2012 Results


Saturday, February 23, 2013 @ 6:00pm
Final
    College Grove Moates 30
Adkisson Girls 12U rec 21
 
Saturday, February 23, 2013 @ 4:00pm
Final
Elleman Girls 8U Indy rec 22
    GAA Shock 12
 
Saturday, February 23, 2013 @ 4:00pm
Final
Hull Girls 8U Summit rec 7
Pearson Girls 8U IHS Rec 32
 
Saturday, February 23, 2013 @ 4:00pm
Final
    EWA Graham 6
Bartlett Girls 12U rec 26
 
Saturday, February 23, 2013 @ 4:00pm
Final
Young Boys 12U Open 57
    GAA Raptors 39
 
Saturday, February 23, 2013 @ 3:00pm
Final
McKerrow Boys 12U Rec 21
LaCoste Boys 12U Rec 42
 
Saturday, February 23, 2013 @ 3:00pm
Final
Robertson 8u Boys 37
Gilley 8u Boys 18
 
Saturday, February 23, 2013 @ 2:00pm
Final
Oliver 8u Boys 13
Carter 8u Boys 10
 
Saturday, February 23, 2013 @ 2:00pm
Final
Shake Boys 12U Rec 27
Hopkins Boys 12U Rec 34
 
Saturday, February 23, 2013 @ 2:00pm
Final
Mora 8u Boys 10
Johnson 8u Boys 8
 
Saturday, February 23, 2013 @ 1:00pm
Final
Loayza 8u Boys 17
Clingan 8u Boys 16
 
Saturday, February 23, 2013 @ 1:00pm
Final
Barsic Boys 12U Rec 29
Gardner Boys 12U rec 17
 
Saturday, February 23, 2013 @ 1:00pm
Final
    Bethesda Martin 5
Stricklin Girls 8U Indy rec 14
 
Saturday, February 23, 2013 @ 1:00pm
Final
Hot Shots 12
    GAA Liberty 8
 
Saturday, February 23, 2013 @ 1:00pm
Final
Harrold 8u Boys 12
Hamm 8u Boys 16
 
Saturday, February 23, 2013 @ 12:00pm
Final
Sandstrom 8u Boys 26
    College Grove Murray 16
 
Saturday, February 23, 2013 @ 12:00pm
Final
Williamson 8u Boys 6
Ordus 8u Boys 9
 
Saturday, February 23, 2013 @ 12:00pm
Final
Galbreath 6u Boys 9
Walling Boys 6U rec 27
 
Saturday, February 23, 2013 @ 12:00pm
Final
Campbell Boys 12U Rec 42
Colvin Boys 12U Rec 25
 
Saturday, February 23, 2013 @ 11:00am
Final
Headley's Thunder Boys IHS 10U rec 21
Wade Boys 10U SHS Rec 42
 
Saturday, February 23, 2013 @ 11:00am
Final
Kokes 8u Boys 5
Darby 8u Boys 21
 
Saturday, February 23, 2013 @ 11:00am
Final
Kimes Boys IHS 10U Rec 24
Derringer Boys IHS 10U Rec 32
 
Saturday, February 23, 2013 @ 10:00am
Final
Singleton 8u Boys 4
Reynolds 8u Boys 32
 
Saturday, February 23, 2013 @ 10:00am
Final
    Nolensville Sparks 17
Gatterer Girls 12U Rec 21
 
Saturday, February 23, 2013 @ 10:00am
Final
Proctor Boys 10U Rec 34
Barton Boys 10U Rec 27
 
Saturday, February 23, 2013 @ 10:00am
Final
Brownlee 6u Boys 32
Talley 6u Boys 7
 
Saturday, February 23, 2013 @ 9:00am
Final
Gardner 8u Boys 5
Gallardo 8u Boys 20
 
Saturday, February 23, 2013 @ 9:00am
Final
Krohl Boys 10U SHS Rec 23
Weithman Boys 10U SHS Rec 16
 
Saturday, February 23, 2013 @ 9:00am
Final
Fearn Boys 10U Open 26
    Nolensville Lakers 21
 
Saturday, February 23, 2013 @ 9:00am
Final
Adams Boys IHS 10U Rec 26
Womack Boys IHS 10U Rec 32
 
Saturday, February 16, 2013 @ 7:00pm
Final
    Bethesda Hall 7
McKerrow Boys 12U Rec 0
 
Saturday, February 16, 2013 @ 6:00pm
Final
Leedle Girls 12U Open 0
    GAA Sparks 7
 
Saturday, February 16, 2013 @ 6:00pm
Final
    College Grove Wampler 23
Banks Girls 10U Open 26
 
Saturday, February 16, 2013 @ 5:00pm
Final
Young Boys 12U Open 28
    Nolensville Magic 43
 
Saturday, February 16, 2013 @ 5:00pm
Final
Adkisson Girls 12U rec 21
    Bethesda Scott 27
 
Saturday, February 16, 2013 @ 5:00pm
Final
    Nolensville Bulls 23
Banks Girls 10U Open 17
 
Saturday, February 16, 2013 @ 4:00pm
Final
Pearson Girls 8U IHS Rec 13
Elleman Girls 8U Indy rec 15
 
Saturday, February 16, 2013 @ 4:00pm
Final
Brown 8u Boys 22
Gilley 8u Boys 19
 
Saturday, February 16, 2013 @ 4:00pm
Final
Bartlett Girls 12U rec 15
    Bethesda A. King 9
 
Saturday, February 16, 2013 @ 3:00pm
Final
Macri Boys 14U Rec 17
Brown Boys 14U Rec 37
 
Saturday, February 16, 2013 @ 3:00pm
Final
Shake Boys 12U Rec 34
LaCoste Boys 12U Rec 42
 
Saturday, February 16, 2013 @ 3:00pm
Final
Krohl Boys 10U SHS Rec 20
    Bethesda Poteete 8
 
Saturday, February 16, 2013 @ 3:00pm
Final
DeWeese Boys 10U Open 13
    Nolensville Lakers 23
 
Saturday, February 16, 2013 @ 3:00pm
Final
Stricklin Girls 8U Indy rec 9
Kendall Girls 8U Summit rec 8
 
Saturday, February 16, 2013 @ 3:00pm
Final
Mora 8u Boys 11
Harrold 8u Boys 18
 
Saturday, February 16, 2013 @ 2:00pm
Final
Robertson 8u Boys 30
Hamm 8u Boys 13
 
Saturday, February 16, 2013 @ 2:00pm
Final
Handzel Boys 14U Rec 35
Collier Boys 14U Rec 28
 
Saturday, February 16, 2013 @ 2:00pm
Final
Colvin Boys 12U Rec 20
Cannon Boys 12U Rec 15
 
Saturday, February 16, 2013 @ 2:00pm
Final
Thiesing Girls IHS 8U Rec 15
    Bethesda Martin 8
 
Saturday, February 16, 2013 @ 2:00pm
Final
Adams Boys IHS 10U Rec 26
    College Grove Murray 16
 
Saturday, February 16, 2013 @ 1:00pm
Final
Deyo Boys 10U Open 33
Walker Boys 10U Open 44
 
Saturday, February 16, 2013 @ 1:00pm
Final
Sandstrom 8u Boys 16
    Bethesda Trice 12
 
Saturday, February 16, 2013 @ 1:00pm
Final
McKerrow Boys 14U Rec 43
Baxter Boys 14U Rec 39
 
