2014 Results


Saturday, February 14, 2015 @ 8:00pm
Final
Grooters 12u boys 33
Weithman 12u boys 39
 
Saturday, February 14, 2015 @ 8:00pm
Final
Gatterer 12u open 48
    GAA Feld 34
 
Saturday, February 14, 2015 @ 7:00pm
Final
Hagan 12u open girls 0
    Bethesda Hudson 1
 
Saturday, February 14, 2015 @ 6:00pm
Final
Swayze 17U boys 61
Sheffield 17u boys 42
 
Saturday, February 14, 2015 @ 4:00pm
Final
Reynolds 10u boys 37
Tinnon 10u boys 20
 
Saturday, February 14, 2015 @ 4:00pm
Final
Slaughter 10U open 23
McClellan YHD Elite 10U open 16
 
Saturday, February 14, 2015 @ 3:00pm
Final
Hodges 12u boys 21
Kuhn 12U boys 37
 
Saturday, February 14, 2015 @ 3:00pm
Final
Sandstrom 10U boys 40
Thomas 10u boys 18
 
Saturday, February 14, 2015 @ 3:00pm
Final
Barsic 8U Girls 2
Gregg 8u girls 18
 
Saturday, February 14, 2015 @ 3:00pm
Final
DeWeese 12U open 98
    EWA Davenport 24
 
Saturday, February 14, 2015 @ 3:00pm
Final
Carter 8U boys 10
Jones 8u boys 27
 
Saturday, February 14, 2015 @ 2:00pm
Final
Dougall 8u boys 18
Hendry 8u boys 10
 
Saturday, February 14, 2015 @ 2:00pm
Final
Hardin 6u girls 14
Perry 6u girls 9
 
Saturday, February 14, 2015 @ 2:00pm
Final
Erickson 12u rec 23
Derringer 12u boys 14
 
Saturday, February 14, 2015 @ 2:00pm
Final
Sligh 10u boys 32
Bowe 10u boys 23
 
Saturday, February 14, 2015 @ 1:00pm
Final
Payton 8u boys 11
Meyer 8u boys 29
 
Saturday, February 14, 2015 @ 1:00pm
Final
Wagoner 8u girls 14
Headley 8u girls 26
 
Saturday, February 14, 2015 @ 1:00pm
Final
Ford 12u boys 24
Craker 12u boys 19
 
Saturday, February 14, 2015 @ 1:00pm
Final
    GAA Critchlow 42
Lamb 10U Open 26
 
Saturday, February 14, 2015 @ 1:00pm
Final
Oliver 10u boys 15
Hyland 10u boys 17
 
Saturday, February 14, 2015 @ 1:00pm
Final
R Anderson 6u boys 30
Rawlings 6u boys 11
 
Saturday, February 14, 2015 @ 12:00pm
Final
McKown 6u boys 18
C Anderson 6u boys 25
 
Saturday, February 14, 2015 @ 12:00pm
Final
Sledd 8u boys 17
McElhaney 8u boys 13
 
Saturday, February 14, 2015 @ 12:00pm
Final
nielsen 8u girls 6
Loayza 8u girls 19
 
Saturday, February 14, 2015 @ 12:00pm
Final
    Nolensville Hawks 33
Kimes 12u boys 13
 
Saturday, February 14, 2015 @ 12:00pm
Final
    Franklin McAfee 9
Allen 10U open 43
 
Saturday, February 14, 2015 @ 12:00pm
Final
    College Grove Nelms 22
Gregory 10u boys 25
 
Saturday, February 14, 2015 @ 11:00am
Final
Brown 10u boys 14
Hunt 10u boys 19
 
Saturday, February 14, 2015 @ 11:00am
Final
Nieves 6u boys 24
Bellinger 6u boys 22
 
Saturday, February 14, 2015 @ 11:00am
Final
Yommer 8u boys 4
Forbes 8u boys 34
 
Saturday, February 14, 2015 @ 11:00am
Final
    Fairview Williams 10
Barsic 14U boys 47
 
Saturday, February 14, 2015 @ 11:00am
Final
Lenfestey 10u boys 12
Jordan 10U boys 22
 
Saturday, February 14, 2015 @ 11:00am
Final
Trefethen 8u boys 16
Lavender 8u boys 15
 
Saturday, February 14, 2015 @ 10:00am
Final
Stribling 10u Boys 17
Howell 10U boys 20
 
Saturday, February 14, 2015 @ 10:00am
Final
Hendrix 6u boys 15
Follis 6u boys 21
 
Saturday, February 14, 2015 @ 10:00am
Final
Ordus 10u boys 12
Workman 10u Boys 28
 
Saturday, February 14, 2015 @ 10:00am
Final
Baker 8U boys 5
Kimes 8u boys 18
 
Saturday, February 14, 2015 @ 9:00am
Final
Oldham 8u boys 8
Myers 8u boys 26
 
Saturday, February 14, 2015 @ 9:00am
Final
    Franklin Hamilton 0
Hagan 14U boys 1
 
Saturday, February 14, 2015 @ 9:00am
Final
    College Grove Rakes 19
Slaughter 6u boys 23
 
Saturday, February 14, 2015 @ 9:00am
Final
Anderson 8u boys 10
Anton 8u boys 31
 
Saturday, February 14, 2015 @ 9:00am
Final
    Bethesda Utley 17
Lamb 6U boys 19
 
Saturday, February 14, 2015 @ 9:00am
Final
Thiesing 10u open girls 5
Slaughter 10u open girls 38
 
Saturday, February 14, 2015 @ 9:00am
Final
Hambrick 6u boys 14
Gipson 6u boys 34
 
Saturday, February 7, 2015 @ 7:00pm
Final
Proctor 12u boys 22
McClellan YHD Elite 12U Open 62
 
Saturday, February 7, 2015 @ 7:00pm
Final
Slaughter 10U open 33
Lamb 10U Open 12
 
Saturday, February 7, 2015 @ 6:00pm
Final
Deyo 12U open 35
DeWeese 12U open 36
 
Saturday, February 7, 2015 @ 6:00pm
Final
Nieves 10U open 3on3 16
Lewis 10U open 23
 
Saturday, February 7, 2015 @ 5:00pm
Final
Slaughter 10u open girls 21
    Frank-Harris 40
 
Saturday, February 7, 2015 @ 5:00pm
Final
McClellan YHD Elite 10U open 20
Allen 10U open 13
 
Saturday, February 7, 2015 @ 4:00pm
Final
Grooters 8U girls 13
Barsic 8U Girls 11
 
Saturday, February 7, 2015 @ 4:00pm
Final
    Nolensville Grizzliers 8
Erickson 12u rec 35
 
Saturday, February 7, 2015 @ 4:00pm
Final
Redman 17U boys 49
    EWA Pike 16
 
Saturday, February 7, 2015 @ 3:00pm
Final
    Nolensville Storm 1
Hagan 12u open girls 0
 
