2015 Results


Saturday, February 13, 2016 @ 8:00pm
Final
Hagan 14u boys 39
Headley 14u boys 36
 
Saturday, February 13, 2016 @ 7:00pm
Final
Vinson 17u boys 40
Bradley 17U boys 43
 
Saturday, February 13, 2016 @ 6:00pm
Final
Holloway 14U boys 37
Bolden 14U boys 41
 
Saturday, February 13, 2016 @ 6:00pm
Final
Workman 12U boys 19
Womack 12u boys 18
 
Saturday, February 13, 2016 @ 5:00pm
Final
Ford 12u boys 20
Powell 12u boys 12
 
Saturday, February 13, 2016 @ 5:00pm
Final
Lamb 10U open boys 15
YHD Nieves 10U boys 17
 
Saturday, February 13, 2016 @ 4:00pm
Final
Kokes 12u boys 14
Meyer 12U boys 50
 
Saturday, February 13, 2016 @ 4:00pm
Final
    Nolensville Smith 8
Thompson 6u girls 16
 
Saturday, February 13, 2016 @ 4:00pm
Final
Case 17U boys 0
Bradley 17U boys 2
 
Saturday, February 13, 2016 @ 4:00pm
Final
Lenfestey 10u boys 6
Hyland 10u boys 37
 
Saturday, February 13, 2016 @ 3:00pm
Final
Johnson 8u boys 15
Harb 8u boys 18
 
Saturday, February 13, 2016 @ 3:00pm
Final
Grooters 12U boys 29
Kimes 12U boys 33
 
Saturday, February 13, 2016 @ 3:00pm
Final
Michell 8u boys 11
Riley 8u boys 10
 
Saturday, February 13, 2016 @ 3:00pm
Final
Loayza 10u boys 25
Trefethen 10u boys 28
 
Saturday, February 13, 2016 @ 2:00pm
Final
Myers 10u boys 23
Miller 10u boys 30
 
Saturday, February 13, 2016 @ 2:00pm
Final
Slaughter 6u boys 15
Hendrix 6U boys 21
 
Saturday, February 13, 2016 @ 2:00pm
Final
Kimes 8u boys 12
Weaver 8u boys 16
 
Saturday, February 13, 2016 @ 2:00pm
Final
Forbes 12u boys 12
    Franklin-Scearce 25
 
Saturday, February 13, 2016 @ 2:00pm
Final
Sheffield 17u boys 2
    EWA- Pike 0
 
Saturday, February 13, 2016 @ 2:00pm
Final
Oldham 8U boys 14
Carpenter 8u boys- 3 on 3 11
 
Saturday, February 13, 2016 @ 1:00pm
Final
AndersonR 8u boys 18
AndersonC 8u boys 17
 
Saturday, February 13, 2016 @ 1:00pm
Final
Meyer 10u boys 28
Derringer 10u boys 24
 
Saturday, February 13, 2016 @ 1:00pm
Final
Pulfrey 6u boys 21
Hambrick 6u boys 17
 
Saturday, February 13, 2016 @ 12:00pm
Final
Andrews 8u boys 15
Gipson 8u boys 12
 
Saturday, February 13, 2016 @ 12:00pm
Final
Ashley 10u boys 13
Bowe 10u boys 34
 
Saturday, February 13, 2016 @ 12:00pm
Final
McKown 8u boys 7
Slaughter 8u boys 22
 
Saturday, February 13, 2016 @ 12:00pm
Final
Nielsen 6U boys 8
Gill 6u boys 9
 
Saturday, February 13, 2016 @ 12:00pm
Final
Allen 12U Open boys 23
Proctor 12U Open boys 35
 
Saturday, February 13, 2016 @ 11:00am
Final
    Nolensville Ladd 17
Jones 10U Open boys 18
 
Saturday, February 13, 2016 @ 11:00am
Final
Anton 8u boys 15
Follis 8u boys 18
 
Saturday, February 13, 2016 @ 11:00am
Final
Brown 10u boys 19
Hunt 10u boys 20
 
Saturday, February 13, 2016 @ 11:00am
Final
Williamson 6u boys 11
Dowden 6u boys 17
 
Saturday, February 13, 2016 @ 10:00am
Final
Clarkson 8u girls 13
Hyland 8u girls 16
 
Saturday, February 13, 2016 @ 10:00am
Final
    Bethesda Hollis 17
Bradley 6u girls 14
 
Saturday, February 13, 2016 @ 10:00am
Final
College Grove Moates 9
Nieves 6U boys 18
 
Saturday, February 13, 2016 @ 10:00am
Final
    GAA Cavaliers 31
Walling 10U Open boys 35
 
Saturday, February 13, 2016 @ 10:00am
Final
Gregg 8u boys 7
Wester 8u boys 25
 
Saturday, February 13, 2016 @ 10:00am
Final
Carter 10u boys 24
Mendenhall 10u boys 13
 
Saturday, February 13, 2016 @ 10:00am
Final
Headley 10u girls 30
    College Grove Cotton 4
 
Saturday, February 13, 2016 @ 9:00am
Final
    Bethesda Norwood 7
Baker 6u boys 11
 
Saturday, February 13, 2016 @ 9:00am
Final
Brownlee 8U boys 16
Carter 8u boys 10
 
Saturday, February 13, 2016 @ 9:00am
Final
Upchurch 10u boys 20
Forbes 10u boys 32
 
Saturday, February 13, 2016 @ 9:00am
Final
Anderson C 6u boys 26
    Bethesda Griffin 16
 
Saturday, February 13, 2016 @ 9:00am
Final
Kokes 10u boys 20
Jordan 10u boys 31
 
Saturday, February 13, 2016 @ 9:00am
Final
Sandstrom 8u girls 26
Perry 8u girls 6
 
Saturday, February 6, 2016 @ 7:00pm
Final
Miller 10u boys 43
Forbes 10u boys 40
 
Saturday, February 6, 2016 @ 7:00pm
Final
Hambrick 6u boys 17
Baker 6u boys 6
 
Saturday, February 6, 2016 @ 6:00pm
Final
Powell 12u boys 6
Meyer 12U boys 65
 
Saturday, February 6, 2016 @ 6:00pm
Final
    Hillsboro-King 11
Bradley 17U boys 42
 
Saturday, February 6, 2016 @ 6:00pm
Final
Upchurch 10u boys 28
    College Grove O'neal 25
 
Saturday, February 6, 2016 @ 5:00pm
Final
Womack 12u boys 10
Kimes 12U boys 21
 
Saturday, February 6, 2016 @ 5:00pm
Final
    Bethesda Griffin 14
Dowden 6u boys 26
 
Saturday, February 6, 2016 @ 5:00pm
Final
Derringer 10u boys 23
    Collge Grove Curtiss 18
 