Saturday, February 16, 2013 @ 1:00pm
Final
Gardner Boys 12U rec 31
Campbell Boys 12U Rec 50
 
Saturday, February 16, 2013 @ 1:00pm
Final
Womack Boys IHS 10U Rec 41
    GAA Thunder 47
 
Saturday, February 16, 2013 @ 1:00pm
Final
Ordus 8u Boys 18
Clingan 8u Boys 13
 
Saturday, February 16, 2013 @ 1:00pm
Final
Sanchez Girls 8U Indy rec 22
Hull Girls 8U Summit rec 6
 
Saturday, February 16, 2013 @ 12:00pm
Final
Hopkins Boys 12U Rec 30
Barsic Boys 12U Rec 28
 
Saturday, February 16, 2013 @ 12:00pm
Final
    Bethesda McCullough 14
Fearn Boys 10U Open 29
 
Saturday, February 16, 2013 @ 12:00pm
Final
Oliver 8u Boys 0
Darby 8u Boys 10
 
Saturday, February 16, 2013 @ 11:00am
Final
Parker 6u Boys 1
Walling Boys 6U rec 37
 
Saturday, February 16, 2013 @ 11:00am
Final
Reynolds 8u Boys 30
Carter 8u Boys 6
 
Saturday, February 16, 2013 @ 11:00am
Final
Singleton 8u Boys 6
    College Grove Walker 30
 
Saturday, February 16, 2013 @ 11:00am
Final
Hagan Girls IHS 10U Rec 8
Hot Shots 6
 
Saturday, February 16, 2013 @ 11:00am
Final
Headley's Thunder Boys IHS 10U rec 33
Ford Boys IHS 10U Rec 15
 
Saturday, February 16, 2013 @ 10:00am
Final
Kimes Boys IHS 10U Rec 11
Wade Boys 10U SHS Rec 34
 
Saturday, February 16, 2013 @ 10:00am
Final
Loayza 8u Boys 10
Gallardo 8u Boys 16
 
Saturday, February 16, 2013 @ 10:00am
Final
Worstell Boys 10U SHS Rec 1
Weithman Boys 10U SHS Rec 0
 
Saturday, February 16, 2013 @ 10:00am
Final
Forbes 6u boys 27
    College Grove Ford 23
 
Saturday, February 16, 2013 @ 9:00am
Final
Derringer Boys IHS 10U Rec 24
Proctor Boys 10U Rec 22
 
Saturday, February 16, 2013 @ 9:00am
Final
Page 6u Boys 18
Carter 6u Boys 2
 
Saturday, February 16, 2013 @ 9:00am
Final
Kokes 8u Boys 18
Gardner 8u Boys 8
 
Saturday, February 16, 2013 @ 9:00am
Final
Kamunen Boys 10U SHS Rec 8
Hodges Boys 10U SHS Rec 20
 
Saturday, February 16, 2013 @ 9:00am
Final
Rockholt 6u Boys 8
Trefethen 6u Boys 24
 
Saturday, February 16, 2013 @ 9:00am
Final
Brownlee 6u Boys 31
    Bethesda Bruce 20
 
Saturday, February 9, 2013 @ 7:00pm
Final
    Bethesda Hudson 25
Bartlett Girls 12U rec 10
 
Saturday, February 9, 2013 @ 7:00pm
Final
Macri Boys 14U Rec 36
    College Grove 32
 
Saturday, February 9, 2013 @ 6:00pm
Final
    College Grove Moates 25
Gatterer Girls 12U Rec 18
 
Saturday, February 9, 2013 @ 5:00pm
Final
    Bethesda A. King 21
Adkisson Girls 12U rec 8
 
Saturday, February 9, 2013 @ 4:00pm
Final
    College Grove 26
LaCoste Boys 12U Rec 40
 
Saturday, February 9, 2013 @ 4:00pm
Final
Hopkins Boys 12U Rec 25
McKerrow Boys 12U Rec 17
 
Saturday, February 9, 2013 @ 4:00pm
Final
Headley's Thunder Boys IHS 10U rec 37
    Bethesda Snow 7
 
Saturday, February 9, 2013 @ 4:00pm
Final
    Nolensville Magic 48
Wilson Boys 12U Open 38
 
Saturday, February 9, 2013 @ 4:00pm
Final
Walker Boys 10U Open 55
DeWeese Boys 10U Open 4
 
Saturday, February 9, 2013 @ 4:00pm
Final
Pearson Girls 8U IHS Rec 28
Kendall Girls 8U Summit rec 2
 
Saturday, February 9, 2013 @ 3:00pm
Final
Elleman Girls 8U Indy rec 30
Hull Girls 8U Summit rec 2
 
Saturday, February 9, 2013 @ 3:00pm
Final
Gardner 8u Boys 22
Harrold 8u Boys 27
 
Saturday, February 9, 2013 @ 3:00pm
Final
Colvin Boys 12U Rec 39
Barsic Boys 12U Rec 29
 
Saturday, February 9, 2013 @ 3:00pm
Final
Collier Boys 14U Rec 15
Brown Boys 14U Rec 38
 
Saturday, February 9, 2013 @ 3:00pm
Final
    GAA 45
Young Boys 12U Open 15
 
Saturday, February 9, 2013 @ 3:00pm
Final
Fearn Boys 10U Open 26
Deyo Boys 10U Open 25
 
Saturday, February 9, 2013 @ 2:00pm
Final
Stricklin Girls 8U Indy rec 12
    Bethesda Hudson 16
 
Saturday, February 9, 2013 @ 2:00pm
Final
Mora 8u Boys 6
Hamm 8u Boys 26
 
Saturday, February 9, 2013 @ 2:00pm
Final
    Franklin Head 7
Leedle Girls 12U Open 0
 
Saturday, February 9, 2013 @ 2:00pm
Final
Cannon Boys 12U Rec 21
Campbell Boys 12U Rec 35
 
Saturday, February 9, 2013 @ 2:00pm
Final
Kokes 8u Boys 0
    College Grove Nelms 1
 
Saturday, February 9, 2013 @ 2:00pm
Final
Handzel Boys 14U Rec 20
Baxter Boys 14U Rec 23
 
Saturday, February 9, 2013 @ 2:00pm
Final
Banks Girls 10U Open 18
    College Grove Wampler 25
 
Saturday, February 9, 2013 @ 1:00pm
Final
Gallardo 8u Boys 10
    Bethesda Trice 8
 
Saturday, February 9, 2013 @ 1:00pm
Final
Oliver 8u Boys 6
Clingan 8u Boys 16
 
Saturday, February 9, 2013 @ 1:00pm
Final
McKerrow Boys 14U Rec 7
    Bethesda Lansfield 0
 
Saturday, February 9, 2013 @ 1:00pm
Final
Thiesing Girls IHS 8U Rec 10
    Franklin Shaffer 0
 
Saturday, February 9, 2013 @ 1:00pm
Final
Robertson 8u Boys 36
Johnson 8u Boys 0
 
Saturday, February 9, 2013 @ 1:00pm
Final
Gardner Boys 12U rec 27
Shake Boys 12U Rec 33
 
Saturday, February 9, 2013 @ 12:00pm
Final
    Bethesda Moore 21
Gilley 8u Boys 32
 