Saturday, February 7, 2015 @ 3:00pm
Final
Kuhn 12U boys 28
Kimes 12u boys 30
 
Saturday, February 7, 2015 @ 3:00pm
Final
Jordan 10U boys 26
Loayza 10u boys 6
 
Saturday, February 7, 2015 @ 3:00pm
Final
Hull 10u girls 20
King 10u girls 16
 
Saturday, February 7, 2015 @ 3:00pm
Final
Anton 8u boys 26
Baker 8U boys 4
 
Saturday, February 7, 2015 @ 3:00pm
Final
Carter 17U boys 27
Bradley 17u boys 69
 
Saturday, February 7, 2015 @ 2:00pm
Final
Lenfestey 10u boys 19
Oliver 10u boys 22
 
Saturday, February 7, 2015 @ 2:00pm
Final
Davis 10u girls 11
Meinhardt 10u girls 10
 
Saturday, February 7, 2015 @ 2:00pm
Final
Bolding 8u boys 14
Anderson 8u boys 8
 
Saturday, February 7, 2015 @ 2:00pm
Final
Loayza 8u girls 12
Wagoner 8u girls 10
 
Saturday, February 7, 2015 @ 2:00pm
Final
Corley 6u girls 8
Perry 6u girls 13
 
Saturday, February 7, 2015 @ 2:00pm
Final
Redman 14u boys 57
Macaya 14u Boys 19
 
Saturday, February 7, 2015 @ 2:00pm
Final
Derringer 12u boys 15
Ford 12u boys 20
 
Saturday, February 7, 2015 @ 1:00pm
Final
Payne 14u Boys 56
Barsic 14U boys 53
 
Saturday, February 7, 2015 @ 1:00pm
Final
Holland 10u Boys 22
Gregory 10u boys 26
 
Saturday, February 7, 2015 @ 1:00pm
Final
Sinko 10U girls 21
Oldham 10u girls 12
 
Saturday, February 7, 2015 @ 1:00pm
Final
Kimes 8u boys 10
Carter 8U boys 12
 
Saturday, February 7, 2015 @ 1:00pm
Final
Headley 8u girls 28
Adkisson 8u girls 19
 
Saturday, February 7, 2015 @ 1:00pm
Final
Gatterer 12u open 43
    EWA Cauthen 19
 
Saturday, February 7, 2015 @ 1:00pm
Final
McKown 6u boys 7
Follis 6u boys 19
 
Saturday, February 7, 2015 @ 1:00pm
Final
    Bethesda-Hudson 11
Thiesing 10u open girls 17
 
Saturday, February 7, 2015 @ 12:00pm
Final
    Bethesda Hill 26
Howell 10U boys 34
 
Saturday, February 7, 2015 @ 12:00pm
Final
Hagan 14U boys 44
Holloway 14u boys 32
 
Saturday, February 7, 2015 @ 12:00pm
Final
Lamb 6U boys 16
C Anderson 6u boys 20
 
Saturday, February 7, 2015 @ 11:00am
Final
Hendrix 6u boys 13
R Anderson 6u boys 39
 
Saturday, February 7, 2015 @ 11:00am
Final
Yommer 8u boys 2
Michell 8U boys 36
 
Saturday, February 7, 2015 @ 11:00am
Final
    Bethesda Harvey 11
Hyland 10u boys 14
 
Saturday, February 7, 2015 @ 11:00am
Final
Hunt 10u boys 22
Carter 10U boys 16
 
Saturday, February 7, 2015 @ 11:00am
Final
Swayze 17U boys 61
    Franklin Stuckey 24
 
Saturday, February 7, 2015 @ 11:00am
Final
McElhaney 8u boys 16
Payton 8u boys 11
 
Saturday, February 7, 2015 @ 10:00am
Final
Walling 8U boys 40
Trefethen 8u boys 12
 
Saturday, February 7, 2015 @ 10:00am
Final
Slaughter 6u boys 23
Nieves 6u boys 12
 
Saturday, February 7, 2015 @ 10:00am
Final
    Bethesda Tomlin 4
Hardin 6u girls 21
 
Saturday, February 7, 2015 @ 10:00am
Final
Hendry 8u boys 4
Forbes 8u boys 28
 
Saturday, February 7, 2015 @ 10:00am
Final
Thomas 10u boys 19
Stribling 10u Boys 30
 
Saturday, February 7, 2015 @ 10:00am
Final
Bowe 10u boys 18
Brown 10u boys 11
 
Saturday, February 7, 2015 @ 10:00am
Final
    College Grove McGilmer 11
Hambrick 6u boys 13
 
Saturday, February 7, 2015 @ 9:00am
Final
    College Grove Rakes 13
Gipson 6u boys 11
 
Saturday, February 7, 2015 @ 9:00am
Final
Meyer 8u boys 20
Oldham 8u boys 5
 
Saturday, February 7, 2015 @ 9:00am
Final
    Bethesda Utley 13
Bellinger 6u boys 27
 
Saturday, February 7, 2015 @ 9:00am
Final
Jones 8u boys 37
Dougall 8u boys 12
 
Saturday, February 7, 2015 @ 9:00am
Final
Tinnon 10u boys 15
Sandstrom 10U boys 28
 
Saturday, February 7, 2015 @ 9:00am
Final
    College Grove Nelms 21
Sligh 10u boys 14
 
Saturday, February 7, 2015 @ 4:00am
Final
Workman 10u Boys 19
Reynolds 10u boys 36
 
Saturday, February 7, 2015 @ 12:00am
Final
Lavender 8u boys 24
Sledd 8u boys 7
 
Saturday, January 31, 2015 @ 8:00pm
Final
Kimes 12u boys 17
Grooters 12u boys 19
 
Saturday, January 31, 2015 @ 7:00pm
Final
Gatterer 12u open 28
McClellan YHD Elite 12U Open 42
 
Saturday, January 31, 2015 @ 7:00pm
Final
Sanchez 14 u girls 33
    Nolensville Liberty 15
 
Saturday, January 31, 2015 @ 6:00pm
Final
Nieves 10U open 3on3 14
Lamb 10U Open 19
 
Saturday, January 31, 2015 @ 5:00pm
Final
Sheffield 17u boys 2
    EWA Pike 0
 
Saturday, January 31, 2015 @ 5:00pm
Final
Hagan 12u open girls 0
    Bethesda King 1
 
Saturday, January 31, 2015 @ 5:00pm
Final
Sanchez 14 u girls 34
    GAA Sun 11
 
Saturday, January 31, 2015 @ 5:00pm
Final
McClellan YHD Elite 10U open 38
Lewis 10U open 12
 
Saturday, January 31, 2015 @ 4:00pm
Final
Bradley 17u boys 44
Jones 17u boys 59
 
Saturday, January 31, 2015 @ 4:00pm
Final
Ordus 10u boys 27
Thomas 10u boys 22
 
Saturday, January 31, 2015 @ 4:00pm
Final
Loayza 8u girls 6
    Bethesda Cole 18
 
Saturday, January 31, 2015 @ 4:00pm
Final
Corley 6u girls 9
Hardin 6u girls 16
 
Saturday, January 31, 2015 @ 3:00pm
Final
    Hills Crafton 19
Hodges 12u boys 17
 
Saturday, January 31, 2015 @ 3:00pm
Final
    College Grove Wampler 15
Perry 6u girls 9
 