Saturday, February 6, 2016 @ 5:00pm
Final
Kokes 10u boys 35
Lenfestey 10u boys 3
 
Saturday, February 6, 2016 @ 5:00pm
Final
    GAA-Celtics 0
Sheffield 17u boys 2
 
Saturday, February 6, 2016 @ 5:00pm
Final
Weithman 14u boys 18
Redman 14U boys 48
 
Saturday, February 6, 2016 @ 5:00pm
Final
AndersonC 8u boys 30
Franklin-McKnight 6
 
Saturday, February 6, 2016 @ 4:00pm
Final
Oldham 8U boys 12
Slaughter 8u boys 14
 
Saturday, February 6, 2016 @ 4:00pm
Final
Workman 12U boys 17
    Franklin Scearce 27
 
Saturday, February 6, 2016 @ 4:00pm
Final
Brownlee 8U boys 26
    College Grove Moyer 6
 
Saturday, February 6, 2016 @ 4:00pm
Final
Loayza 10u boys 18
Jordan 10u boys 29
 
Saturday, February 6, 2016 @ 4:00pm
Final
Holloway 14U boys 34
Hagan 14u boys 49
 
Saturday, February 6, 2016 @ 3:00pm
Final
Myers 10u boys 13
Hyland 10u boys 31
 
Saturday, February 6, 2016 @ 3:00pm
Final
Headley 14u boys 43
Bolden 14U boys 20
 
Saturday, February 6, 2016 @ 3:00pm
Final
Ford 12u boys 15
Grooters 12U boys 30
 
Saturday, February 6, 2016 @ 3:00pm
Final
Bradley 6u girls 12
Thompson 6u girls 13
 
Saturday, February 6, 2016 @ 3:00pm
Final
Follis 8u boys 16
    College Grove Dickerson 4
 
Saturday, February 6, 2016 @ 2:00pm
Final
Carpenter 8u boys- 3 on 3 18
    Bethesda Hill 0
 
Saturday, February 6, 2016 @ 2:00pm
Final
Meyer 10u boys 16
Trefethen 10u boys 25
 
Saturday, February 6, 2016 @ 2:00pm
Final
    Bethesda Griffin 10
Nieves 6U boys 21
 
Saturday, February 6, 2016 @ 2:00pm
Final
McKown 8u boys 10
Weaver 8u boys 17
 
Saturday, February 6, 2016 @ 2:00pm
Final
    EWA Lavigne 0
Hagan 12U girls 1
 
Saturday, February 6, 2016 @ 2:00pm
Final
Kokes 12u boys 10
Forbes 12u boys 33
 
Saturday, February 6, 2016 @ 1:00pm
Final
Gipson 8u boys 10
    College Grove Guthrie 13
 
Saturday, February 6, 2016 @ 1:00pm
Final
Hendrix 6U boys 40
Brown 6u boys 1
 
Saturday, February 6, 2016 @ 1:00pm
Final
McCain 8u boys 0
Harb 8u boys 16
 
Saturday, February 6, 2016 @ 1:00pm
Final
Bethesda Seay 24
Brown 10u boys 30
 
Saturday, February 6, 2016 @ 12:00pm
Final
DeWees 12U Open 54
YHD Elite Team A 12U boys 14
 
Saturday, February 6, 2016 @ 12:00pm
Final
    Bethesda Inch 12
Bowe 10u boys 29
 
Saturday, February 6, 2016 @ 12:00pm
Final
Brooks 8u girls 7
King 8u girls 23
 
Saturday, February 6, 2016 @ 12:00pm
Final
    College Grove Rider 11
Ordus 8u girls 22
 
Saturday, February 6, 2016 @ 12:00pm
Final
Kimes 8u boys 19
Johnson 8u boys 23
 
Saturday, February 6, 2016 @ 11:00am
Final
Walling 10U Open boys 51
YHD Nieves 10U boys 16
 
Saturday, February 6, 2016 @ 11:00am
Final
Riley 8u boys 14
Carter 8u boys 10
 
Saturday, February 6, 2016 @ 11:00am
Final
    College Grove Diaz 21
Perry 8u girls 9
 
Saturday, February 6, 2016 @ 11:00am
Final
    Bethesda Seay 0
Ashley 10u boys 2
 
Saturday, February 6, 2016 @ 11:00am
Final
    College Grove Cotton 6
Hyland 8u girls 26
 
Saturday, February 6, 2016 @ 11:00am
Final
Gill 6u boys 8
Anderson C 6u boys 36
 
Saturday, February 6, 2016 @ 10:00am
Final
    Nolensville Moorelock 7
Pulfrey 6u boys 16
 
Saturday, February 6, 2016 @ 10:00am
Final
    EWA Davis 23
Jones 10U Open boys 16
 
Saturday, February 6, 2016 @ 10:00am
Final
Andrews 8u boys 4
AndersonR 8u boys 19
 
Saturday, February 6, 2016 @ 10:00am
Final
Headley 10u girls 30
King 10u girls 44
 
Saturday, February 6, 2016 @ 10:00am
Final
    Bethesda Reed 26
Hunt 10u boys 30
 
Saturday, February 6, 2016 @ 9:00am
Final
Proctor 12U Open boys 73
    GAA Cavaliers 17
 
Saturday, February 6, 2016 @ 9:00am
Final
Clark 8u girls 11
Sandstrom 8u girls 25
 
Saturday, February 6, 2016 @ 9:00am
Final
    Bethesda Baxter 30
Mendenhall 10u boys 25
 
Saturday, February 6, 2016 @ 9:00am
Final
    Nolensville Eakins 4
Slaughter 6u boys 21
 
Saturday, February 6, 2016 @ 9:00am
Final
    Fairview Hyche 49
Lamb 10U open boys 14
 
Saturday, February 6, 2016 @ 9:00am
Final
Nielsen 10U girls 6
Haylett 10u girls 13
 
Saturday, January 30, 2016 @ 7:00pm
Final
Sheffield 17u boys 2
Payne 17u boys 0
 
Saturday, January 30, 2016 @ 7:00pm
Final
Womack 12u boys 36
Powell 12u boys 18
 
Saturday, January 30, 2016 @ 6:00pm
Final
Workman 12U boys 9
Meyer 12U boys 37
 
Saturday, January 30, 2016 @ 5:00pm
Final
Ford 12u boys 12
Kimes 12U boys 31
 
Saturday, January 30, 2016 @ 5:00pm
Final
Bradley 17U boys 45
Barsic 17U boys 22
 
Saturday, January 30, 2016 @ 5:00pm
Final
Trefethen 10u boys 14
Miller 10u boys 21
 
Saturday, January 30, 2016 @ 4:00pm
Final
Payne 14u boys 27
Redman 14U boys 46
 
Saturday, January 30, 2016 @ 4:00pm
Final
Kokes 12u boys 8
    Franklin-Chandler 30
 