Saturday, February 9, 2013 @ 12:00pm
Final
Ordus 8u Boys 10
Carter 8u Boys 12
 
Saturday, February 9, 2013 @ 12:00pm
Final
Weithman Boys 10U SHS Rec 17
    GAA Grizzlies 32
 
Saturday, February 9, 2013 @ 12:00pm
Final
Proctor Boys 10U Rec 16
Worstell Boys 10U SHS Rec 14
 
Saturday, February 9, 2013 @ 12:00pm
Final
Durrough 8u Boys 12
Brown 8u Boys 21
 
Saturday, February 9, 2013 @ 11:00am
Final
Loayza 8u Boys 15
Darby 8u Boys 21
 
Saturday, February 9, 2013 @ 11:00am
Final
Derringer Boys IHS 10U Rec 31
Koch Boys 10U SHS Rec 12
 
Saturday, February 9, 2013 @ 10:00am
Final
Hord 6u Boys 9
Trefethen 6u Boys 26
 
Saturday, February 9, 2013 @ 10:00am
Final
Kimes Boys IHS 10U Rec 39
Womack Boys IHS 10U Rec 25
 
Saturday, February 9, 2013 @ 10:00am
Final
Williamson 8u Boys 5
Reynolds 8u Boys 29
 
Saturday, February 9, 2013 @ 10:00am
Final
Forbes 6u boys 35
    College Grove Lang 5
 
Saturday, February 9, 2013 @ 10:00am
Final
Hodges Boys 10U SHS Rec 8
Wade Boys 10U SHS Rec 36
 
Saturday, February 9, 2013 @ 9:00am
Final
Brownlee 6u Boys 18
Daugherty 6u Boys 5
 
Saturday, February 9, 2013 @ 9:00am
Final
Kamunen Boys 10U SHS Rec 19
Krohl Boys 10U SHS Rec 27
 
Saturday, February 9, 2013 @ 9:00am
Final
Talley 6u Boys 0
Walling Boys 6U rec 49
 
Saturday, February 9, 2013 @ 9:00am
Final
    Bethesda Bruce 24
Carter 6u Boys 4
 
Saturday, February 9, 2013 @ 9:00am
Final
Barton Boys 10U Rec 18
Adams Boys IHS 10U Rec 19
 
Saturday, February 9, 2013 @ 9:00am
Final
Singleton 8u Boys 12
Sandstrom 8u Boys 26
 
Saturday, February 2, 2013 @ 11:00am
Final
Kokes 8u Boys 0
Darby 8u Boys 0
 
Saturday, January 26, 2013 @ 6:00pm
Final
Leedle Girls 12U Open 0
Sanchez Girls 12U Open 7
 
Saturday, January 26, 2013 @ 6:00pm
Final
    Bethesda Sisk 26
Hopkins Boys 12U Rec 33
 
Saturday, January 26, 2013 @ 5:00pm
Final
Adkisson Girls 12U rec 16
Gatterer Girls 12U Rec 13
 
Saturday, January 26, 2013 @ 5:00pm
Final
Kendall Girls 10U Summit Rec 8
    College Grove Rakes 12
 
Saturday, January 26, 2013 @ 4:00pm
Final
    GAA Raptors 18
Wilson Boys 12U Open 44
 
Saturday, January 26, 2013 @ 4:00pm
Final
Campbell Boys 12U Rec 38
Barsic Boys 12U Rec 33
 
Saturday, January 26, 2013 @ 4:00pm
Final
Hagan Girls IHS 10U Rec 0
    Bethesda Hudson 7
 
Saturday, January 26, 2013 @ 4:00pm
Final
Harrold 8u Boys 18
Johnson 8u Boys 8
 
Saturday, January 26, 2013 @ 4:00pm
Final
Proctor Boys 10U Rec 21
    College Grove Richey 11
 
Saturday, January 26, 2013 @ 3:00pm
Final
Worstell Boys 10U SHS Rec 1
    College Grove Murray 0
 
Saturday, January 26, 2013 @ 3:00pm
Final
    GAA 51
Gatterer Boys 12U Open 11
 
Saturday, January 26, 2013 @ 3:00pm
Final
Shake Boys 12U Rec 28
Cannon Boys 12U Rec 32
 
Saturday, January 26, 2013 @ 3:00pm
Final
Derringer Boys IHS 10U Rec 28
    Bethesda Snow 25
 
Saturday, January 26, 2013 @ 3:00pm
Final
Gallardo 8u Boys 6
Hamm 8u Boys 20
 
Saturday, January 26, 2013 @ 3:00pm
Final
Brown Boys 14U Rec 35
Baxter Boys 14U Rec 28
 
Saturday, January 26, 2013 @ 3:00pm
Final
Robertson 8u Boys 39
Durrough 8u Boys 10
 
Saturday, January 26, 2013 @ 2:00pm
Final
Mora 8u Boys 13
Gilley 8u Boys 14
 
Saturday, January 26, 2013 @ 2:00pm
Final
Pearson Girls 8U IHS Rec 9
    Bethesda Hudson 10
 
Saturday, January 26, 2013 @ 2:00pm
Final
Colvin Boys 12U Rec 26
McKerrow Boys 12U Rec 12
 
Saturday, January 26, 2013 @ 2:00pm
Final
Weithman Boys 10U SHS Rec 25
    Bethesda Poteete 10
 
Saturday, January 26, 2013 @ 2:00pm
Final
Loayza 8u Boys 15
Carter 8u Boys 13
 
Saturday, January 26, 2013 @ 2:00pm
Final
Handzel Boys 14U Rec 33
    Bethesda Lansfield 29
 
Saturday, January 26, 2013 @ 1:00pm
Final
Walker Boys 10U Open 33
Fearn Boys 10U Open 6
 
Saturday, January 26, 2013 @ 1:00pm
Final
Hull Girls 8U Summit rec 6
Kendall Girls 8U Summit rec 12
 
Saturday, January 26, 2013 @ 1:00pm
Final
    GAA Pistons 28
Young Boys 12U Open 25
 
Saturday, January 26, 2013 @ 1:00pm
Final
Sanchez Girls 8U Indy rec 13
Thiesing Girls IHS 8U Rec 12
 
Saturday, January 26, 2013 @ 1:00pm
Final
Stricklin Girls 8U Indy rec 13
    FV-Eads 12
 
Saturday, January 26, 2013 @ 1:00pm
Final
Elleman Girls 8U Indy rec 6
    Bethesda Martin 14
 
Saturday, January 26, 2013 @ 1:00pm
Final
LaCoste Boys 12U Rec 36
Gardner Boys 12U rec 15
 
Saturday, January 26, 2013 @ 1:00pm
Final
Williamson 8u Boys 10
Oliver 8u Boys 23
 
Saturday, January 26, 2013 @ 1:00pm
Final
Macri Boys 14U Rec 33
Sheffield Boys 14U Rec 36
 
Saturday, January 26, 2013 @ 12:00pm
Final
    Bethesda Noe 9
Banks Girls 10U Open 12
 
Saturday, January 26, 2013 @ 12:00pm
Final
Ford Boys IHS 10U Rec 3
Kimes Boys IHS 10U Rec 32
 
Saturday, January 26, 2013 @ 12:00pm
Final
Kokes 8u Boys 2
Clingan 8u Boys 14
 
Saturday, January 26, 2013 @ 12:00pm
Final
McKerrow Boys 14U Rec 6
    Nolensville Celtics 0
 
Saturday, January 26, 2013 @ 12:00pm
Final
    Bethesda Moore 11
Brown 8u Boys 22
 