Saturday, January 31, 2015 @ 3:00pm
Final
Baker 8U boys 10
Hendry 8u boys 12
 
Saturday, January 31, 2015 @ 3:00pm
Final
Sinko 10U girls 13
King 10u girls 14
 
Saturday, January 31, 2015 @ 3:00pm
Final
Redman 17U boys 24
Swayze 17U boys 52
 
Saturday, January 31, 2015 @ 3:00pm
Final
Reynolds 10u boys 30
Stribling 10u Boys 6
 
Saturday, January 31, 2015 @ 3:00pm
Final
Adkisson 8u girls 26
Barsic 8U Girls 6
 
Saturday, January 31, 2015 @ 2:00pm
Final
Sandstrom 10U boys 14
Derringer 10u boys 8
 
Saturday, January 31, 2015 @ 2:00pm
Final
Wagoner 8u girls 14
Gregg 8u girls 19
 
Saturday, January 31, 2015 @ 2:00pm
Final
Lamb 6U boys 18
Bellinger 6u boys 24
 
Saturday, January 31, 2015 @ 2:00pm
Final
Ford 12u boys 8
Kuhn 12U boys 30
 
Saturday, January 31, 2015 @ 2:00pm
Final
Carter 8U boys 9
Forbes 8u boys 26
 
Saturday, January 31, 2015 @ 2:00pm
Final
Redman 14u boys 28
Holloway 14u boys 24
 
Saturday, January 31, 2015 @ 2:00pm
Final
Davis 10u girls 4
Hull 10u girls 28
 
Saturday, January 31, 2015 @ 1:00pm
Final
Sanchez10u girls 24
Meinhardt 10u girls 11
 
Saturday, January 31, 2015 @ 1:00pm
Final
    GAA Barton 28
Allen 10U open 24
 
Saturday, January 31, 2015 @ 1:00pm
Final
Hyland 10u boys 18
Bowe 10u boys 12
 
Saturday, January 31, 2015 @ 1:00pm
Final
nielsen 8u girls 12
Grooters 8U girls 6
 
Saturday, January 31, 2015 @ 1:00pm
Final
Hendrix 6u boys 18
C Anderson 6u boys 24
 
Saturday, January 31, 2015 @ 1:00pm
Final
Erickson 12u rec 39
Weithman 12u boys 43
 
Saturday, January 31, 2015 @ 1:00pm
Final
Myers 8u boys 5
Meyer 8u boys 16
 
Saturday, January 31, 2015 @ 1:00pm
Final
Hagan 14U boys 25
Barsic 14U boys 40
 
Saturday, January 31, 2015 @ 12:00pm
Final
Loayza 10u boys 28
Tinnon 10u boys 36
 
Saturday, January 31, 2015 @ 12:00pm
Final
    Bethesda Harvey 12
Oliver 10u boys 25
 
Saturday, January 31, 2015 @ 12:00pm
Final
McClellan 8u girls 4
Headley 8u girls 27
 
Saturday, January 31, 2015 @ 12:00pm
Final
Slaughter 6u boys 19
McKown 6u boys 5
 
Saturday, January 31, 2015 @ 12:00pm
Final
Derringer 12u boys 33
Craker 12u boys 25
 
Saturday, January 31, 2015 @ 12:00pm
Final
Oldham 8u boys 9
McElhaney 8u boys 8
 
Saturday, January 31, 2015 @ 12:00pm
Final
Payne 14u Boys 45
Macaya 14u Boys 13
 
Saturday, January 31, 2015 @ 11:00am
Final
Payton 8u boys 16
Lavender 8u boys 18
 
Saturday, January 31, 2015 @ 11:00am
Final
    Bethesda Hill 11
Hunt 10u boys 25
 
Saturday, January 31, 2015 @ 11:00am
Final
Yommer 8u boys 14
Dougall 8u boys 13
 
Saturday, January 31, 2015 @ 11:00am
Final
Sligh 10u boys 21
Howell 10U boys 12
 
Saturday, January 31, 2015 @ 11:00am
Final
Hambrick 6u boys 12
R Anderson 6u boys 22
 
Saturday, January 31, 2015 @ 10:00am
Final
Rosencrans 6u boys 4
Nieves 6u boys 20
 
Saturday, January 31, 2015 @ 10:00am
Final
Sledd 8u boys 6
Walling 8U boys 38
 
Saturday, January 31, 2015 @ 10:00am
Final
    Frank Harris 40
Thiesing 10u open girls 15
 
Saturday, January 31, 2015 @ 10:00am
Final
Lenfestey 10u boys 10
Workman 10u Boys 19
 
Saturday, January 31, 2015 @ 10:00am
Final
Bolding 8u boys 0
Anton 8u boys 26
 
Saturday, January 31, 2015 @ 10:00am
Final
Brown 10u boys 30
Holland 10u Boys 28
 
Saturday, January 31, 2015 @ 9:00am
Final
Carter 10U boys 10
Gregory 10u boys 41
 
Saturday, January 31, 2015 @ 9:00am
Final
Gipson 6u boys 14
Follis 6u boys 3
 
Saturday, January 31, 2015 @ 9:00am
Final
Anderson 8u boys 8
Jones 8u boys 22
 
Saturday, January 31, 2015 @ 9:00am
Final
    Nolensville Storm 8
Slaughter 10u open girls 25
 
Saturday, January 31, 2015 @ 9:00am
Final
DeWeese 12U open 43
    GAA Feld 38
 
Saturday, January 31, 2015 @ 9:00am
Final
Michell 8U boys 17
Kimes 8u boys 10
 
Saturday, January 31, 2015 @ 7:00am
Final
Slaughter 10U open 27
Gallardo 10U Open 10
 
Saturday, January 24, 2015 @ 8:00pm
Final
Slaughter 10U open 14
Allen 10U open 24
 
Saturday, January 24, 2015 @ 7:00pm
Final
Swayze 17U boys 49
Jones 17u boys 50
 
Saturday, January 24, 2015 @ 7:00pm
Final
Nieves 10U open 3on3 15
Gallardo 10U Open 23
 
Saturday, January 24, 2015 @ 7:00pm
Final
    Franklin Robertson 38
Sanchez 14 u girls 19
 
Saturday, January 24, 2015 @ 6:00pm
Final
Sheffield 17u boys 2
Redman 17U boys 0
 
Saturday, January 24, 2015 @ 6:00pm
Final
McClellan YHD Elite 10U open 46
Lamb 10U Open 7
 
Saturday, January 24, 2015 @ 5:00pm
Final
Hagan 12u open girls 0
    Bethesda Hudson 1
 
Saturday, January 24, 2015 @ 5:00pm
Final
    Bethesda Giles 23
Bradley 17u boys 47
 
Saturday, January 24, 2015 @ 4:00pm
Final
Hull 10u girls 16
    College Grove Bosler 8
 
Saturday, January 24, 2015 @ 4:00pm
Final
Corley 6u girls 17
    College Grove Rider 13
 
Saturday, January 24, 2015 @ 4:00pm
Final
Headley 8u girls 21
nielsen 8u girls 4
 
Saturday, January 24, 2015 @ 4:00pm
Final
    Nolensville Clippers 36
Derringer 12u boys 22
 
Saturday, January 24, 2015 @ 3:00pm
Final
Holloway 14u boys 25
Barsic 14U boys 41
 
