2011 Results


Saturday, January 7, 2012 @ 5:00pm
Final
Haylett 10U Open 38
Weinstein 10U Open 9
 
Saturday, January 7, 2012 @ 11:00am
Final
    College Grove 14
Haylett IHS 12U Girls 22
 
Saturday, January 7, 2012 @ 10:00am
Final
Diamond IHS 6U Boys Rec 12
Smith IHS 6U Boys Rec 11
 
Saturday, December 17, 2011 @ 7:00pm
Final
Haylett 10U Open 19
    GAA Mystics 20
 
Saturday, December 17, 2011 @ 6:00pm
Final
Boarman 10U Open 29
    Nolensville Bulls 25
 
Saturday, December 17, 2011 @ 5:00pm
Final
Hagan 10U Open 70
    Franklin Spivey 8
 
Saturday, December 17, 2011 @ 4:00pm
Final
Scruggs 10U Open 19
    Franklin Harvey 11
 
Saturday, December 17, 2011 @ 3:00pm
Final
Krohl SHS 10U Boys Rec 15
Campbell IHS 10U Boys Rec 19
 
Saturday, December 17, 2011 @ 2:00pm
Final
    Bethesda Nichols 14
Headley SHS 10U Boys Rec 18
 
Saturday, December 17, 2011 @ 2:00pm
Final
Fearn IHS 10U Boys Rec 29
Young IHS 10U Boys Rec 16
 
Saturday, December 17, 2011 @ 2:00pm
Final
    Franklin West 4
Barsic IHS 12U Boys Rec 27
 
Saturday, December 17, 2011 @ 2:00pm
Final
Stone SHS 8U Boys Rec 7
Hamm SHS 8U Boys Rec 14
 
Saturday, December 17, 2011 @ 1:00pm
Final
    Franklin Baltimore 37
Handzel SHS 14U Boys Rec 17
 
Saturday, December 17, 2011 @ 1:00pm
Final
Sims IHS 10U Boys Rec 13
Kamunen IHS 10U Boys Rec 26
 
Saturday, December 17, 2011 @ 1:00pm
Final
Clingen IHS 8U Boys Rec 0
Bolden IHS 8U Boys Rec 20
 
Saturday, December 17, 2011 @ 1:00pm
Final
Sheffield IHS 14U Boys Rec 38
Miller IHS 14U Boys Rec 28
 
Saturday, December 17, 2011 @ 12:00pm
Final
Holloway IHS 10U Boys Rec 20
Sledd IHS 10U Boys Rec 23
 
Saturday, December 17, 2011 @ 12:00pm
Final
Singleton IHS 8U Boys Rec 4
Hermes IHS 8U Boys Rec 36
 
Saturday, December 17, 2011 @ 11:00am
Final
Kokes IHS 8U Boys Rec 1
Carter IHS 8U Boys Rec 0
 
Saturday, December 17, 2011 @ 11:00am
Final
Haylett IHS 12U Girls 34
    Hillsboro 12
 
Saturday, December 17, 2011 @ 11:00am
Final
Redman SHS 12U Boys Rec 18
Macri IHS 12U Boys Rec 15
 
Saturday, December 17, 2011 @ 11:00am
Final
Proctor IHS 8U Boys Rec 18
DeWeese IHS 8U Boys Rec 14
 
Saturday, December 17, 2011 @ 10:00am
Final
Smith IHS 6U Boys Rec 10
Williamson IHS 6U Boys Rec 20
 
Saturday, December 17, 2011 @ 10:00am
Final
Gipson SHS 12U Boys Rec 23
Hopkins IHS 12U Boys Rec 26
 
Saturday, December 17, 2011 @ 9:00am
Final
Curtiss IHS 6U Boys Rec 8
O'Neal IHS 6U Boys Rec 15
 
Saturday, December 10, 2011 @ 11:00pm
Final
Barsic IHS 12U Boys Rec 36
Redman SHS 12U Boys Rec 17
 
Saturday, December 10, 2011 @ 8:00pm
Final
Miller IHS 14U Boys Rec 35
    Bethesda Bennett 29
 
Saturday, December 10, 2011 @ 5:00pm
Final
Scruggs 10U Open 20
Boarman 10U Open 31
 
Saturday, December 10, 2011 @ 4:00pm
Final
Walling 10U Open 9
Haylett 10U Open 25
 
Saturday, December 10, 2011 @ 4:00pm
Final
Helms 17U Boys Rec 44
    Hillsboro 37
 
Saturday, December 10, 2011 @ 3:00pm
Final
    Franklin Baltimore 39
McKerrow SHS 14U Boys Rec 16
 
Saturday, December 10, 2011 @ 3:00pm
Final
Sledd IHS 10U Boys Rec 17
Deyo IHS 10U Boys Rec 16
 