Saturday, January 26, 2013 @ 12:00pm
Final
    GAA Nets 19
DeWeese Boys 10U Open 3
 
Saturday, January 26, 2013 @ 11:00am
Final
Forbes 6u boys 11
    College Grove Wampler 12
 
Saturday, January 26, 2013 @ 11:00am
Final
Hot Shots 6
    Bethesda A. King 8
 
Saturday, January 26, 2013 @ 11:00am
Final
Wade Boys 10U SHS Rec 37
    GAA Celtics 12
 
Saturday, January 26, 2013 @ 11:00am
Final
Singleton 8u Boys 13
Ordus 8u Boys 11
 
Saturday, January 26, 2013 @ 10:00am
Final
Koch Boys 10U SHS Rec 18
Kamunen Boys 10U SHS Rec 19
 
Saturday, January 26, 2013 @ 10:00am
Final
Brownlee 6u Boys 36
    Bethesda Ray 17
 
Saturday, January 26, 2013 @ 10:00am
Final
    Nolensville Lakers 10
Deyo Boys 10U Open 19
 
Saturday, January 26, 2013 @ 10:00am
Final
Headley's Thunder Boys IHS 10U rec 19
Adams Boys IHS 10U Rec 26
 
Saturday, January 26, 2013 @ 10:00am
Final
Gardner 8u Boys 12
Darby 8u Boys 23
 
Saturday, January 26, 2013 @ 10:00am
Final
Daugherty 6u Boys 5
Walling Boys 6U rec 21
 
Saturday, January 26, 2013 @ 9:00am
Final
Page 6u Boys 17
Trefethen 6u Boys 14
 
Saturday, January 26, 2013 @ 9:00am
Final
Krohl Boys 10U SHS Rec 28
Hodges Boys 10U SHS Rec 11
 
Saturday, January 26, 2013 @ 9:00am
Final
    College Grove Lang 12
Carter 6u Boys 10
 
Saturday, January 26, 2013 @ 9:00am
Final
Barton Boys 10U Rec 26
Womack Boys IHS 10U Rec 36
 
Saturday, January 26, 2013 @ 9:00am
Final
Sandstrom 8u Boys 14
Reynolds 8u Boys 32
 
Saturday, January 19, 2013 @ 6:00pm
Final
Hull Girls 8U Summit rec 8
    GAA Sky 30
 
Saturday, January 19, 2013 @ 5:00pm
Final
    College Grove 43
Handzel Boys 14U Rec 35
 
Saturday, January 19, 2013 @ 5:00pm
Final
Wilson Boys 12U Open 35
    GAA Pistons 30
 
Saturday, January 19, 2013 @ 5:00pm
Final
Robertson 8u Boys 27
Brown 8u Boys 12
 
Saturday, January 19, 2013 @ 5:00pm
Final
    Bethesda Lansfield 46
Macri Boys 14U Rec 23
 
Saturday, January 19, 2013 @ 4:00pm
Final
Mora 8u Boys 16
Durrough 8u Boys 15
 
Saturday, January 19, 2013 @ 4:00pm
Final
McKerrow Boys 12U Rec 21
Gardner Boys 12U rec 28
 
Saturday, January 19, 2013 @ 4:00pm
Final
    GAA Sun 3
Adkisson Girls 12U rec 10
 
Saturday, January 19, 2013 @ 4:00pm
Final
    GAA Sky 7
Leedle Girls 12U Open 0
 
Saturday, January 19, 2013 @ 3:00pm
Final
    College Grove Rakes 7
Hot Shots 4
 
Saturday, January 19, 2013 @ 3:00pm
Final
Harrold 8u Boys 18
Gilley 8u Boys 8
 
Saturday, January 19, 2013 @ 3:00pm
Final
LaCoste Boys 12U Rec 33
Hopkins Boys 12U Rec 27
 
Saturday, January 19, 2013 @ 3:00pm
Final
Thiesing Girls IHS 8U Rec 10
Stricklin Girls 8U Indy rec 13
 
Saturday, January 19, 2013 @ 3:00pm
Final
    Bethesda Lankford 8
Campbell Boys 12U Rec 74
 
Saturday, January 19, 2013 @ 2:00pm
Final
Williamson 8u Boys 10
Loayza 8u Boys 21
 
Saturday, January 19, 2013 @ 2:00pm
Final
Sheffield Boys 14U Rec 0
McKerrow Boys 14U Rec 7
 
Saturday, January 19, 2013 @ 2:00pm
Final
Barsic Boys 12U Rec 24
Cannon Boys 12U Rec 23
 
Saturday, January 19, 2013 @ 2:00pm
Final
Hamm 8u Boys 33
Johnson 8u Boys 6
 
Saturday, January 19, 2013 @ 2:00pm
Final
DeWeese Boys 10U Open 12
Fearn Boys 10U Open 23
 
Saturday, January 19, 2013 @ 2:00pm
Final
Kendall Girls 8U Summit rec 4
Elleman Girls 8U Indy rec 24
 
Saturday, January 19, 2013 @ 1:00pm
Final
    Bethesda Martin 14
Pearson Girls 8U IHS Rec 22
 
Saturday, January 19, 2013 @ 1:00pm
Final
Shake Boys 12U Rec 34
Colvin Boys 12U Rec 30
 
Saturday, January 19, 2013 @ 1:00pm
Final
    Bethesda A. King 7
Hagan Girls IHS 10U Rec 0
 
Saturday, January 19, 2013 @ 1:00pm
Final
Kokes 8u Boys 14
Carter 8u Boys 22
 
Saturday, January 19, 2013 @ 1:00pm
Final
Baxter Boys 14U Rec 1
Collier Boys 14U Rec 0
 
Saturday, January 19, 2013 @ 1:00pm
Final
    College Grove Richey 16
Hodges Boys 10U SHS Rec 15
 
Saturday, January 19, 2013 @ 1:00pm
Final
Deyo Boys 10U Open 31
    Bethesda McCullough 6
 
Saturday, January 19, 2013 @ 12:00pm
Final
Proctor Boys 10U Rec 30
Kimes Boys IHS 10U Rec 20
 
Saturday, January 19, 2013 @ 12:00pm
Final
Banks Girls 10U Open 26
    Grassland Dream 0
 
Saturday, January 19, 2013 @ 12:00pm
Final
Singleton 8u Boys 14
Oliver 8u Boys 15
 
Saturday, January 19, 2013 @ 12:00pm
Final
Gatterer Girls 12U Rec 29
Bartlett Girls 12U rec 14
 
Saturday, January 19, 2013 @ 12:00pm
Final
    GAA Mystic 11
Kendall Girls 10U Summit Rec 15
 
Saturday, January 19, 2013 @ 11:00am
Final
Gardner 8u Boys 12
Clingan 8u Boys 16
 
Saturday, January 19, 2013 @ 11:00am
Final
Trefethen 6u Boys 24
Talley 6u Boys 18
 
Saturday, January 19, 2013 @ 11:00am
Final
Womack Boys IHS 10U Rec 27
Headley's Thunder Boys IHS 10U rec 28
 
Saturday, January 19, 2013 @ 11:00am
Final
Wade Boys 10U SHS Rec 40
Krohl Boys 10U SHS Rec 16
 
Saturday, January 19, 2013 @ 11:00am
Final
Reynolds 8u Boys 22
    College Grove Nelms 13
 