Saturday, January 24, 2015 @ 3:00pm
Final
Kuhn 12U boys 30
Grooters 12u boys 19
 
Saturday, January 24, 2015 @ 3:00pm
Final
Kimes 8u boys 20
Anderson 8u boys 17
 
Saturday, January 24, 2015 @ 3:00pm
Final
Oldham 10u girls 8
Sanchez10u girls 12
 
Saturday, January 24, 2015 @ 3:00pm
Final
Hardin 6u girls 15
Perry 6u girls 21
 
Saturday, January 24, 2015 @ 3:00pm
Final
Thiesing 10u open girls 16
    Nolensville Storm 14
 
Saturday, January 24, 2015 @ 3:00pm
Final
Bowe 10u boys 27
Oliver 10u boys 19
 
Saturday, January 24, 2015 @ 3:00pm
Final
Barsic 8U Girls 10
    Nolensville Liberty 15
 
Saturday, January 24, 2015 @ 2:00pm
Final
Jordan 10U boys 20
Hyland 10u boys 28
 
Saturday, January 24, 2015 @ 2:00pm
Final
Loayza 8u girls 11
McClellan 8u girls 0
 
Saturday, January 24, 2015 @ 2:00pm
Final
Redman 14u boys 13
Payne 14u Boys 33
 
Saturday, January 24, 2015 @ 2:00pm
Final
Craker 12u boys 16
Erickson 12u rec 27
 
Saturday, January 24, 2015 @ 2:00pm
Final
Proctor 12u boys 35
Gatterer 12u open 45
 
Saturday, January 24, 2015 @ 2:00pm
Final
Anton 8u boys 21
Michell 8U boys 25
 
Saturday, January 24, 2015 @ 2:00pm
Final
    Nolensville Liberty 30
Adkisson 14u girls 32
 
Saturday, January 24, 2015 @ 2:00pm
Final
Meinhardt 10u girls 6
Sinko 10U girls 20
 
Saturday, January 24, 2015 @ 2:00pm
Final
Hendrix 6u boys 24
Bellinger 6u boys 25
 
Saturday, January 24, 2015 @ 1:00pm
Final
Gregory 10u boys 28
Derringer 10u boys 15
 
Saturday, January 24, 2015 @ 1:00pm
Final
Grooters 8U girls 8
Wagoner 8u girls 24
 
Saturday, January 24, 2015 @ 1:00pm
Final
Hagan 14U boys 1
Macaya 14u Boys 0
 
Saturday, January 24, 2015 @ 1:00pm
Final
Weithman 12u boys 34
Ford 12u boys 22
 
Saturday, January 24, 2015 @ 1:00pm
Final
McClellan YHD Elite 12U Open 47
Kincaid 12u open 31
 
Saturday, January 24, 2015 @ 1:00pm
Final
Jones 8u boys 36
Baker 8U boys 5
 
Saturday, January 24, 2015 @ 1:00pm
Final
King 10u girls 33
Davis 10u girls 14
 
Saturday, January 24, 2015 @ 1:00pm
Final
Slaughter 6u boys 27
Lamb 6U boys 7
 
Saturday, January 24, 2015 @ 12:00pm
Final
Trefethen 8u boys 21
Sledd 8u boys 12
 
Saturday, January 24, 2015 @ 12:00pm
Final
Hambrick 6u boys 14
C Anderson 6u boys 21
 
Saturday, January 24, 2015 @ 12:00pm
Final
    EWA Cauthen 26
DeWeese 12U open 48
 
Saturday, January 24, 2015 @ 12:00pm
Final
Gregg 8u girls 7
Adkisson 8u girls 6
 
Saturday, January 24, 2015 @ 12:00pm
Final
Kimes 12u boys 14
Hodges 12u boys 28
 
Saturday, January 24, 2015 @ 12:00pm
Final
    EWA Davenport 26
Gatterer 12u open 48
 
Saturday, January 24, 2015 @ 11:00am
Final
Walling 8U boys 43
Payton 8u boys 4
 
Saturday, January 24, 2015 @ 11:00am
Final
    Bethesda Harvey 12
Sandstrom 10U boys 24
 
Saturday, January 24, 2015 @ 11:00am
Final
Howell 10U boys 20
Brown 10u boys 21
 
Saturday, January 24, 2015 @ 11:00am
Final
Yommer 8u boys 8
Bolding 8u boys 14
 
Saturday, January 24, 2015 @ 10:00am
Final
Gipson 6u boys 16
R Anderson 6u boys 21
 
Saturday, January 24, 2015 @ 10:00am
Final
Thomas 10u boys 14
Reynolds 10u boys 44
 
Saturday, January 24, 2015 @ 10:00am
Final
Hunt 10u boys 32
Sligh 10u boys 14
 
Saturday, January 24, 2015 @ 10:00am
Final
Forbes 8u boys 23
Dougall 8u boys 9
 
Saturday, January 24, 2015 @ 9:00am
Final
Slaughter 10u open girls 35
    Nolensville Storm 17
 
Saturday, January 24, 2015 @ 9:00am
Final
Hendry 8u boys 15
Carter 8U boys 17
 
Saturday, January 24, 2015 @ 9:00am
Final
McElhaney 8u boys 26
Myers 8u boys 34
 
Saturday, January 24, 2015 @ 9:00am
Final
    College Grove McGilmer 15
Follis 6u boys 18
 
Saturday, January 24, 2015 @ 9:00am
Final
Rawlings 6u boys 16
Nieves 6u boys 15
 
Saturday, January 24, 2015 @ 9:00am
Final
Workman 10u Boys 21
Loayza 10u boys 12
 
Saturday, January 17, 2015 @ 8:00pm
Final
Nieves 10U open 3on3 10
Allen 10U open 29
 
Saturday, January 17, 2015 @ 7:00pm
Final
Lewis 10U open 36
Lamb 10U Open 22
 
Saturday, January 17, 2015 @ 6:00pm
Final
Redman 17U boys 44
    College Grove Brown 14
 
Saturday, January 17, 2015 @ 6:00pm
Final
DeWeese 12U open 24
McClellan YHD Elite 12U Open 41
 
Saturday, January 17, 2015 @ 5:00pm
Final
    Nolensville Storm 30
Meinhardt 10u girls 13
 
Saturday, January 17, 2015 @ 4:00pm
Final
Carter 17U boys 24
Swayze 17U boys 60
 
Saturday, January 17, 2015 @ 4:00pm
Final
Loayza 10u boys 7
Stribling 10u Boys 22
 
Saturday, January 17, 2015 @ 4:00pm
Final
Headley 8u girls 44
    College Grove Blake 6
 
Saturday, January 17, 2015 @ 4:00pm
Final
Ford 12u boys 6
Hodges 12u boys 23
 
Saturday, January 17, 2015 @ 3:00pm
Final
Wagoner 8u girls 14
Adkisson 8u girls 23
 
Saturday, January 17, 2015 @ 3:00pm
Final
    College Grove Murray 18
Grooters 12u boys 29
 
Saturday, January 17, 2015 @ 3:00pm
Final
    Bethesda-Hudson 17
Slaughter 10u open girls 41
 