Saturday, January 30, 2016 @ 4:00pm
Final
Hyland 10u boys 33
Meyer 10u boys 21
 
Saturday, January 30, 2016 @ 3:00pm
Final
Slaughter 8u boys 21
Riley 8u boys 10
 
Saturday, January 30, 2016 @ 3:00pm
Final
Holloway 14U boys 33
Headley 14u boys 28
 
Saturday, January 30, 2016 @ 3:00pm
Final
Jordan 10u boys 20
Myers 10u boys 17
 
Saturday, January 30, 2016 @ 2:00pm
Final
Kokes 10u boys 20
Loayza 10u boys 12
 
Saturday, January 30, 2016 @ 2:00pm
Final
    College Grove Cotton 8
King 8u girls 12
 
Saturday, January 30, 2016 @ 2:00pm
Final
Grooters 12U boys 10
Forbes 12u boys 36
 
Saturday, January 30, 2016 @ 2:00pm
Final
Harb 8u boys 14
McKown 8u boys 8
 
Saturday, January 30, 2016 @ 2:00pm
Final
Nielsen 6U boys 8
Pulfrey 6u boys 16
 
Saturday, January 30, 2016 @ 2:00pm
Final
Hagan 14u boys 42
Bolden 14U boys 4
 
Saturday, January 30, 2016 @ 2:00pm
Final
Kimes 8u boys 18
Andrews 8u boys 10
 
Saturday, January 30, 2016 @ 1:00pm
Final
Wester 8u boys 14
Carter 8u boys 19
 
Saturday, January 30, 2016 @ 1:00pm
Final
    GAA Cavaliers 33
Jones 10U Open boys 13
 
Saturday, January 30, 2016 @ 1:00pm
Final
Lenfestey 10u boys 11
Brown 10u boys 21
 
Saturday, January 30, 2016 @ 1:00pm
Final
Slaughter 6u boys 20
Dowden 6u boys 18
 
Saturday, January 30, 2016 @ 12:00pm
Final
    Bethesda Russell 23
Headley 10u girls 36
 
Saturday, January 30, 2016 @ 12:00pm
Final
Williamson 6u boys 12
Nieves 6U boys 29
 
Saturday, January 30, 2016 @ 12:00pm
Final
Mendenhall 10u boys 29
Forbes 10u boys 17
 
Saturday, January 30, 2016 @ 12:00pm
Final
    College Grove Walker 18
Hyland 8u girls 10
 
Saturday, January 30, 2016 @ 12:00pm
Final
Allen 12U Open boys 41
    GAA Cavaliers 18
 
Saturday, January 30, 2016 @ 12:00pm
Final
AndersonC 8u boys 22
Gregg 8u boys 4
 
Saturday, January 30, 2016 @ 11:00am
Final
Grooters 10u girls 15
Gregg 10u girls 17
 
Saturday, January 30, 2016 @ 11:00am
Final
Gipson 8u boys 9
Brownlee 8U boys 25
 
Saturday, January 30, 2016 @ 11:00am
Final
Hunt 10u boys 15
Derringer 10u boys 13
 
Saturday, January 30, 2016 @ 11:00am
Final
    GAA Generals 35
Lamb 10U open boys 16
 
Saturday, January 30, 2016 @ 11:00am
Final
Bradley 6u girls 5
    College Grove Wampler 13
 
Saturday, January 30, 2016 @ 10:00am
Final
Thompson 6u girls 18
    College Grove Jacanin 14
 
Saturday, January 30, 2016 @ 10:00am
Final
Follis 8u boys 18
Carpenter 8u boys- 3 on 3 27
 
Saturday, January 30, 2016 @ 10:00am
Final
    Bethesda Thorne 10
Anderson C 6u boys 36
 
Saturday, January 30, 2016 @ 10:00am
Final
Haylett 10u girls 9
Oldham 10u girls 6
 
Saturday, January 30, 2016 @ 10:00am
Final
Clark 8u girls 21
Perry 8u girls 7
 
Saturday, January 30, 2016 @ 10:00am
Final
DeWees 12U Open 74
    GAA Warriors 15
 
Saturday, January 30, 2016 @ 10:00am
Final
Bethesda Thorne 10
Anderson C 6u boys 36
 
Saturday, January 30, 2016 @ 10:00am
Final
Ashley 10u boys 21
Upchurch 10u boys 15
 
Saturday, January 30, 2016 @ 9:00am
Final
Bowe 10u boys 23
Carter 10u boys 3
 
Saturday, January 30, 2016 @ 9:00am
Final
    Nolensville Ladd 18
Walling 10U Open boys 58
 
Saturday, January 30, 2016 @ 9:00am
Final
    Bethesda Griffin 12
Baker 6u boys 18
 
Saturday, January 30, 2016 @ 9:00am
Final
King 10u girls 38
Nielsen 10U girls 3
 
Saturday, January 30, 2016 @ 9:00am
Final
Hendrix 6U boys 22
    College Grove Ward 7
 
Saturday, January 30, 2016 @ 9:00am
Final
AndersonR 8u boys 15
Anton 8u boys 11
 
Saturday, January 30, 2016 @ 9:00am
Final
    GAA Generals 26
YHD Nieves 10U boys 12
 
Saturday, January 30, 2016 @ 9:00am
Final
Clarkson 8u girls 16
Hardin 8u girls 18
 
Saturday, January 30, 2016 @ 9:00am
Final
Hambrick 6u boys 37
    Bethesda Norwood 13
 
Saturday, January 16, 2016 @ 8:00pm
Final
Redman 14U boys 29
Holloway 14U boys 12
 
Saturday, January 16, 2016 @ 7:00pm
Final
Shoun 12U team 5
Hagan 12U girls 29
 
Saturday, January 16, 2016 @ 7:00pm
Final
Smith 17U boys 0
Sheffield 17u boys 2
 
Saturday, January 16, 2016 @ 6:00pm
Final
DeWees 12U Open 68
Allen 12U Open boys 11
 
Saturday, January 16, 2016 @ 6:00pm
Final
Hagan 12U girls 12
    CG Rakes 29
 
Saturday, January 16, 2016 @ 5:00pm
Final
Case 17U boys 0
Barsic 17U boys 16
 
Saturday, January 16, 2016 @ 5:00pm
Final
Miller 10u boys 38
Meyer 10u boys 29
 
Saturday, January 16, 2016 @ 5:00pm
Final
Ford 12u boys 11
Workman 12U boys 30
 
Saturday, January 16, 2016 @ 4:00pm
Final
Kokes 12u boys 20
Womack 12u boys 27
 
Saturday, January 16, 2016 @ 4:00pm
Final
Trefethen 10u boys 22
Myers 10u boys 24
 
Saturday, January 16, 2016 @ 4:00pm
Final
Payne 14u boys 15
Hagan 14u boys 35
 
Saturday, January 16, 2016 @ 4:00pm
Final
Thompson 6u girls 11
Nichols 6u girls 24
 