Saturday, January 19, 2013 @ 11:00am
Final
Forbes 6u boys 19
Hord 6u Boys 11
 
Saturday, January 19, 2013 @ 10:00am
Final
Galbreath 6u Boys 5
Brownlee 6u Boys 28
 
Saturday, January 19, 2013 @ 10:00am
Final
Sandstrom 8u Boys 17
Ordus 8u Boys 11
 
Saturday, January 19, 2013 @ 10:00am
Final
Walling Boys 6U rec 34
Page 6u Boys 7
 
Saturday, January 19, 2013 @ 10:00am
Final
Weithman Boys 10U SHS Rec 29
Koch Boys 10U SHS Rec 30
 
Saturday, January 19, 2013 @ 9:00am
Final
Derringer Boys IHS 10U Rec 28
Adams Boys IHS 10U Rec 19
 
Saturday, January 19, 2013 @ 9:00am
Final
Gallardo 8u Boys 21
Darby 8u Boys 18
 
Saturday, January 19, 2013 @ 9:00am
Final
Carter 6u Boys 6
Daugherty 6u Boys 16
 
Saturday, January 19, 2013 @ 9:00am
Final
Worstell Boys 10U SHS Rec 1
Kamunen Boys 10U SHS Rec 0
 
Saturday, January 12, 2013 @ 7:00pm
Final
Baxter Boys 14U Rec 1
    College Grove 0
 
Saturday, January 12, 2013 @ 6:00pm
Final
    Bethesda A. King 11
Gatterer Girls 12U Rec 14
 
Saturday, January 12, 2013 @ 5:00pm
Final
    Bethesda Scott 25
Bartlett Girls 12U rec 12
 
Saturday, January 12, 2013 @ 5:00pm
Final
Elleman Girls 8U Indy rec 12
Thiesing Girls IHS 8U Rec 10
 
Saturday, January 12, 2013 @ 5:00pm
Final
Young Boys 12U Open 14
Wilson Boys 12U Open 44
 
Saturday, January 12, 2013 @ 4:00pm
Final
Barsic Boys 12U Rec 37
Shake Boys 12U Rec 21
 
Saturday, January 12, 2013 @ 4:00pm
Final
Kendall Girls 8U Summit rec 8
    Bethesda Martin 16
 
Saturday, January 12, 2013 @ 4:00pm
Final
Macri Boys 14U Rec 42
    EWA Bozeman 25
 
Saturday, January 12, 2013 @ 4:00pm
Final
Pearson Girls 8U IHS Rec 20
Stricklin Girls 8U Indy rec 15
 
Saturday, January 12, 2013 @ 3:00pm
Final
Leedle Girls 12U Open 0
    GAA Sparks 7
 
Saturday, January 12, 2013 @ 3:00pm
Final
Kimes Boys IHS 10U Rec 25
    College Grove Richey 23
 
Saturday, January 12, 2013 @ 3:00pm
Final
    GAA Pistons 38
Gatterer Boys 12U Open 18
 
Saturday, January 12, 2013 @ 3:00pm
Final
Campbell Boys 12U Rec 45
McKerrow Boys 12U Rec 18
 
Saturday, January 12, 2013 @ 3:00pm
Final
Gardner 8u Boys 0
Carter 8u Boys 7
 
Saturday, January 12, 2013 @ 3:00pm
Final
Mora 8u Boys 10
Brown 8u Boys 20
 
Saturday, January 12, 2013 @ 2:00pm
Final
Harrold 8u Boys 19
Durrough 8u Boys 24
 
Saturday, January 12, 2013 @ 2:00pm
Final
Deyo Boys 10U Open 29
DeWeese Boys 10U Open 12
 
Saturday, January 12, 2013 @ 2:00pm
Final
    College Grove Murray 14
Kamunen Boys 10U SHS Rec 18
 
Saturday, January 12, 2013 @ 2:00pm
Final
Cannon Boys 12U Rec 14
LaCoste Boys 12U Rec 27
 
Saturday, January 12, 2013 @ 2:00pm
Final
    Nolensville Bulls 41
Banks Girls 10U Open 17
 
Saturday, January 12, 2013 @ 2:00pm
Final
Williamson 8u Boys 11
Kokes 8u Boys 14
 
Saturday, January 12, 2013 @ 1:00pm
Final
Singleton 8u Boys 8
Loayza 8u Boys 13
 
Saturday, January 12, 2013 @ 1:00pm
Final
Brown Boys 14U Rec 33
    Bethesda Lansfield 22
 
Saturday, January 12, 2013 @ 1:00pm
Final
Hamm 8u Boys 30
Gilley 8u Boys 6
 
Saturday, January 12, 2013 @ 1:00pm
Final
Fearn Boys 10U Open 31
    GAA Thurman 30
 
Saturday, January 12, 2013 @ 1:00pm
Final
Hagan Girls IHS 10U Rec 0
Shooters 7
 
Saturday, January 12, 2013 @ 1:00pm
Final
Hopkins Boys 12U Rec 25
Colvin Boys 12U Rec 6
 
Saturday, January 12, 2013 @ 1:00pm
Final
Hot Shots 6
    Bethesda J. King 14
 
Saturday, January 12, 2013 @ 12:00pm
Final
    College Grove Walker 37
Robertson 8u Boys 14
 
Saturday, January 12, 2013 @ 12:00pm
Final
Darby 8u Boys 18
Johnson 8u Boys 16
 
Saturday, January 12, 2013 @ 12:00pm
Final
Carter 6u Boys 2
Walling Boys 6U rec 44
 
Saturday, January 12, 2013 @ 12:00pm
Final
Kendall Girls 10U Summit Rec 8
    Bethesda Hudson 24
 
Saturday, January 12, 2013 @ 12:00pm
Final
Handzel Boys 14U Rec 29
McKerrow Boys 14U Rec 39
 
Saturday, January 12, 2013 @ 12:00pm
Final
Womack Boys IHS 10U Rec 38
    Bethesda Snow 6
 
Saturday, January 12, 2013 @ 11:00am
Final
Sandstrom 8u Boys 21
Oliver 8u Boys 4
 
Saturday, January 12, 2013 @ 11:00am
Final
Hull Girls 8U Summit rec 4
    Bethesda Hudson 24
 
Saturday, January 12, 2013 @ 11:00am
Final
    Bethesda Poteete 0
Hodges Boys 10U SHS Rec 1
 
Saturday, January 12, 2013 @ 11:00am
Final
Curtis 6u Boys 9
Trefethen 6u Boys 15
 
Saturday, January 12, 2013 @ 11:00am
Final
Brownlee 6u Boys 31
Hord 6u Boys 6
 
Saturday, January 12, 2013 @ 11:00am
Final
Headley's Thunder Boys IHS 10U rec 20
Barton Boys 10U Rec 19
 
Saturday, January 12, 2013 @ 10:00am
Final
Proctor Boys 10U Rec 31
Adams Boys IHS 10U Rec 18
 
Saturday, January 12, 2013 @ 10:00am
Final
Gallardo 8u Boys 10
Clingan 8u Boys 7
 
Saturday, January 12, 2013 @ 10:00am
Final
Weithman Boys 10U SHS Rec 12
Wade Boys 10U SHS Rec 33
 
Saturday, January 12, 2013 @ 10:00am
Final
Forbes 6u boys 24
Rockholt 6u Boys 12
 
Saturday, January 12, 2013 @ 9:00am
Final
Ford Boys IHS 10U Rec 18
Derringer Boys IHS 10U Rec 24
 
