls 21
Carroll 10u girls 11
 
Saturday, December 1, 2018 @ 10:00am
Final
Levang 8u girls 6
Wilson 8u girls 20
 
Saturday, December 1, 2018 @ 10:00am
Final
Koch 8u boys 10
Thompson 8u boys 26
 
Saturday, December 1, 2018 @ 10:00am
Final
Strother 10u boys 13
BGray10u boys 32
 
Saturday, December 1, 2018 @ 10:00am
Final
Anderson 12u open boys 25
Meyer 12u boys open 57
 
Saturday, December 1, 2018 @ 10:00am
Final
Wheeler 12u boys 11
Nieves 12u boys 19
 
Saturday, December 1, 2018 @ 10:00am
Final
    EWA Klein 0
Hardin 10u girls open 1
 
Saturday, December 1, 2018 @ 10:00am
Final
Redman 6u boys 15
Kirton 6u boys 10
 
Saturday, December 1, 2018 @ 9:00am
Final
Perry 10u girls 7
Bradley 10u girls 1
 
Saturday, December 1, 2018 @ 9:00am
Final
Sears 8u girls 10
Weaver 8u girls 18
 
Saturday, December 1, 2018 @ 9:00am
Final
    FCA Brooks 0
Torres 12u girls open 36
 
Saturday, December 1, 2018 @ 9:00am
Final
White 10u boys 8
Bechtel 10u boys 29
 
Saturday, December 1, 2018 @ 9:00am
Final
Clarkson 12u boys 22
Fineis 12u boys 23
 
Saturday, December 1, 2018 @ 9:00am
Final
    EWA Hagenbuch 5
Clark 10u open girls 12
 
Saturday, December 1, 2018 @ 12:00am
Final
Ezell 8u girls 11
    Bethesda Gess 24