Saturday, January 17, 2015 @ 3:00pm
Final
Anderson 8u boys 8
Forbes 8u boys 32
 
Saturday, January 17, 2015 @ 3:00pm
Final
Redman 14u boys 21
Barsic 14U boys 31
 
Saturday, January 17, 2015 @ 3:00pm
Final
Ordus 10u boys 9
Sandstrom 10U boys 21
 
Saturday, January 17, 2015 @ 3:00pm
Final
Hardin 6u girls 22
    College Grove- Wampler 14
 
Saturday, January 17, 2015 @ 2:00pm
Final
Slaughter 6u boys 29
Hendrix 6u boys 5
 
Saturday, January 17, 2015 @ 2:00pm
Final
Reynolds 10u boys 36
Carter 10U boys 16
 
Saturday, January 17, 2015 @ 2:00pm
Final
McClellan 8u girls 0
Gregg 8u girls 30
 
Saturday, January 17, 2015 @ 2:00pm
Final
Sinko 10U girls 24
Davis 10u girls 2
 
Saturday, January 17, 2015 @ 2:00pm
Final
Craker 12u boys 21
Weithman 12u boys 44
 
Saturday, January 17, 2015 @ 2:00pm
Final
Meyer 8u boys 17
McElhaney 8u boys 0
 
Saturday, January 17, 2015 @ 2:00pm
Final
Holloway 14u boys 20
Hagan 14U boys 23
 
Saturday, January 17, 2015 @ 1:00pm
Final
Payton 8u boys 10
Trefethen 8u boys 20
 
Saturday, January 17, 2015 @ 1:00pm
Final
Payne 14u Boys 39
Macaya 14u Boys 15
 
Saturday, January 17, 2015 @ 1:00pm
Final
Hambrick 6u boys 15
Bellinger 6u boys 21
 
Saturday, January 17, 2015 @ 1:00pm
Final
Bowe 10u boys 24
Hunt 10u boys 27
 
Saturday, January 17, 2015 @ 1:00pm
Final
nielsen 8u girls 19
Barsic 8U Girls 21
 
Saturday, January 17, 2015 @ 1:00pm
Final
Oldham 10u girls 17
King 10u girls 24
 
Saturday, January 17, 2015 @ 1:00pm
Final
Derringer 12u boys 15
Kuhn 12U boys 20
 
Saturday, January 17, 2015 @ 12:00pm
Final
    EWA Davenport 23
Proctor 12u boys 50
 
Saturday, January 17, 2015 @ 12:00pm
Final
McClellan YHD Elite 10U open 39
Gallardo 10U Open 18
 
Saturday, January 17, 2015 @ 12:00pm
Final
Michell 8U boys 16
Hendry 8u boys 6
 
Saturday, January 17, 2015 @ 12:00pm
Final
Rosencrans 6u boys 9
Lamb 6U boys 11
 
Saturday, January 17, 2015 @ 12:00pm
Final
Hyland 10u boys 26
Howell 10U boys 13
 
Saturday, January 17, 2015 @ 12:00pm
Final
Loayza 8u girls 28
Grooters 8U girls 16
 
Saturday, January 17, 2015 @ 12:00pm
Final
Sanchez10u girls 11
Hull 10u girls 9
 
Saturday, January 17, 2015 @ 12:00pm
Final
Erickson 12u rec 8
Kimes 12u boys 15
 
Saturday, January 17, 2015 @ 11:00am
Final
Yommer 8u boys 10
Carter 8U boys 24
 
Saturday, January 17, 2015 @ 11:00am
Final
Baker 8U boys 10
Dougall 8u boys 20
 
Saturday, January 17, 2015 @ 11:00am
Final
Gipson 6u boys 26
C Anderson 6u boys 11
 
Saturday, January 17, 2015 @ 11:00am
Final
Oliver 10u boys 20
Holland 10u Boys 6
 
Saturday, January 17, 2015 @ 11:00am
Final
    Nolensville Storm 1
Hagan 12u open girls 0
 
Saturday, January 17, 2015 @ 10:00am
Final
Jordan 10U boys 21
Tinnon 10u boys 30
 
Saturday, January 17, 2015 @ 10:00am
Final
Corley 6u girls 14
    Bethesda Tomlin 9
 
Saturday, January 17, 2015 @ 10:00am
Final
Anton 8u boys 26
Kimes 8u boys 21
 
Saturday, January 17, 2015 @ 10:00am
Final
    Nolensville Thunder 41
Slaughter 10U open 14
 
Saturday, January 17, 2015 @ 10:00am
Final
Perry 6u girls 28
    College Grove Rider 8
 
Saturday, January 17, 2015 @ 10:00am
Final
Myers 8u boys 24
Lavender 8u boys 11
 
Saturday, January 17, 2015 @ 10:00am
Final
Sligh 10u boys 21
Gregory 10u boys 11
 
Saturday, January 17, 2015 @ 9:00am
Final
Brown 10u boys 31
Derringer 10u boys 24
 
Saturday, January 17, 2015 @ 9:00am
Final
    College Grove Murray 22
Thomas 10u boys 14
 
Saturday, January 17, 2015 @ 9:00am
Final
Bradley 17u boys 2
    Bethesda Behan 0
 
Saturday, January 17, 2015 @ 9:00am
Final
Bolding 8u boys 9
Jones 8u boys 22
 
Saturday, January 17, 2015 @ 9:00am
Final
    Bethesda Utley 5
Nieves 6u boys 30
 
Saturday, January 17, 2015 @ 9:00am
Final
Follis 6u boys 11
R Anderson 6u boys 25
 
Saturday, January 17, 2015 @ 9:00am
Final
Oldham 8u boys 3
Walling 8U boys 48
 
Saturday, January 10, 2015 @ 10:00pm
Final
    Franklin Spears 16
Slaughter 10U open 36
 
Saturday, January 10, 2015 @ 7:00pm
Final
Adkisson 14u girls 13
Sanchez 14 u girls 25
 
Saturday, January 10, 2015 @ 7:00pm
Final
McClellan YHD Elite 12U Open 44
Deyo 12U open 34
 
Saturday, January 10, 2015 @ 6:00pm
Final
Redman 17U boys 0
Jones 17u boys 2
 
Saturday, January 10, 2015 @ 6:00pm
Final
Lewis 10U open 15
Allen 10U open 23
 
Saturday, January 10, 2015 @ 6:00pm
Final
Kincaid 12u open 22
Gatterer 12u open 44
 
Saturday, January 10, 2015 @ 5:00pm
Final
Kimes 12u boys 19
Ford 12u boys 14
 
Saturday, January 10, 2015 @ 5:00pm
Final
Sheffield 17u boys 2
Carter 17U boys 0
 
Saturday, January 10, 2015 @ 5:00pm
Final
Nieves 10U open 3on3 7
McClellan YHD Elite 10U open 35
 
Saturday, January 10, 2015 @ 4:00pm
Final
Swayze 17U boys 31
Bradley 17u boys 37
 
Saturday, January 10, 2015 @ 4:00pm
Final
Lamb 10U Open 23
Gallardo 10U Open 33
 
Saturday, January 10, 2015 @ 4:00pm
Final
Weithman 12u boys 33
Derringer 12u boys 36
 