Saturday, January 12, 2013 @ 9:00am
Final
Reynolds 8u Boys 33
Ordus 8u Boys 4
 
Saturday, January 12, 2013 @ 9:00am
Final
Worstell Boys 10U SHS Rec 5
Krohl Boys 10U SHS Rec 25
 
Saturday, December 15, 2012 @ 8:00pm
Final
Gatterer Boys 12U Open 18
Young Boys 12U Open 26
 
Saturday, December 15, 2012 @ 7:00pm
Final
McKerrow Boys 14U Rec 41
Macri Boys 14U Rec 42
 
Saturday, December 15, 2012 @ 6:00pm
Final
Sheffield Boys 14U Rec 23
Handzel Boys 14U Rec 25
 
Saturday, December 15, 2012 @ 6:00pm
Final
    College Grove 19
Brown Boys 14U Rec 26
 
Saturday, December 15, 2012 @ 6:00pm
Final
Gatterer Girls 12U Rec 0
    Bethesda Scott 7
 
Saturday, December 15, 2012 @ 5:00pm
Final
    Bethesda J. King 0
Hagan Girls IHS 10U Rec 7
 
Saturday, December 15, 2012 @ 4:00pm
Final
    Franklin Head 7
Leedle Girls 12U Open 0
 
Saturday, December 15, 2012 @ 4:00pm
Final
Johnson 8u Boys 12
Gilley 8u Boys 18
 
Saturday, December 15, 2012 @ 4:00pm
Final
Bartlett Girls 12U rec 8
Adkisson Girls 12U rec 9
 
Saturday, December 15, 2012 @ 4:00pm
Final
    Bethesda A. King 18
Kendall Girls 10U Summit Rec 6
 
Saturday, December 15, 2012 @ 3:00pm
Final
Stricklin Girls 8U Indy rec 14
Sanchez Girls 8U Indy rec 12
 
Saturday, December 15, 2012 @ 3:00pm
Final
Mora 8u Boys 5
Robertson 8u Boys 36
 
Saturday, December 15, 2012 @ 3:00pm
Final
Worstell Boys 10U SHS Rec 20
    Bethesda Snow 15
 
Saturday, December 15, 2012 @ 3:00pm
Final
Hopkins Boys 12U Rec 25
Gardner Boys 12U rec 8
 
Saturday, December 15, 2012 @ 2:00pm
Final
DeWeese Boys 10U Open 10
    Nolensville Lakers 25
 
Saturday, December 15, 2012 @ 2:00pm
Final
LaCoste Boys 12U Rec 12
Colvin Boys 12U Rec 13
 
Saturday, December 15, 2012 @ 2:00pm
Final
Darby 8u Boys 10
    College Grove Walker 31
 
Saturday, December 15, 2012 @ 2:00pm
Final
Thiesing Girls IHS 8U Rec 12
Pearson Girls 8U IHS Rec 13
 
Saturday, December 15, 2012 @ 2:00pm
Final
Deyo Boys 10U Open 26
Walker Boys 10U Open 40
 
Saturday, December 15, 2012 @ 2:00pm
Final
Harrold 8u Boys 7
Brown 8u Boys 10
 
Saturday, December 15, 2012 @ 1:00pm
Final
McKerrow Boys 12U Rec 0
Cannon Boys 12U Rec 7
 
Saturday, December 15, 2012 @ 1:00pm
Final
Baxter Boys 14U Rec 1
    EWA Anderson 0
 
Saturday, December 15, 2012 @ 1:00pm
Final
Clingan 8u Boys 12
    College Grove Murray 6
 
Saturday, December 15, 2012 @ 1:00pm
Final
    Bethesda Hudson 14
Elleman Girls 8U Indy rec 6
 
Saturday, December 15, 2012 @ 1:00pm
Final
    Bethesda McCullough 20
Fearn Boys 10U Open 23
 
Saturday, December 15, 2012 @ 1:00pm
Final
Gallardo 8u Boys 7
Carter 8u Boys 0
 
Saturday, December 15, 2012 @ 1:00pm
Final
Hamm 8u Boys 28
Durrough 8u Boys 20
 
Saturday, December 15, 2012 @ 12:00pm
Final
    Bethesda Martin 23
Hull Girls 8U Summit rec 6
 
Saturday, December 15, 2012 @ 12:00pm
Final
Williamson 8u Boys 10
Gardner 8u Boys 17
 
Saturday, December 15, 2012 @ 12:00pm
Final
Adams Boys IHS 10U Rec 12
Kimes Boys IHS 10U Rec 23
 
Saturday, December 15, 2012 @ 12:00pm
Final
    Bethesda Hudson 14
Hot Shots 7
 
Saturday, December 15, 2012 @ 12:00pm
Final
Kendall Girls 8U Summit rec 8
    GAA Storm 12
 
Saturday, December 15, 2012 @ 12:00pm
Final
Shake Boys 12U Rec 19
Campbell Boys 12U Rec 38
 
Saturday, December 15, 2012 @ 12:00pm
Final
Banks Girls 10U Open 30
    Grassland Dream 7
 
Saturday, December 15, 2012 @ 11:00am
Final
Ordus 8u Boys 6
    Bethesda Trice 26
 
Saturday, December 15, 2012 @ 11:00am
Final
Sandstrom 8u Boys 21
Loayza 8u Boys 9
 
Saturday, December 15, 2012 @ 11:00am
Final
Derringer Boys IHS 10U Rec 21
Barton Boys 10U Rec 14
 
Saturday, December 15, 2012 @ 11:00am
Final
Krohl Boys 10U SHS Rec 17
Koch Boys 10U SHS Rec 5
 
Saturday, December 15, 2012 @ 10:00am
Final
Carter 6u Boys 0
    College Grove Ford 7
 
Saturday, December 15, 2012 @ 10:00am
Final
Singleton 8u Boys 13
Kokes 8u Boys 6
 
Saturday, December 15, 2012 @ 10:00am
Final
Ford Boys IHS 10U Rec 23
Womack Boys IHS 10U Rec 41
 
Saturday, December 15, 2012 @ 10:00am
Final
Wade Boys 10U SHS Rec 48
Kamunen Boys 10U SHS Rec 5
 
Saturday, December 15, 2012 @ 10:00am
Final
Galbreath 6u Boys 8
Forbes 6u boys 22
 
Saturday, December 15, 2012 @ 10:00am
Final
    Fairview Mangrum 16
Barsic Boys 12U Rec 39
 
Saturday, December 15, 2012 @ 9:00am
Final
Headley's Thunder Boys IHS 10U rec 15
Proctor Boys 10U Rec 19
 
Saturday, December 15, 2012 @ 9:00am
Final
Walling Boys 6U rec 51
Curtis 6u Boys 7
 
Saturday, December 15, 2012 @ 9:00am
Final
Reynolds 8u Boys 31
Oliver 8u Boys 11
 
Saturday, December 15, 2012 @ 9:00am
Final
Weithman Boys 10U SHS Rec 18
Hodges Boys 10U SHS Rec 8
 
Saturday, December 15, 2012 @ 9:00am
Final
Parker 6u Boys 6
Brownlee 6u Boys 28
 
Saturday, December 8, 2012 @ 7:00pm
Final
Wilson Boys 12U Open 46
Gatterer Boys 12U Open 4
 