Saturday, January 16, 2016 @ 4:00pm
Final
Weaver 8u boys 18
McCain 8u boys 20
 
Saturday, January 16, 2016 @ 3:00pm
Final
    College Grove Cotton 17
Haylett 10u girls 18
 
Saturday, January 16, 2016 @ 3:00pm
Final
Harb 8u boys 22
Kimes 8u boys 18
 
Saturday, January 16, 2016 @ 3:00pm
Final
Tice 8u boys 2
McKown 8u boys 16
 
Saturday, January 16, 2016 @ 3:00pm
Final
Grooters 12U boys 39
Powell 12u boys 31
 
Saturday, January 16, 2016 @ 3:00pm
Final
Hyland 10u boys 50
Loayza 10u boys 10
 
Saturday, January 16, 2016 @ 3:00pm
Final
Weithman 14u boys 19
Headley 14u boys 35
 
Saturday, January 16, 2016 @ 3:00pm
Final
    Nolensville Smith 12
Bradley 6u girls 22
 
Saturday, January 16, 2016 @ 2:00pm
Final
Redman 14U boys 37
Bolden 14U boys 16
 
Saturday, January 16, 2016 @ 2:00pm
Final
Johnson 8u boys 27
AndersonR 8u boys 21
 
Saturday, January 16, 2016 @ 2:00pm
Final
Nielsen 6U boys 6
Nieves 6U boys 19
 
Saturday, January 16, 2016 @ 2:00pm
Final
Slaughter 8u boys 24
Michell 8u boys 10
 
Saturday, January 16, 2016 @ 2:00pm
Final
    Franklin-West 16
Meyer 12U boys 40
 
Saturday, January 16, 2016 @ 2:00pm
Final
Jordan 10u boys 47
Lenfestey 10u boys 14
 
Saturday, January 16, 2016 @ 1:00pm
Final
Kokes 10u boys 16
Bowe 10u boys 15
 
Saturday, January 16, 2016 @ 1:00pm
Final
Carpenter 8u boys- 3 on 3 31
Carter 8u boys 18
 
Saturday, January 16, 2016 @ 1:00pm
Final
Hambrick 6u boys 15
Dowden 6u boys 23
 
Saturday, January 16, 2016 @ 1:00pm
Final
Riley 8u boys 8
Oldham 8U boys 12
 
Saturday, January 16, 2016 @ 1:00pm
Final
Kimes 12U boys 13
Forbes 12u boys 26
 
Saturday, January 16, 2016 @ 12:00pm
Final
Clark 8u girls 28
College Grove Cotton 8u girls 4
 
Saturday, January 16, 2016 @ 12:00pm
Final
YHD Elite Team A 12U boys 33
Proctor 12U Open boys 34
 
Saturday, January 16, 2016 @ 12:00pm
Final
Forbes 10u boys 31
Derringer 10u boys 32
 
Saturday, January 16, 2016 @ 12:00pm
Final
Clark 8u girls 28
    College Grove Cotton 4
 
Saturday, January 16, 2016 @ 12:00pm
Final
Wester 8u boys 19
Brownlee 8U boys 15
 
Saturday, January 16, 2016 @ 12:00pm
Final
Slaughter 6u boys 28
Gill 6u boys 21
 
Saturday, January 16, 2016 @ 11:00am
Final
Follis 8u boys 16
Gregg 8u boys 9
 
Saturday, January 16, 2016 @ 11:00am
Final
Anderson C 6u boys 46
Brown 6u boys 9
 
Saturday, January 16, 2016 @ 11:00am
Final
YHD Nieves 10U boys 23
    Fairview Hyche 64
 
Saturday, January 16, 2016 @ 11:00am
Final
Headley 10u girls 28
Grooters 10u girls 20
 
Saturday, January 16, 2016 @ 11:00am
Final
Mendenhall 10u boys 38
Upchurch 10u boys 15
 
Saturday, January 16, 2016 @ 11:00am
Final
Sandstrom 8u girls 24
Brooks 8u girls 4
 
Saturday, January 16, 2016 @ 10:00am
Final
Hardin 8u girls 14
King 8u girls 8
 
Saturday, January 16, 2016 @ 10:00am
Final
Gipson 8u boys 16
Anton 8u boys 20
 
Saturday, January 16, 2016 @ 10:00am
Final
Pulfrey 6u boys 23
Baker 6u boys 4
 
Saturday, January 16, 2016 @ 10:00am
Final
Lamb 10U open boys 21
    EWA Davis 8
 
Saturday, January 16, 2016 @ 10:00am
Final
Nielsen 10U girls 20
Gregg 10u girls 13
 
Saturday, January 16, 2016 @ 10:00am
Final
Hunt 10u boys 20
Carter 10u boys 10
 
Saturday, January 16, 2016 @ 9:00am
Final
Ashley 10u boys 10
Brown 10u boys 22
 
Saturday, January 16, 2016 @ 9:00am
Final
Perry 8u girls 22
Ordus 8u girls 12
 
Saturday, January 16, 2016 @ 9:00am
Final
AndersonC 8u boys 18
Andrews 8u boys 14
 
Saturday, January 16, 2016 @ 9:00am
Final
Hendrix 6U boys 25
Williamson 6u boys 16
 
Saturday, January 16, 2016 @ 9:00am
Final
Jones 10U Open boys 14
Walling 10U Open boys 58
 
Saturday, January 16, 2016 @ 12:00am
Final
    College Grove Pack 24
King 10u girls 8
 
Saturday, January 9, 2016 @ 6:00pm
Final
Payne 14u boys 30
Holloway 14U boys 36
 
Saturday, January 9, 2016 @ 6:00pm
Final
Smith 17U boys 50
Vinson 17u boys 61
 
Saturday, January 9, 2016 @ 5:00pm
Final
Jordan 10u boys 18
Hyland 10u boys 36
 
Saturday, January 9, 2016 @ 5:00pm
Final
Redman 14U boys 42
Headley 14u boys 27
 
Saturday, January 9, 2016 @ 5:00pm
Final
Sheffield 17u boys 18
Bradley 17U boys 33
 
Saturday, January 9, 2016 @ 5:00pm
Final
    GAA Warriors 14
Proctor 12U Open boys 61
 
Saturday, January 9, 2016 @ 5:00pm
Final
GAA Warriors 14
Proctor 12U Open boys 61
 
Saturday, January 9, 2016 @ 4:00pm
Final
McCain 8u boys 6
Riley 8u boys 16
 
Saturday, January 9, 2016 @ 4:00pm
Final
Nichols 6u girls 8
Bradley 6u girls 9
 
Saturday, January 9, 2016 @ 4:00pm
Final
Kokes 10u boys 38
Trefethen 10u boys 26
 
Saturday, January 9, 2016 @ 4:00pm
Final
Weithman 14u boys 24
Bolden 14U boys 33
 
Saturday, January 9, 2016 @ 4:00pm
Final
Payne 17u boys 21
Barsic 17U boys 58
 
Saturday, January 9, 2016 @ 3:00pm
Final
Kimes 12U boys 31
Workman 12U boys 21
 
Saturday, January 9, 2016 @ 3:00pm
Final
Thompson 6u girls 12
    College Grove Wampler 21
 