Saturday, December 10, 2011 @ 3:00pm
Final
Foy 17U Boys Rec 53
    Hillsboro 42
 
Saturday, December 10, 2011 @ 2:00pm
Final
Sheffield IHS 14U Boys Rec 30
Bradley IHS 14U Boys Rec 28
 
Saturday, December 10, 2011 @ 2:00pm
Final
Krohl SHS 10U Boys Rec 13
    College Grove Trice 16
 
Saturday, December 10, 2011 @ 2:00pm
Final
    Franklin Stuckey 46
Handzel SHS 14U Boys Rec 25
 
Saturday, December 10, 2011 @ 2:00pm
Final
Kamunen IHS 10U Boys Rec 17
Gatterer IHS 10U Boys Rec 9
 
Saturday, December 10, 2011 @ 2:00pm
Final
Headley SHS 10U Boys Rec 27
Young IHS 10U Boys Rec 24
 
Saturday, December 10, 2011 @ 1:00pm
Final
Colvin SHS 10U Boys Rec 30
    Bethesda Sisk 28
 
Saturday, December 10, 2011 @ 1:00pm
Final
May SHS 12U Boys Rec 18
Gipson SHS 12U Boys Rec 29
 
Saturday, December 10, 2011 @ 1:00pm
Final
    Franklin Adams 8
Haylett IHS 12U Girls 28
 
Saturday, December 10, 2011 @ 1:00pm
Final
Campbell IHS 10U Boys Rec 31
Fearn IHS 10U Boys Rec 23
 
Saturday, December 10, 2011 @ 12:00pm
Final
Hopkins IHS 12U Boys Rec 12
Hargrove IHS 12U Boys Rec 17
 
Saturday, December 10, 2011 @ 12:00pm
Final
Walker IHS 8U Boys Rec 24
Proctor IHS 8U Boys Rec 17
 
Saturday, December 10, 2011 @ 12:00pm
Final
Forbes SHS 8U Boys Rec 6
Hamm SHS 8U Boys Rec 18
 
Saturday, December 10, 2011 @ 12:00pm
Final
Grooters SHS 8U Boys Rec 14
Stone SHS 8U Boys Rec 22
 
Saturday, December 10, 2011 @ 11:00am
Final
Kokes IHS 8U Boys Rec 16
Clingen IHS 8U Boys Rec 11
 
Saturday, December 10, 2011 @ 11:00am
Final
    Bethesda Poteet 6
DeWeese IHS 8U Boys Rec 21
 
Saturday, December 10, 2011 @ 11:00am
Final
Bolden IHS 8U Boys Rec 12
Hermes IHS 8U Boys Rec 16
 
Saturday, December 10, 2011 @ 11:00am
Final
Robertson SHS Boys Rec 6
Wade SHS 8U Boys Rec 43
 
Saturday, December 10, 2011 @ 10:00am
Final
Trefethen IHS 6U Boys Rec 5
Smith IHS 6U Boys Rec 14
 
Saturday, December 10, 2011 @ 10:00am
Final
Carter IHS 8U Boys Rec 10
Singleton IHS 8U Boys Rec 9
 
Saturday, December 10, 2011 @ 10:00am
Final
Kincaid SHS 8U Boys Rec 36
    College Grove Webb 2
 
Saturday, December 10, 2011 @ 10:00am
Final
Mora SHS 6U Boys Rec 13
Brownlee SHS 6U Boys Rec 9
 
Saturday, December 10, 2011 @ 9:00am
Final
Rockholt SHS 6U Boys Rec 9
    College Grove Ford 8
 
Saturday, December 10, 2011 @ 9:00am
Final
    College Grove Nelms 7
Durrough SHS 6U Boys Rec 24
 
Saturday, December 10, 2011 @ 9:00am
Final
Curtiss IHS 6U Boys Rec 8
Oliver IHS 6U Boys Rec 15
 
Saturday, December 10, 2011 @ 9:00am
Final
O'Neal IHS 6U Boys Rec 7
Walling IHS 6U Boys Rec 18
 
Saturday, December 3, 2011 @ 8:00pm
Final
    GAA Bulls 39
Bradley IHS 14U Boys Rec 24
 
Saturday, December 3, 2011 @ 7:00pm
Final
    Nolensville Bull 37
Walker 10U Open 16
 
Saturday, December 3, 2011 @ 7:00pm
Final
Handzel SHS 14U Boys Rec 21
Miller IHS 14U Boys Rec 43
 
Saturday, December 3, 2011 @ 6:00pm
Final
McKerrow SHS 14U Boys Rec 21
Sheffield IHS 14U Boys Rec 39
 
Saturday, December 3, 2011 @ 6:00pm
Final
    GAA Alton 15
Scruggs 10U Open 26
 
Saturday, December 3, 2011 @ 6:00pm
Final
    Bethesda Nichols 16
Colvin SHS 10U Boys Rec 24
 