Saturday, December 8, 2012 @ 7:00pm
Final
Young Boys 12U Open 23
    Nolensville Thunder 42
 
Saturday, December 8, 2012 @ 5:00pm
Final
Pearson Girls 8U IHS Rec 23
    GAA Fire 6
 
Saturday, December 8, 2012 @ 5:00pm
Final
Leedle Girls 12U Open 8
    EWA Younklin 6
 
Saturday, December 8, 2012 @ 5:00pm
Final
Gatterer Girls 12U Rec 27
    Franklin Griffith 12
 
Saturday, December 8, 2012 @ 4:00pm
Final
Hull Girls 8U Summit rec 4
Stricklin Girls 8U Indy rec 28
 
Saturday, December 8, 2012 @ 4:00pm
Final
Barton Boys 10U Rec 38
    College Grove Murray 12
 
Saturday, December 8, 2012 @ 3:00pm
Final
Shake Boys 12U Rec 30
McKerrow Boys 12U Rec 28
 
Saturday, December 8, 2012 @ 3:00pm
Final
    Walker Boys 10U Open 40
DeWeese Boys 10U Open 17
 
Saturday, December 8, 2012 @ 3:00pm
Final
Handzel Boys 14U Rec 27
    EWA Bryne 38
 
Saturday, December 8, 2012 @ 3:00pm
Final
Kendall Girls 8U Summit rec 0
Thiesing Girls IHS 8U Rec 22
 
Saturday, December 8, 2012 @ 2:00pm
Final
Adams Boys IHS 10U Rec 27
    Bethesda Poteete 12
 
Saturday, December 8, 2012 @ 2:00pm
Final
Campbell Boys 12U Rec 27
Hopkins Boys 12U Rec 11
 
Saturday, December 8, 2012 @ 2:00pm
Final
Fearn Boys 10U Open 31
Deyo Boys 10U Open 30
 
Saturday, December 8, 2012 @ 2:00pm
Final
Womack Boys IHS 10U Rec 20
Derringer Boys IHS 10U Rec 27
 
Saturday, December 8, 2012 @ 2:00pm
Final
Singleton 8u Boys 20
Gardner 8u Boys 10
 
Saturday, December 8, 2012 @ 2:00pm
Final
Elleman Girls 8U Indy rec 16
Sanchez Girls 8U Indy rec 14
 
Saturday, December 8, 2012 @ 2:00pm
Final
Brown Boys 14U Rec 41
McKerrow Boys 14U Rec 38
 
Saturday, December 8, 2012 @ 2:00pm
Final
    College Grove Walker 44
Harrold 8u Boys 4
 
Saturday, December 8, 2012 @ 2:00pm
Final
Kokes 8u Boys 16
Gilley 8u Boys 28
 
Saturday, December 8, 2012 @ 1:00pm
Final
    College Grove Nelms 10
Robertson 8u Boys 28
 
Saturday, December 8, 2012 @ 1:00pm
Final
Johnson 8u Boys 12
Durrough 8u Boys 24
 
Saturday, December 8, 2012 @ 1:00pm
Final
Bartlett Girls 12U rec 10
    Nolensville Sparks 20
 
Saturday, December 8, 2012 @ 1:00pm
Final
    Bethesda Snow 14
Kamunen Boys 10U SHS Rec 18
 
Saturday, December 8, 2012 @ 1:00pm
Final
Barsic Boys 12U Rec 16
LaCoste Boys 12U Rec 32
 
Saturday, December 8, 2012 @ 1:00pm
Final
Lansfield Girls 6U Summit rec 0
Davis Girls 6U IHS rec 35
 
Saturday, December 8, 2012 @ 1:00pm
Final
Sandstrom 8u Boys 25
Clingan 8u Boys 17
 
Saturday, December 8, 2012 @ 1:00pm
Final
Baxter Boys 14U Rec 1
Sheffield Boys 14U Rec 0
 
Saturday, December 8, 2012 @ 1:00pm
Final
    EWA Lanigne 5
Hagan Girls IHS 10U Rec 21
 
Saturday, December 8, 2012 @ 12:00pm
Final
Darby 8u Boys 18
Carter 8u Boys 10
 
Saturday, December 8, 2012 @ 12:00pm
Final
Krohl Boys 10U SHS Rec 22
    GAA Bobcats 14
 
Saturday, December 8, 2012 @ 12:00pm
Final
Adkisson Girls 12U rec 28
    EWA Graham 5
 
Saturday, December 8, 2012 @ 12:00pm
Final
Collier Boys 14U Rec 18
Macri Boys 14U Rec 20
 
Saturday, December 8, 2012 @ 12:00pm
Final
    College Grove Murray 11
Mora 8u Boys 20
 
Saturday, December 8, 2012 @ 12:00pm
Final
Hamm 8u Boys 32
Brown 8u Boys 11
 
Saturday, December 8, 2012 @ 12:00pm
Final
    Franklin Classical 6
Colvin Boys 12U Rec 32
 
Saturday, December 8, 2012 @ 12:00pm
Final
Kendall Girls 10U Summit Rec 10
Shooters 14
 
Saturday, December 8, 2012 @ 12:00pm
Final
Groenewoud Girls 6U Summit rec 18
Herring Girls 6U IHS rec 9
 
Saturday, December 8, 2012 @ 11:00am
Final
Walling Boys 6U rec 43
Trefethen 6u Boys 10
 
Saturday, December 8, 2012 @ 11:00am
Final
Reynolds 8u Boys 34
Loayza 8u Boys 16
 
Saturday, December 8, 2012 @ 11:00am
Final
Parker 6u Boys 11
Forbes 6u boys 27
 
Saturday, December 8, 2012 @ 11:00am
Final
Kimes Boys IHS 10U Rec 17
Headley's Thunder Boys IHS 10U rec 13
 
Saturday, December 8, 2012 @ 11:00am
Final
Koch Boys 10U SHS Rec 5
Hodges Boys 10U SHS Rec 15
 
Saturday, December 8, 2012 @ 10:00am
Final
Proctor Boys 10U Rec 23
Ford Boys IHS 10U Rec 11
 
Saturday, December 8, 2012 @ 10:00am
Final
Wade Boys 10U SHS Rec 31
Worstell Boys 10U SHS Rec 7
 
Saturday, December 8, 2012 @ 10:00am
Final
Carter 6u Boys 7
Talley 6u Boys 13
 
Saturday, December 8, 2012 @ 10:00am
Final
Williamson 8u Boys 0
Gallardo 8u Boys 7
 
Saturday, December 8, 2012 @ 10:00am
Final
Brownlee 6u Boys 23
Rockholt 6u Boys 7
 
Saturday, December 8, 2012 @ 9:00am
Final
Hot Shots 17
Oldham Girls IHS 10U Rec 9
 
Saturday, December 8, 2012 @ 9:00am
Final
Weithman Boys 10U SHS Rec 21
    College Grove Richey 24
 
Saturday, December 8, 2012 @ 9:00am
Final
Ordus 8u Boys 15
Oliver 8u Boys 16
 
Saturday, December 1, 2012 @ 11:00pm
Final
Williamson 8u Boys 7
Darby 8u Boys 22
 
Saturday, December 1, 2012 @ 11:00pm
Final
Oliver 8u Boys 16
    Bethesda Moore 7
 