Saturday, January 9, 2016 @ 3:00pm
Final
Lenfestey 10u boys 17
Miller 10u boys 31
 
Saturday, January 9, 2016 @ 2:00pm
Final
Michell 8u boys 9
Brownlee 8U boys 22
 
Saturday, January 9, 2016 @ 2:00pm
Final
Meyer 12U boys 43
Womack 12u boys 10
 
Saturday, January 9, 2016 @ 2:00pm
Final
Hagan 12U girls 28
    EWA Johnson 20
 
Saturday, January 9, 2016 @ 2:00pm
Final
Harb 8u boys 21
Weaver 8u boys 23
 
Saturday, January 9, 2016 @ 2:00pm
Final
Williamson 6u boys 27
Gill 6u boys 18
 
Saturday, January 9, 2016 @ 2:00pm
Final
Kimes 8u boys 5
Slaughter 8u boys 31
 
Saturday, January 9, 2016 @ 1:00pm
Final
Nielsen 6U boys 5
Dowden 6u boys 17
 
Saturday, January 9, 2016 @ 1:00pm
Final
Clark 8u girls 6
    College Grove Walker 24
 
Saturday, January 9, 2016 @ 1:00pm
Final
Clark 8u girls 6
College Grove Walker 8u girls 24
 
Saturday, January 9, 2016 @ 1:00pm
Final
AndersonC 8u boys 16
Gipson 8u boys 2
 
Saturday, January 9, 2016 @ 1:00pm
Final
Powell 12u boys 11
Forbes 12u boys 38
 
Saturday, January 9, 2016 @ 1:00pm
Final
Myers 10u boys 28
Upchurch 10u boys 13
 
Saturday, January 9, 2016 @ 12:00pm
Final
Ashley 10u boys 13
Hunt 10u boys 33
 
Saturday, January 9, 2016 @ 12:00pm
Final
Sandstrom 8u girls 24
College Grove Cotton 6
 
Saturday, January 9, 2016 @ 12:00pm
Final
Slaughter 6u boys 17
Nieves 6U boys 11
 
Saturday, January 9, 2016 @ 12:00pm
Final
Hyland 8u girls 12
King 8u girls 8
 
Saturday, January 9, 2016 @ 12:00pm
Final
Loayza 10u boys 14
Meyer 10u boys 23
 
Saturday, January 9, 2016 @ 12:00pm
Final
Sandstrom 8u girls 24
    College Grove Cotton 6
 
Saturday, January 9, 2016 @ 12:00pm
Final
AndersonR 8u boys 14
Follis 8u boys 16
 
Saturday, January 9, 2016 @ 12:00pm
Final
Grooters 12U boys 24
Kokes 12u boys 16
 
Saturday, January 9, 2016 @ 11:00am
Final
Andrews 8u boys 12
Wester 8u boys 14
 
Saturday, January 9, 2016 @ 11:00am
Final
Bowe 10u boys 21
Mendenhall 10u boys 10
 
Saturday, January 9, 2016 @ 11:00am
Final
Pulfrey 6u boys 39
Brown 6u boys 4
 
Saturday, January 9, 2016 @ 11:00am
Final
    EWA Davis 20
Walling 10U Open boys 59
 
Saturday, January 9, 2016 @ 11:00am
Final
Hardin 8u girls 20
    College Grove Rider 10
 
Saturday, January 9, 2016 @ 11:00am
Final
Gregg 10u girls 10
Oldham 10u girls 16
 
Saturday, January 9, 2016 @ 10:00am
Final
Perry 8u girls 12
Brooks 8u girls 16
 
Saturday, January 9, 2016 @ 10:00am
Final
Haylett 10u girls 18
Headley 10u girls 21
 
Saturday, January 9, 2016 @ 10:00am
Final
Anton 8u boys 10
Carter 8u boys 17
 
Saturday, January 9, 2016 @ 10:00am
Final
Brown 10u boys 32
Forbes 10u boys 24
 
Saturday, January 9, 2016 @ 10:00am
Final
Hendrix 6U boys 15
Baker 6u boys 9
 
Saturday, January 9, 2016 @ 10:00am
Final
YHD Elite Team A 12U boys 44
Allen 12U Open boys 16
 
Saturday, January 9, 2016 @ 9:00am
Final
    GAA Cavaliers 14
YHD Elite Team B 12U boys 70
 
Saturday, January 9, 2016 @ 9:00am
Final
YHD Nieves 10U boys 40
    EWA Davis 23
 
Saturday, January 9, 2016 @ 9:00am
Final
Lamb 10U open boys 31
    Nolvensville Ladd 9
 
Saturday, January 9, 2016 @ 9:00am
Final
King 10u girls 42
    College Grove Cotton 0
 
Saturday, January 9, 2016 @ 9:00am
Final
Gregg 8u boys 15
Carpenter 8u boys- 3 on 3 30
 
Saturday, January 9, 2016 @ 9:00am
Final
Jones 10U Open boys 10
    Fairview Hyche 55
 
Saturday, January 9, 2016 @ 9:00am
Final
Carter 10u boys 20
Derringer 10u boys 18
 
Saturday, January 9, 2016 @ 9:00am
Final
Hambrick 6u boys 19
Anderson C 6u boys 32
 
Sunday, December 13, 2015 @ 8:00pm
Final
    GAA Warriors 21
YHD Elite Team A 12U boys 42
 
Sunday, December 13, 2015 @ 8:00pm
Final
    GAA Raptors 40
Bradley 17U boys 45
 
Sunday, December 13, 2015 @ 7:00pm
Final
Kimes 12U boys 29
Kokes 12u boys 17
 
Sunday, December 13, 2015 @ 6:00pm
Final
Sheffield 17u boys 2
Case 17U boys 0
 
Sunday, December 13, 2015 @ 6:00pm
Final
    Fairview #1 2
Grooters 12U boys 20
 
Sunday, December 13, 2015 @ 6:00pm
Final
Walling 10U Open boys 17
Fairview Hyche 33
 
Sunday, December 13, 2015 @ 6:00pm
Final
Fairview #1 2
Grooters 12U boys 20
 
Sunday, December 13, 2015 @ 6:00pm
Final
Walling 10U Open boys 17
    Fairview Hyche 33
 
Sunday, December 13, 2015 @ 5:00pm
Final
Weithman 14u boys 30
Holloway 14U boys 32
 
Sunday, December 13, 2015 @ 5:00pm
Final
Womack 12u boys 12
Forbes 12u boys 36
 
Sunday, December 13, 2015 @ 5:00pm
Final
Lamb 10U open boys 17
    GAA Cavaliers 30
 