Saturday, January 10, 2015 @ 4:00pm
Final
Adkisson 8u girls 16
    College Grove Nelms 8
 
Saturday, January 10, 2015 @ 3:00pm
Final
Workman 10u Boys 14
Jordan 10U boys 17
 
Saturday, January 10, 2015 @ 3:00pm
Final
Headley 8u girls 18
Loayza 8u girls 14
 
Saturday, January 10, 2015 @ 3:00pm
Final
Barsic 14U boys 44
Macaya 14u Boys 23
 
Saturday, January 10, 2015 @ 3:00pm
Final
Thiesing 10u open girls 12
Slaughter 10u open girls 28
 
Saturday, January 10, 2015 @ 3:00pm
Final
Hodges 12u boys 38
Grooters 12u boys 34
 
Saturday, January 10, 2015 @ 3:00pm
Final
Jones 8u boys 23
Michell 8U boys 8
 
Saturday, January 10, 2015 @ 3:00pm
Final
Perry 6u girls 34
Corley 6u girls 12
 
Saturday, January 10, 2015 @ 3:00pm
Final
Davis 10u girls 8
    College Grove Walker 21
 
Saturday, January 10, 2015 @ 2:00pm
Final
Hull 10u girls 10
Sinko 10U girls 16
 
Saturday, January 10, 2015 @ 2:00pm
Final
    College Grove Polk 19
Bowe 10u boys 31
 
Saturday, January 10, 2015 @ 2:00pm
Final
Slaughter 6u boys 24
Hambrick 6u boys 8
 
Saturday, January 10, 2015 @ 2:00pm
Final
Gregg 8u girls 20
nielsen 8u girls 0
 
Saturday, January 10, 2015 @ 2:00pm
Final
Holloway 14u boys 22
Payne 14u Boys 51
 
Saturday, January 10, 2015 @ 2:00pm
Final
    Fairview Marlin 10
Craker 12u boys 36
 
Saturday, January 10, 2015 @ 2:00pm
Final
Kimes 8u boys 14
Bolding 8u boys 15
 
Saturday, January 10, 2015 @ 1:00pm
Final
King 10u girls 17
Sanchez10u girls 16
 
Saturday, January 10, 2015 @ 1:00pm
Final
Derringer 10u boys 26
Carter 10U boys 24
 
Saturday, January 10, 2015 @ 1:00pm
Final
Rosencrans 6u boys 10
Hendrix 6u boys 22
 
Saturday, January 10, 2015 @ 1:00pm
Final
Grooters 8U girls 16
McClellan 8u girls 8
 
Saturday, January 10, 2015 @ 1:00pm
Final
Redman 14u boys 23
Hagan 14U boys 18
 
Saturday, January 10, 2015 @ 1:00pm
Final
Kuhn 12U boys 33
Erickson 12u rec 22
 
Saturday, January 10, 2015 @ 1:00pm
Final
Walling 8U boys 32
Myers 8u boys 7
 
Saturday, January 10, 2015 @ 12:00pm
Final
Hagan 12u open girls 0
    Bethesda King 1
 
Saturday, January 10, 2015 @ 12:00pm
Final
Lavender 8u boys 17
Meyer 8u boys 29
 
Saturday, January 10, 2015 @ 12:00pm
Final
Meinhardt 10u girls 6
Oldham 10u girls 20
 
Saturday, January 10, 2015 @ 12:00pm
Final
Gregory 10u boys 21
Brown 10u boys 23
 
Saturday, January 10, 2015 @ 12:00pm
Final
Gipson 6u boys 18
Bellinger 6u boys 14
 
Saturday, January 10, 2015 @ 12:00pm
Final
Barsic 8U Girls 10
Wagoner 8u girls 31
 
Saturday, January 10, 2015 @ 11:00am
Final
Sandstrom 10U boys 18
Reynolds 10u boys 28
 
Saturday, January 10, 2015 @ 11:00am
Final
Hendry 8u boys 21
Anderson 8u boys 8
 
Saturday, January 10, 2015 @ 11:00am
Final
Yommer 8u boys 4
Anton 8u boys 28
 
Saturday, January 10, 2015 @ 11:00am
Final
Holland 10u Boys 14
Sligh 10u boys 27
 
Saturday, January 10, 2015 @ 11:00am
Final
Rawlings 6u boys 29
Lamb 6U boys 18
 
Saturday, January 10, 2015 @ 11:00am
Final
Proctor 12u boys 24
DeWeese 12U open 52
 
Saturday, January 10, 2015 @ 10:00am
Final
Dougall 8u boys 16
Carter 8U boys 18
 
Saturday, January 10, 2015 @ 10:00am
Final
Howell 10U boys 11
Oliver 10u boys 14
 
Saturday, January 10, 2015 @ 10:00am
Final
Follis 6u boys 19
C Anderson 6u boys 12
 
Saturday, January 10, 2015 @ 10:00am
Final
    Bethesda Tomlin 3
Hardin 6u girls 16
 
Saturday, January 10, 2015 @ 10:00am
Final
Stribling 10u Boys 23
Ordus 10u boys 26
 
Saturday, January 10, 2015 @ 10:00am
Final
Sledd 8u boys 9
Payton 8u boys 13
 
Saturday, January 10, 2015 @ 9:00am
Final
    College Grove Rakes 12
R Anderson 6u boys 32
 
Saturday, January 10, 2015 @ 9:00am
Final
Forbes 8u boys 28
Baker 8U boys 6
 
Saturday, January 10, 2015 @ 9:00am
Final
Hunt 10u boys 16
Hyland 10u boys 22
 
Saturday, January 10, 2015 @ 9:00am
Final
Nieves 6u boys 16
McKown 6u boys 11
 
Saturday, January 10, 2015 @ 9:00am
Final
Thomas 10u boys 11
Loayza 10u boys 10
 
Saturday, January 10, 2015 @ 9:00am
Final
Trefethen 8u boys 22
Oldham 8u boys 10
 
Wednesday, December 17, 2014 @ 4:00pm
Final
    Hills-Crafton 23
Weithman 12u boys 31
 
Saturday, December 13, 2014 @ 8:00pm
Final
Kincaid 12u open 16
DeWeese 12U open 48
 
Saturday, December 13, 2014 @ 7:00pm
Final
Carter 17U boys 13
Redman 17U boys 46
 
Saturday, December 13, 2014 @ 6:00pm
Final
    College Grove Murray 21
Workman 10u Boys 14
 
Saturday, December 13, 2014 @ 6:00pm
Final
Bradley 17u boys 34
Sheffield 17u boys 28
 
Saturday, December 13, 2014 @ 5:00pm
Final
Sanchez 14 u girls 30
    Nolensville Liberty 10
 
Saturday, December 13, 2014 @ 5:00pm
Final
    Nolensville Celtics 23
McClellan YHD Elite 10U open 44
 
Saturday, December 13, 2014 @ 5:00pm
Final
Jordan 10U boys 32
Stribling 10u Boys 19
 
Saturday, December 13, 2014 @ 5:00pm
Final
Slaughter 10U open 31
Nieves 10U open 3on3 3
 