Saturday, December 3, 2011 @ 4:00pm
Final
    Nolensville Mystics 8
Haylett 10U Open 36
 
Saturday, December 3, 2011 @ 4:00pm
Final
    College Grove Trice 18
McKerrow SHS 10U Boys Rec 26
 
Saturday, December 3, 2011 @ 3:00pm
Final
Gatterer IHS 10U Boys Rec 12
Young IHS 10U Boys Rec 16
 
Saturday, December 3, 2011 @ 3:00pm
Final
Fearn IHS 10U Boys Rec 36
Sledd IHS 10U Boys Rec 19
 
Saturday, December 3, 2011 @ 2:00pm
Final
Sims IHS 10U Boys Rec 9
Campbell IHS 10U Boys Rec 25
 
Saturday, December 3, 2011 @ 2:00pm
Final
Boarman 10U Open 13
Hagan 10U Open 21
 
Saturday, December 3, 2011 @ 2:00pm
Final
    Bethesda Sisk 6
Krohl SHS 10U Boys Rec 25
 
Saturday, December 3, 2011 @ 2:00pm
Final
Sims IHS 10U Boys Rec 9
Campbell IHS 10U Boys Rec 25
 
Saturday, December 3, 2011 @ 2:00pm
Final
Deyo IHS 10U Boys Rec 13
Kamunen IHS 10U Boys Rec 23
 
Saturday, December 3, 2011 @ 2:00pm
Final
Hargrove IHS 12U Boys Rec 27
Macri IHS 12U Boys Rec 26
 
Saturday, December 3, 2011 @ 1:00pm
Final
Brown 12U Open 48
LaCoste 12U Open 12
 
Saturday, December 3, 2011 @ 1:00pm
Final
Brown SHS 12U Boys Rec 36
Hopkins IHS 12U Boys Rec 27
 
Saturday, December 3, 2011 @ 1:00pm
Final
Weithman SHS 10U Boys Rec 11
Headley SHS 10U Boys Rec 26
 
Saturday, December 3, 2011 @ 1:00pm
Final
Hermes IHS 8U Boys Rec 21
DeWeese IHS 8U Boys Rec 17
 
Saturday, December 3, 2011 @ 1:00pm
Final
    Bethesda Bartley 19
Holloway IHS 10U Boys Rec 20
 
Saturday, December 3, 2011 @ 1:00pm
Final
Singleton IHS 8U Boys Rec 8
Bolden IHS 8U Boys Rec 22
 
Saturday, December 3, 2011 @ 1:00pm
Final
    Hillsboro 18
Haylett IHS 12U Girls 24
 
Saturday, December 3, 2011 @ 1:00pm
Final
    Bethesda Bartley 19
Holloway IHS 10U Boys Rec 20
 
Saturday, December 3, 2011 @ 1:00pm
Final
Robertson SHS Boys Rec 10
Hamm SHS 8U Boys Rec 13
 
Saturday, December 3, 2011 @ 12:00pm
Final
Wade SHS 8U Boys Rec 30
Kokes IHS 8U Boys Rec 1
 
Saturday, December 3, 2011 @ 12:00pm
Final
Proctor IHS 8U Boys Rec 24
Carter IHS 8U Boys Rec 15
 
Saturday, December 3, 2011 @ 11:00am
Final
Stone SHS 8U Boys Rec 17
    Bethesda Snow 20
 
Saturday, December 3, 2011 @ 11:00am
Final
Oliver IHS 6U Boys Rec 31
Trefethen IHS 6U Boys Rec 5
 
Saturday, December 3, 2011 @ 11:00am
Final
Clingen IHS 8U Boys Rec 3
Walker IHS 8U Boys Rec 24
 
Saturday, December 3, 2011 @ 11:00am
Final
Gipson SHS 12U Boys Rec 22
Barsic IHS 12U Boys Rec 35
 
Saturday, December 3, 2011 @ 11:00am
Final
Kincaid SHS 8U Boys Rec 19
    Bethesda Poteet 4
 
Saturday, December 3, 2011 @ 10:00am
Final
Mathis IHS 6U Boys Rec 18
Williamson IHS 6U Boys Rec 13
 
Saturday, December 3, 2011 @ 9:00am
Final
    College Grove Nelms 9
Rockholt SHS 6U Boys Rec 8
 
Saturday, December 3, 2011 @ 9:00am
Final
Durrough SHS 6U Boys Rec 9
Brownlee SHS 6U Boys Rec 7
 
Saturday, December 3, 2011 @ 9:00am
Final
    Bethesda Henkel 9
Mora SHS 6U Boys Rec 12
 
Saturday, December 3, 2011 @ 9:00am
Final
Walling IHS 6U Boys Rec 11
Diamond IHS 6U Boys Rec 3
 
Saturday, December 3, 2011 @ 9:00am
Final
Smith IHS 6U Boys Rec 17
O'Neal IHS 6U Boys Rec 13