Saturday, December 1, 2012 @ 10:00pm
Final
Mora 8u Boys 24
Ordus 8u Boys 8
 
Saturday, December 1, 2012 @ 9:00pm
Final
    Bethesda Trice 25
Clingan 8u Boys 17
 
Saturday, December 1, 2012 @ 8:00pm
Final
    Bethesda Lansfield 0
Baxter Boys 14U Rec 1
 
Saturday, December 1, 2012 @ 8:00pm
Final
Leedle Girls 12U Open 0
Sanchez Girls 12U Open 7
 
Saturday, December 1, 2012 @ 7:00pm
Final
Bartlett Girls 12U rec 2
    College Grove Moates 26
 
Saturday, December 1, 2012 @ 7:00pm
Final
Adkisson Girls 12U rec 4
    Bethesda Hudson 18
 
Saturday, December 1, 2012 @ 7:00pm
Final
Macri Boys 14U Rec 20
Handzel Boys 14U Rec 32
 
Saturday, December 1, 2012 @ 6:00pm
Final
McKerrow Boys 14U Rec 37
Collier Boys 14U Rec 12
 
Saturday, December 1, 2012 @ 5:00pm
Final
    Franklin Blanton 35
Lenzen Boys 17U Rec 24
 
Saturday, December 1, 2012 @ 5:00pm
Final
    GAA Thurman 28
Deyo Boys 10U Open 31
 
Saturday, December 1, 2012 @ 5:00pm
Final
Sheffield Boys 14U Rec 13
Brown Boys 14U Rec 26
 
Saturday, December 1, 2012 @ 4:00pm
Final
Krohl Boys 10U SHS Rec 9
    GAA Lakers 28
 
Saturday, December 1, 2012 @ 4:00pm
Final
Gatterer Girls 12U Rec 25
    EWA Graham 0
 
Saturday, December 1, 2012 @ 4:00pm
Final
    Bethesda McCullough 16
DeWeese Boys 10U Open 19
 
Saturday, December 1, 2012 @ 3:00pm
Final
    Nolensville Lakers 28
Young Boys 12U Open 25
 
Saturday, December 1, 2012 @ 3:00pm
Final
Harrold 8u Boys 4
Robertson 8u Boys 40
 
Saturday, December 1, 2012 @ 3:00pm
Final
    Bethesda J. King 22
Kendall Girls 10U Summit Rec 8
 
Saturday, December 1, 2012 @ 3:00pm
Final
McKerrow Boys 12U Rec 13
Barsic Boys 12U Rec 40
 
Saturday, December 1, 2012 @ 3:00pm
Final
    GAA Nets 0
Fearn Boys 10U Open 7
 
Saturday, December 1, 2012 @ 2:00pm
Final
    Bethesda Noe 14
Banks Girls 10U Open 12
 
Saturday, December 1, 2012 @ 2:00pm
Final
Hopkins Boys 12U Rec 25
Cannon Boys 12U Rec 13
 
Saturday, December 1, 2012 @ 2:00pm
Final
    College Grove Nelms 13
Loayza 8u Boys 12
 
Saturday, December 1, 2012 @ 2:00pm
Final
    Nolensville Thunder 31
Wilson Boys 12U Open 28
 
Saturday, December 1, 2012 @ 2:00pm
Final
Sanchez Girls 8U Indy rec 14
Pearson Girls 8U IHS Rec 12
 
Saturday, December 1, 2012 @ 2:00pm
Final
Johnson 8u Boys 13
Brown 8u Boys 18
 
Saturday, December 1, 2012 @ 2:00pm
Final
Thiesing Girls IHS 8U Rec 28
Hull Girls 8U Summit rec 0
 
Saturday, December 1, 2012 @ 2:00pm
Final
Sandstrom 8u Boys 29
Gardner 8u Boys 6
 
Saturday, December 1, 2012 @ 1:00pm
Final
    Bethesda Hudson 31
Kendall Girls 8U Summit rec 0
 
Saturday, December 1, 2012 @ 1:00pm
Final
Singleton 8u Boys 10
Gallardo 8u Boys 12
 
Saturday, December 1, 2012 @ 1:00pm
Final
Oldham Girls IHS 10U Rec 3
Hagan Girls IHS 10U Rec 13
 
Saturday, December 1, 2012 @ 1:00pm
Final
LaCoste Boys 12U Rec 20
Campbell Boys 12U Rec 34
 
Saturday, December 1, 2012 @ 1:00pm
Final
    College Grove Walker 2
Hamm 8u Boys 29
 
Saturday, December 1, 2012 @ 1:00pm
Final
    Nolensville Lakers 2
Walker Boys 10U Open 31
 
Saturday, December 1, 2012 @ 1:00pm
Final
Stricklin Girls 8U Indy rec 20
Elleman Girls 8U Indy rec 14
 
Saturday, December 1, 2012 @ 1:00pm
Final
Gilley 8u Boys 20
Durrough 8u Boys 27
 
Saturday, December 1, 2012 @ 12:00pm
Final
Davis Girls 6U IHS rec 14
Amason Girls IHS 6U Rec 10
 
Saturday, December 1, 2012 @ 12:00pm
Final
Derringer Boys IHS 10U Rec 14
Headley's Thunder Boys IHS 10U rec 22
 
Saturday, December 1, 2012 @ 12:00pm
Final
Reynolds 8u Boys 30
Kokes 8u Boys 6
 
Saturday, December 1, 2012 @ 12:00pm
Final
Shooters 15
Hot Shots 11
 
Saturday, December 1, 2012 @ 12:00pm
Final
Gardner Boys 12U rec 17
Colvin Boys 12U Rec 16
 
Saturday, December 1, 2012 @ 12:00pm
Final
Carter 8u Boys 8
    College Grove Murray 32
 
Saturday, December 1, 2012 @ 11:00am
Final
Adams Boys IHS 10U Rec 16
Ford Boys IHS 10U Rec 17
 
Saturday, December 1, 2012 @ 11:00am
Final
Hodges Boys 10U SHS Rec 1
Worstell Boys 10U SHS Rec 0
 
Saturday, December 1, 2012 @ 11:00am
Final
Rockholt 6u Boys 7
Galbreath 6u Boys 5
 
Saturday, December 1, 2012 @ 10:00am
Final
Talley 6u Boys 13
Curtis 6u Boys 7
 
Saturday, December 1, 2012 @ 10:00am
Final
Womack Boys IHS 10U Rec 17
Proctor Boys 10U Rec 34
 
Saturday, December 1, 2012 @ 10:00am
Final
Kamunen Boys 10U SHS Rec 9
Weithman Boys 10U SHS Rec 25
 
Saturday, December 1, 2012 @ 10:00am
Final
    Franklin Baughman 30
Shake Boys 12U Rec 28
 
Saturday, December 1, 2012 @ 10:00am
Final
Walling Boys 6U rec 39
    College Grove Lang 1
 
Saturday, December 1, 2012 @ 9:00am
Final
Trefethen 6u Boys 16
Carter 6u Boys 2
 
Saturday, December 1, 2012 @ 9:00am
Final
Barton Boys 10U Rec 22
Kimes Boys IHS 10U Rec 9
 
Saturday, December 1, 2012 @ 9:00am
Final
Forbes 6u boys 6
Brownlee 6u Boys 18
 
Saturday, December 1, 2012 @ 9:00am
Final
Koch Boys 10U SHS Rec 10
Wade Boys 10U SHS Rec 46