Saturday, December 13, 2014 @ 4:00pm
Final
nielsen 8u girls 2
Wagoner 8u girls 17
 
Saturday, December 13, 2014 @ 4:00pm
Final
Payne 14u Boys 28
Hagan 14U boys 10
 
Saturday, December 13, 2014 @ 4:00pm
Final
Weithman 12u boys 32
Kuhn 12U boys 23
 
Saturday, December 13, 2014 @ 4:00pm
Final
Lenfestey 10u boys 14
Sandstrom 10U boys 28
 
Saturday, December 13, 2014 @ 4:00pm
Final
    Bethesda Bethmann 10
King 10u girls 30
 
Saturday, December 13, 2014 @ 4:00pm
Final
Lamb 10U Open 7
Allen 10U open 26
 
Saturday, December 13, 2014 @ 3:00pm
Final
Meinhardt 10u girls 8
Hull 10u girls 26
 
Saturday, December 13, 2014 @ 3:00pm
Final
Grooters 8U girls 5
    Bethesda Johnston 30
 
Saturday, December 13, 2014 @ 3:00pm
Final
Redman 14u boys 27
Barsic 14U boys 30
 
Saturday, December 13, 2014 @ 3:00pm
Final
Meyer 8u boys 4
Walling 8U boys 29
 
Saturday, December 13, 2014 @ 3:00pm
Final
    College Grove Wampler 14
Hardin 6u girls 17
 
Saturday, December 13, 2014 @ 3:00pm
Final
Loayza 10u boys 6
Reynolds 10u boys 54
 
Saturday, December 13, 2014 @ 2:00pm
Final
Ordus 10u boys 26
Brown 10u boys 27
 
Saturday, December 13, 2014 @ 2:00pm
Final
    Bethesda Scott 47
Swayze 17U boys 46
 
Saturday, December 13, 2014 @ 2:00pm
Final
Craker 12u boys 26
Kimes 12u boys 18
 
Saturday, December 13, 2014 @ 2:00pm
Final
McClellan 8u girls 4
Adkisson 8u girls 36
 
Saturday, December 13, 2014 @ 2:00pm
Final
Macaya 14u Boys 30
Holloway 14u boys 33
 
Saturday, December 13, 2014 @ 2:00pm
Final
Rosencrans 6u boys 13
Hambrick 6u boys 9
 
Saturday, December 13, 2014 @ 2:00pm
Final
Thiesing 10u open girls 14
    Frank-Harris 34
 
Saturday, December 13, 2014 @ 2:00pm
Final
Proctor 12u boys 39
    EWA Cauthen 18
 
Saturday, December 13, 2014 @ 2:00pm
Final
Anderson 8u boys 18
Carter 8U boys 20
 
Saturday, December 13, 2014 @ 1:00pm
Final
Michell 8U boys 30
Dougall 8u boys 6
 
Saturday, December 13, 2014 @ 1:00pm
Final
Hagan 12u open girls 0
    Bethesda Hudson 1
 
Saturday, December 13, 2014 @ 1:00pm
Final
Sanchez10u girls 22
Sinko 10U girls 12
 
Saturday, December 13, 2014 @ 1:00pm
Final
Bowe 10u boys 25
Holland 10u Boys 12
 
Saturday, December 13, 2014 @ 1:00pm
Final
Erickson 12u rec 28
Grooters 12u boys 17
 
Saturday, December 13, 2014 @ 1:00pm
Final
Loayza 8u girls 13
Barsic 8U Girls 2
 
Saturday, December 13, 2014 @ 1:00pm
Final
Slaughter 6u boys 0
Gipson 6u boys 1
 
Saturday, December 13, 2014 @ 12:00pm
Final
Rawlings 6u boys 19
Hendrix 6u boys 9
 
Saturday, December 13, 2014 @ 12:00pm
Final
Myers 8u boys 12
Trefethen 8u boys 20
 
Saturday, December 13, 2014 @ 12:00pm
Final
Lewis 10U open 17
Gallardo 10U Open 18
 
Saturday, December 13, 2014 @ 12:00pm
Final
Hunt 10u boys 27
Howell 10U boys 15
 
Saturday, December 13, 2014 @ 12:00pm
Final
Derringer 12u boys 19
Hodges 12u boys 31
 
Saturday, December 13, 2014 @ 12:00pm
Final
Headley 8u girls 20
Gregg 8u girls 5
 
Saturday, December 13, 2014 @ 11:00am
Final
Yommer 8u boys 4
Baker 8U boys 14
 
Saturday, December 13, 2014 @ 11:00am
Final
    Yommer 4
Baker 8U boys 14
 
Saturday, December 13, 2014 @ 11:00am
Final
McClellan YHD Elite 12U Open 55
    EWA Davenport 11
 
Saturday, December 13, 2014 @ 11:00am
Final
Follis 6u boys 14
Bellinger 6u boys 13
 
Saturday, December 13, 2014 @ 11:00am
Final
Oldham 8u boys 10
Sledd 8u boys 0
 
Saturday, December 13, 2014 @ 11:00am
Final
Hyland 10u boys 19
Gregory 10u boys 17
 
Saturday, December 13, 2014 @ 10:00am
Final
Oliver 10u boys 31
Derringer 10u boys 14
 
Saturday, December 13, 2014 @ 10:00am
Final
Perry 6u girls 24
    Bethesda Tomlin 3
 
Saturday, December 13, 2014 @ 10:00am
Final
Kimes 8u boys 10
Jones 8u boys 25
 
Saturday, December 13, 2014 @ 10:00am
Final
    College Grove Wampler 1
Corley 6u girls 0
 
Saturday, December 13, 2014 @ 10:00am
Final
Nieves 6u boys 11
Lamb 6U boys 17
 
Saturday, December 13, 2014 @ 10:00am
Final
Bolding 8u boys 6
Forbes 8u boys 12
 
Saturday, December 13, 2014 @ 9:00am
Final
McElhaney 8u boys 22
Lavender 8u boys 14
 
Saturday, December 13, 2014 @ 9:00am
Final
Sligh 10u boys 26
Carter 10U boys 12
 
Saturday, December 13, 2014 @ 9:00am
Final
McClellan YHD Elite 12U Open 36
    GAA Feld 30
 
Saturday, December 13, 2014 @ 9:00am
Final
Payton 8u boys 20
Hendry 8u boys 9
 
Saturday, December 13, 2014 @ 9:00am
Final
R Anderson 6u boys 32
C Anderson 6u boys 6
 
Saturday, December 6, 2014 @ 8:00pm
Final
Sanchez 14 u girls 28
    GAA Sun 23
 
Saturday, December 6, 2014 @ 7:00pm
Final
    GAA Feld 49
Proctor 12u boys 31
 
Saturday, December 6, 2014 @ 7:00pm
Final
Adkisson 14u girls 9
    Franklin Robertson 35
 
Saturday, December 6, 2014 @ 7:00pm
Final
Hagan 14U boys 42
Barsic 14U boys 24
 
Saturday, December 6, 2014 @ 6:00pm
Final
DeWeese 12U open 25
Gatterer 12u open 20
 
Saturday, December 6, 2014 @ 6:00pm
Final
Slaughter 10U open 29
Lewis 10U open 26
 