Sunday, December 13, 2015 @ 5:00pm
Final
Lamb 10U open boys 17
GAA Cavaliers 30
 
Sunday, December 13, 2015 @ 5:00pm
Final
Weaver 8u boys 13
Tice 8u boys 8
 
Sunday, December 13, 2015 @ 4:00pm
Final
Meyer 12U boys 34
Myers 10u boys 26
 
Sunday, December 13, 2015 @ 4:00pm
Final
Harb 8u boys 11
Slaughter 8u boys 20
 
Sunday, December 13, 2015 @ 4:00pm
Final
Redman 14U boys 30
Hagan 14u boys 24
 
Sunday, December 13, 2015 @ 4:00pm
Final
Payne 14u boys 41
Bolden 14U boys 37
 
Sunday, December 13, 2015 @ 4:00pm
Final
Molus 14U girls 8
    GAA Thurston 30
 
Sunday, December 13, 2015 @ 3:00pm
Final
Headley 10u girls 24
    College Grove #1 10
 
Sunday, December 13, 2015 @ 3:00pm
Final
Miller 10u boys 21
Loayza 10u boys 15
 
Sunday, December 13, 2015 @ 3:00pm
Final
Johnson 8u boys 9
Riley 8u boys 6
 
Sunday, December 13, 2015 @ 3:00pm
Final
Payne 17u boys 8
Bradley 17U boys 62
 
Sunday, December 13, 2015 @ 3:00pm
Final
Williamson 6u boys 9
Pulfrey 6u boys 12
 
Sunday, December 13, 2015 @ 3:00pm
Final
Hyland 8u girls 20
    College Grove Diaz 8
 
Sunday, December 13, 2015 @ 2:00pm
Final
Meyer 12U boys 35
Grooters 12U boys 14
 
Sunday, December 13, 2015 @ 2:00pm
Final
Trefethen 10u boys 14
Lenfestey 10u boys 18
 
Sunday, December 13, 2015 @ 2:00pm
Final
    Bethesda Johnson 40
Grooters 10u girls 14
 
Sunday, December 13, 2015 @ 2:00pm
Final
Kimes 8u boys 10
Oldham 8U boys 20
 
Sunday, December 13, 2015 @ 2:00pm
Final
Nielsen 6U boys 10
Hendrix 6U boys 17
 
Sunday, December 13, 2015 @ 2:00pm
Final
Ordus 8u girls 10
    College Grove Cotton 0
 
Sunday, December 13, 2015 @ 1:00pm
Final
Hyland 10u boys 21
Kokes 10u boys 13
 
Sunday, December 13, 2015 @ 1:00pm
Final
McCain 8u boys 8
Michell 8u boys 16
 
Sunday, December 13, 2015 @ 1:00pm
Final
Oldham 12U girls 21
Dunnigan 12u girls 10
 
Sunday, December 13, 2015 @ 1:00pm
Final
Slaughter 6u boys 17
Hambrick 6u boys 9
 
Saturday, December 12, 2015 @ 8:00pm
Final
Weithman 14u boys 10
    EWA Davis 43
 
Saturday, December 12, 2015 @ 6:00pm
Final
Smith 17U boys 48
Case 17U boys 9
 
Saturday, December 12, 2015 @ 5:00pm
Final
Holloway 14U boys 25
    EWA Billington 43
 
Saturday, December 12, 2015 @ 5:00pm
Final
Kokes 12u boys 24
Ford 12u boys 13
 
Saturday, December 12, 2015 @ 5:00pm
Final
Hyland 10u boys 42
Trefethen 10u boys 10
 
Saturday, December 12, 2015 @ 4:00pm
Final
Jordan 10u boys 28
Miller 10u boys 23
 
Saturday, December 12, 2015 @ 4:00pm
Final
Tice 8u boys 8
Kimes 8u boys 14
 
Saturday, December 12, 2015 @ 4:00pm
Final
Hagan 14u boys 29
    EWA McDaniel 15
 
Saturday, December 12, 2015 @ 4:00pm
Final
Sheffield 17u boys 2
Barsic 17U boys 0
 
Saturday, December 12, 2015 @ 3:00pm
Final
Bradley 6u girls 12
    CG-Jacanin 8
 
Saturday, December 12, 2015 @ 3:00pm
Final
Kokes 10u boys 16
Meyer 10u boys 18
 
Saturday, December 12, 2015 @ 3:00pm
Final
Weaver 8u boys 20
Johnson 8u boys 23
 
Saturday, December 12, 2015 @ 3:00pm
Final
Headley 14u boys 22
    Nolensville-Channel 25
 
Saturday, December 12, 2015 @ 2:00pm
Final
Grooters 12U boys 26
Workman 12U boys 31
 
Saturday, December 12, 2015 @ 2:00pm
Final
Riley 8u boys 11
McKown 8u boys 10
 
Saturday, December 12, 2015 @ 2:00pm
Final
Bolden 14U boys 15
    Nolensville-Jannes 44
 
Saturday, December 12, 2015 @ 2:00pm
Final
YHD Nieves 10U boys 22
    GAA Cavaliers 21
 
Saturday, December 12, 2015 @ 2:00pm
Final
Hambrick 6u boys 20
Gill 6u boys 13
 
Saturday, December 12, 2015 @ 2:00pm
Final
Lenfestey 10u boys 22
Myers 10u boys 31
 
Saturday, December 12, 2015 @ 2:00pm
Final
YHD Nieves 10U boys 22
GAA Cavaliers 21
 
Saturday, December 12, 2015 @ 2:00pm
Final
Harb 8u boys 16
AndersonC 8u boys 30
 
Saturday, December 12, 2015 @ 1:00pm
Final
Walling 10U Open boys 33
GAA Generals 27
 
Saturday, December 12, 2015 @ 1:00pm
Final
Dunnigan 12u girls 14
Hagan 12U girls 38
 
Saturday, December 12, 2015 @ 1:00pm
Final
Carpenter 8u boys- 3 on 3 2
Brownlee 8U boys 14
 
Saturday, December 12, 2015 @ 1:00pm
Final
Kimes 12U boys 30
Powell 12u boys 17
 
Saturday, December 12, 2015 @ 1:00pm
Final
Slaughter 8u boys 22
McCain 8u boys 10
 
Saturday, December 12, 2015 @ 1:00pm
Final
Walling 10U Open boys 33
    GAA Generals 27
 
Saturday, December 12, 2015 @ 1:00pm
Final
Hendrix 6U boys 19
Dowden 6u boys 20
 
Saturday, December 12, 2015 @ 1:00pm
Final
Loayza 10u boys 17
Ashley 10u boys 28
 
Saturday, December 12, 2015 @ 12:00pm
Final
Derringer 10u boys 26
Upchurch 10u boys 15
 
Saturday, December 12, 2015 @ 12:00pm
Final
Clarkson 8u girls 18
Clark 8u girls 16
 
Saturday, December 12, 2015 @ 12:00pm
Final
Carter 8u boys 16
Gregg 8u boys 10
 
Saturday, December 12, 2015 @ 12:00pm
Final
Meyer 12U boys 30
Forbes 12u boys 31
 
Saturday, December 12, 2015 @ 12:00pm
Final
Pulfrey 6u boys 5
Nieves 6U boys 17
 
Saturday, December 12, 2015 @ 11:00am
Final
Forbes 10u boys 30
Carter 10u boys 26
 
Saturday, December 12, 2015 @ 11:00am
Final
Sandstrom 8u girls 20
Hardin 8u girls 9
 
Saturday, December 12, 2015 @ 11:00am
Final
Wester 8u boys 18
Anton 8u boys 19
 
Saturday, December 12, 2015 @ 11:00am
Final
Slaughter 6u boys 22
Brown 6u boys 4
 
Saturday, December 12, 2015 @ 10:00am
Final
Haylett 10u girls 31
Grooters 10u girls 12
 
Saturday, December 12, 2015 @ 10:00am
Final
Nielsen 6U boys 6
Baker 6u boys 12
 
Saturday, December 12, 2015 @ 10:00am
Final
Thompson 6u girls 9
    Nolensville-Harris 19
 
Saturday, December 12, 2015 @ 10:00am
Final
Mendenhall 10u boys 37
Brown 10u boys 18
 
Saturday, December 12, 2015 @ 10:00am
Final
Perry 8u girls 8
Hyland 8u girls 28
 
Saturday, December 12, 2015 @ 10:00am
Final
YHD Elite Team B 12U boys 48
Proctor 12U Open boys 32
 
Saturday, December 12, 2015 @ 10:00am
Final
Follis 8u boys 16
Andrews 8u boys 13
 
Saturday, December 12, 2015 @ 9:00am
Final
Gipson 8u boys 8
AndersonR 8u boys 26
 
Saturday, December 12, 2015 @ 9:00am
Final
Williamson 6u boys 6
Anderson C 6u boys 37
 
Saturday, December 12, 2015 @ 9:00am
Final
Jones 10U Open boys 14
Lamb 10U open boys 25
 
Saturday, December 12, 2015 @ 9:00am
Final
Hunt 10u boys 22
Bowe 10u boys 30
 
Saturday, December 12, 2015 @ 9:00am
Final
King 10u girls 38
Gregg 10u girls 6
 
Saturday, December 12, 2015 @ 9:00am
Final
Ordus 8u girls 16
Brooks 8u girls 18
 
Sunday, December 6, 2015 @ 7:00pm
Final
Proctor 12U Open boys 50
EWA Vasilevskis 34
 
Sunday, December 6, 2015 @ 7:00pm
Final
Proctor 12U Open boys 50
    EWA Vasilevskis 34
 
Sunday, December 6, 2015 @ 7:00pm
Final
    GAA-Cavaliers 21
DeWees 12U Open 114
 
Sunday, December 6, 2015 @ 6:00pm
Final
YHD Nieves 10U boys 25
    Nolensville Ladd 26
 
Sunday, December 6, 2015 @ 6:00pm
Final
McKown 8u boys 8
Gregg 8u boys 22
 
Sunday, December 6, 2015 @ 6:00pm
Final
Ashley 10u boys 38
Forbes 10u boys 30
 
Sunday, December 6, 2015 @ 6:00pm
Final
YHD Nieves 10U boys 25
Nolensville Ladd 26
 
Sunday, December 6, 2015 @ 6:00pm
Final
Powell 12u boys 21
Workman 12U boys 23
 
Sunday, December 6, 2015 @ 5:00pm
Final
Gipson 8u boys 5
Follis 8u boys 20
 
Sunday, December 6, 2015 @ 5:00pm
Final
Bowe 10u boys 25
Derringer 10u boys 27
 
Sunday, December 6, 2015 @ 5:00pm
Final
EWA Davis 19
Jones 10U Open boys 16
 
Sunday, December 6, 2015 @ 5:00pm
Final
    EWA Davis 19
Jones 10U Open boys 16
 
Sunday, December 6, 2015 @ 5:00pm
Final
Jordan 10u boys 30
Carter 10u boys 9
 
Sunday, December 6, 2015 @ 5:00pm
Final
Meyer 12U boys 59
Ford 12u boys 6
 
Sunday, December 6, 2015 @ 4:00pm
Final
YHD Elite Team B 12U boys 47
Allen 12U Open boys 16
 
Sunday, December 6, 2015 @ 4:00pm
Final
Hunt 10u boys 16
Mendenhall 10u boys 30
 
Sunday, December 6, 2015 @ 4:00pm
Final
Bradley 6u girls 18
    Nolensville-Harris 21
 
Sunday, December 6, 2015 @ 4:00pm
Final
AndersonC 8u boys 27
Wester 8u boys 19
 
Sunday, December 6, 2015 @ 4:00pm
Final
Brown 10u boys 34
Upchurch 10u boys 15
 
Sunday, December 6, 2015 @ 4:00pm
Final
Payne 17u boys 14
Vinson 17u boys 69
 
Sunday, December 6, 2015 @ 3:00pm
Final
Perry 8u girls 2
King 8u girls 26
 
Sunday, December 6, 2015 @ 3:00pm
Final
Smith 17U boys 29
Barsic 17U boys 32
 
Sunday, December 6, 2015 @ 3:00pm
Final
Gregg 10u girls 11
Haylett 10u girls 20
 
Sunday, December 6, 2015 @ 3:00pm
Final
Nieves 6U boys 17
Gill 6u boys 5
 
Sunday, December 6, 2015 @ 3:00pm
Final
Thompson 6u girls 8
    Nolensville-Johnson 16
 
Sunday, December 6, 2015 @ 3:00pm
Final
AndersonR 8u boys 10
Carter 8u boys 18
 
Sunday, December 6, 2015 @ 2:00pm
Final
Andrews 8u boys 10
Carpenter 8u boys- 3 on 3 32
 
Sunday, December 6, 2015 @ 2:00pm
Final
Sandstrom 8u girls 22
Clarkson 8u girls 8
 
Sunday, December 6, 2015 @ 2:00pm
Final
Brown 6u boys 3
Baker 6u boys 30
 
Sunday, December 6, 2015 @ 2:00pm
Final
    Fairview-Williams 28
Headley 14u boys 40
 
Sunday, December 6, 2015 @ 1:00pm
Final
Hardin 8u girls 8
Clark 8u girls 10
 
Sunday, December 6, 2015 @ 1:00pm
Final
Anton 8u boys 18
Brownlee 8U boys 24
 
Sunday, December 6, 2015 @ 1:00pm
Final
Oldham 10u girls 7
King 10u girls 27
 
Sunday, December 6, 2015 @ 1:00pm
Final
Dowden 6u boys 19
Anderson C 6u boys 29
 
Saturday, December 5, 2015 @ 8:00pm
Final
Oldham 12U girls 19
Hagan 12U girls 21
 
Saturday, December 5, 2015 @ 8:00pm
Final
Sheffield 17u boys 47
Vinson 17u boys 58
 