Saturday, December 6, 2014 @ 6:00pm
Final
Redman 14u boys 16
Payne 14u Boys 44
 
Saturday, December 6, 2014 @ 5:00pm
Final
Macaya 14u Boys 33
Holloway 14u boys 35
 
Saturday, December 6, 2014 @ 5:00pm
Final
    Bethesda King 1
Hagan 12u open girls 0
 
Saturday, December 6, 2014 @ 5:00pm
Final
Gallardo 10U Open 23
Allen 10U open 28
 
Saturday, December 6, 2014 @ 4:00pm
Final
Wagoner 8u girls 22
    Nolensville Fever 24
 
Saturday, December 6, 2014 @ 4:00pm
Final
    Nolensville Storm 9
Thiesing 10u open girls 14
 
Saturday, December 6, 2014 @ 3:00pm
Final
Kuhn 12U boys 18
Craker 12u boys 23
 
Saturday, December 6, 2014 @ 3:00pm
Final
Grooters 8U girls 2
Headley 8u girls 31
 
Saturday, December 6, 2014 @ 3:00pm
Final
King 10u girls 30
Meinhardt 10u girls 6
 
Saturday, December 6, 2014 @ 3:00pm
Final
Corley 6u girls 0
    Hardin 6u girls 1
 
Saturday, December 6, 2014 @ 3:00pm
Final
Dougall 8u boys 12
Anderson 8u boys 18
 
Saturday, December 6, 2014 @ 3:00pm
Final
Redman 17U boys 22
Bradley 17u boys 38
 
Saturday, December 6, 2014 @ 2:00pm
Final
Jones 8u boys 19
Anton 8u boys 6
 
Saturday, December 6, 2014 @ 2:00pm
Final
Nieves 6u boys 7
Hendrix 6u boys 12
 
Saturday, December 6, 2014 @ 2:00pm
Final
Hodges 12u boys 22
Erickson 12u rec 8
 
Saturday, December 6, 2014 @ 2:00pm
Final
Gregg 8u girls 8
Loayza 8u girls 13
 
Saturday, December 6, 2014 @ 2:00pm
Final
Hull 10u girls 14
Oldham 10u girls 11
 
Saturday, December 6, 2014 @ 1:00pm
Final
Davis 10u girls 10
Sanchez10u girls 13
 
Saturday, December 6, 2014 @ 1:00pm
Final
Swayze 17U boys 57
    Bethesda Giles 17
 
Saturday, December 6, 2014 @ 1:00pm
Final
    EWA Cauthen 12
McClellan YHD Elite 12U Open 53
 
Saturday, December 6, 2014 @ 1:00pm
Final
Trefethen 8u boys 10
Meyer 8u boys 18
 
Saturday, December 6, 2014 @ 1:00pm
Final
Rawlings 6u boys 18
Hambrick 6u boys 7
 
Saturday, December 6, 2014 @ 1:00pm
Final
Kimes 12u boys 19
Derringer 12u boys 18
 
Saturday, December 6, 2014 @ 1:00pm
Final
Barsic 8U Girls 26
McClellan 8u girls 8
 
Saturday, December 6, 2014 @ 12:00pm
Final
Adkisson 8u girls 22
nielsen 8u girls 4
 
Saturday, December 6, 2014 @ 12:00pm
Final
Sledd 8u boys 3
Myers 8u boys 26
 
Saturday, December 6, 2014 @ 12:00pm
Final
Grooters 12u boys 24
Ford 12u boys 16
 
Saturday, December 6, 2014 @ 11:00am
Final
    Frank Spears 13
McClellan YHD Elite 10U open 53
 
Saturday, December 6, 2014 @ 11:00am
Final
Yommer 8u boys 8
Kimes 8u boys 10
 
Saturday, December 6, 2014 @ 11:00am
Final
Perry 6u girls 14
    College Grove- Wampler 28
 
Saturday, December 6, 2014 @ 11:00am
Final
Payton 8u boys 16
Oldham 8u boys 17
 
Saturday, December 6, 2014 @ 11:00am
Final
Rosencrans 6u boys 6
Gipson 6u boys 36
 
Saturday, December 6, 2014 @ 10:00am
Final
R Anderson 6u boys 21
Bellinger 6u boys 10
 
Saturday, December 6, 2014 @ 10:00am
Final
    Carter 13
Baker 8U boys 2
 
Saturday, December 6, 2014 @ 10:00am
Final
    Frank Newton 12
Nieves 10U open 3on3 9
 
Saturday, December 6, 2014 @ 10:00am
Final
Carter 8U boys 13
Baker 8U boys 2
 
Saturday, December 6, 2014 @ 10:00am
Final
Walling 8U boys 47
McElhaney 8u boys 10
 
Saturday, December 6, 2014 @ 9:00am
Final
    Frank-Harris 37
Slaughter 10u open girls 16
 
Saturday, December 6, 2014 @ 9:00am
Final
Forbes 8u boys 21
Michell 8U boys 18
 
Saturday, December 6, 2014 @ 9:00am
Final
McKown 6u boys 13
Lamb 6U boys 10
 
Saturday, December 6, 2014 @ 9:00am
Final
Hendry 8u boys 20
Bolding 8u boys 4
 
Saturday, December 6, 2014 @ 9:00am
Final
    Bethesda Utley 10
C Anderson 6u boys 34
 
Saturday, December 6, 2014 @ 12:00am
Final
Slaughter 6u boys 22
Follis 6u boys 12
 
Friday, February 7, 2014 @ 4:00pm
Final
    Nolensville Grizzliers 0
Erickson 12u rec 0
 
Friday, February 7, 2014 @ 1:00pm
Final
    EWA Cauthen 19
Gatterer 12u open 43
 
Friday, February 7, 2014 @ 1:00pm
Final
Grooters 12u boys 30
Craker 12u boys 21
 
Friday, February 7, 2014 @ 12:00pm
Final
Weithman 12u boys 36
Hodges 12u boys 24
 
Friday, December 6, 2013 @ 3:00pm
Final
Jordan 10U boys 20
Thomas 10u boys 9
 
Friday, December 6, 2013 @ 2:00pm
Final
Workman 10u Boys 17
Hunt 10u boys 25
 
Friday, December 6, 2013 @ 1:00pm
Final
Carter 10U boys 22
Brown 10u boys 27
 
Friday, December 6, 2013 @ 12:00pm
Final
Holland 10u Boys 0
Hyland 10u boys 26
 
Friday, December 6, 2013 @ 12:00pm
Final
    Bethesda Hill 5
Reynolds 10u boys 34
 
Friday, December 6, 2013 @ 11:00am
Final
Gregory 10u boys 19
Oliver 10u boys 22
 
Friday, December 6, 2013 @ 11:00am
Final
    College Grove 12
Ordus 10u boys 30
 
Friday, December 6, 2013 @ 10:00am
Final
Sandstrom 10U boys 36
Loayza 10u boys 4
 
Friday, December 6, 2013 @ 10:00am
Final
Derringer 10u boys 9
Sligh 10u boys 28
 
Friday, December 6, 2013 @ 9:00am
Final
Howell 10U boys 12
Bowe 10u boys 34