Saturday, December 5, 2015 @ 7:00pm
Final
Shoun 12U team 14
Dunnigan 12u girls 24
 
Saturday, December 5, 2015 @ 7:00pm
Final
Smith 17U boys 25
Bradley 17U boys 50
 
Saturday, December 5, 2015 @ 6:00pm
Final
Kimes 12U boys 19
    Hillsboro #1 41
 
Saturday, December 5, 2015 @ 6:00pm
Final
YHD Nieves 10U boys 17
Jones 10U Open boys 5
 
Saturday, December 5, 2015 @ 6:00pm
Final
Kimes 12U boys 19
Hillsboro #1 41
 
Saturday, December 5, 2015 @ 6:00pm
Final
Myers 10u boys 33
Loayza 10u boys 21
 
Saturday, December 5, 2015 @ 5:00pm
Final
Meyer 10u boys 30
Lenfestey 10u boys 11
 
Saturday, December 5, 2015 @ 5:00pm
Final
Hardin 8u girls 10
Hyland 8u girls 4
 
Saturday, December 5, 2015 @ 5:00pm
Final
Payne 14u boys 22
Headley 14u boys 41
 
Saturday, December 5, 2015 @ 5:00pm
Final
Riley 8u boys 16
Kimes 8u boys 14
 
Saturday, December 5, 2015 @ 5:00pm
Final
Hyland 10u boys 36
Hunt 10u boys 6
 
Saturday, December 5, 2015 @ 4:00pm
Final
Barsic 17U boys 47
    Hillsboro-King 37
 
Saturday, December 5, 2015 @ 4:00pm
Final
Upchurch 10u boys 21
Carter 10u boys 31
 
Saturday, December 5, 2015 @ 4:00pm
Final
Miller 10u boys 20
Kokes 10u boys 29
 
Saturday, December 5, 2015 @ 4:00pm
Final
King 10u girls 26
    *Custom Team 12
 
Saturday, December 5, 2015 @ 4:00pm
Final
Barsic 17U boys 47
Hillsboro-King 37
 
Saturday, December 5, 2015 @ 4:00pm
Final
Slaughter 8u boys 21
Johnson 8u boys 11
 
Saturday, December 5, 2015 @ 3:00pm
Final
Tice 8u boys 2
Harb 8u boys 15
 
Saturday, December 5, 2015 @ 3:00pm
Final
Derringer 10u boys 32
Brown 10u boys 28
 
Saturday, December 5, 2015 @ 3:00pm
Final
Oldham 8U boys 12
McCain 8u boys 2
 
Saturday, December 5, 2015 @ 3:00pm
Final
Trefethen 10u boys 14
Jordan 10u boys 35
 
Saturday, December 5, 2015 @ 3:00pm
Final
Womack 12u boys 19
Ford 12u boys 13
 
Saturday, December 5, 2015 @ 2:00pm
Final
Workman 12U boys 15
Forbes 12u boys 45
 
Saturday, December 5, 2015 @ 2:00pm
Final
Hendrix 6U boys 12
Hambrick 6u boys 24
 
Saturday, December 5, 2015 @ 2:00pm
Final
Weaver 8u boys 22
Gipson 8u boys 20
 
Saturday, December 5, 2015 @ 2:00pm
Final
Forbes 10u boys 12
Bowe 10u boys 42
 
Saturday, December 5, 2015 @ 2:00pm
Final
Clark 8u girls 25
Brooks 8u girls 2
 
Saturday, December 5, 2015 @ 1:00pm
Final
    Hillsboro Bennett 14
Molus 14U girls 12
 
Saturday, December 5, 2015 @ 1:00pm
Final
Brownlee 8U boys 12
Gregg 8u boys 8
 
Saturday, December 5, 2015 @ 1:00pm
Final
Gill 6u boys 4
Dowden 6u boys 19
 
Saturday, December 5, 2015 @ 1:00pm
Final
Mendenhall 10u boys 28
Ashley 10u boys 14
 
Saturday, December 5, 2015 @ 1:00pm
Final
Clarkson 8u girls 4
King 8u girls 8
 
Saturday, December 5, 2015 @ 12:00pm
Final
Sandstrom 8u girls 33
Ordus 8u girls 2
 
Saturday, December 5, 2015 @ 12:00pm
Final
YHD Elite Team B 12U boys 52
YHD Elite Team A 12U boys 19
 
Saturday, December 5, 2015 @ 12:00pm
Final
Williamson 6u boys 15
Nielsen 6U boys 8
 
Saturday, December 5, 2015 @ 12:00pm
Final
Carpenter 8u boys- 3 on 3 16
Anton 8u boys 8
 
Saturday, December 5, 2015 @ 11:00am
Final
Carter 8u boys 14
Andrews 8u boys 4
 
Saturday, December 5, 2015 @ 11:00am
Final
Weithman 14u boys 19
Hagan 14u boys 31
 
Saturday, December 5, 2015 @ 11:00am
Final
    CG-Banks 24
Bradley 6u girls 16
 
Saturday, December 5, 2015 @ 11:00am
Final
Gregg 10u girls 12
Headley 10u girls 22
 
Saturday, December 5, 2015 @ 11:00am
Final
Proctor 12U Open boys 24
DeWees 12U Open 38
 
Saturday, December 5, 2015 @ 11:00am
Final
Slaughter 6u boys 10
Pulfrey 6u boys 9
 
Saturday, December 5, 2015 @ 10:00am
Final
Nieves 6U boys 35
Brown 6u boys 4
 
Saturday, December 5, 2015 @ 10:00am
Final
Grooters 10u girls 8
    College Grove #3 18
 
Saturday, December 5, 2015 @ 10:00am
Final
    Bethesda-Hollis 9
Thompson 6u girls 10
 
Saturday, December 5, 2015 @ 10:00am
Final
Wester 8u boys 22
AndersonR 8u boys 12
 
Saturday, December 5, 2015 @ 10:00am
Final
Payne 17u boys 19
Case 17U boys 29
 
Saturday, December 5, 2015 @ 10:00am
Final
Powell 12u boys 19
Kokes 12u boys 18
 
Saturday, December 5, 2015 @ 9:00am
Final
Baker 6u boys 5
Anderson C 6u boys 27
 
Saturday, December 5, 2015 @ 9:00am
Final
Walling 10U Open boys 25
Lamb 10U open boys 20
 
Saturday, December 5, 2015 @ 9:00am
Final
Follis 8u boys 12
AndersonC 8u boys 15
 
Saturday, December 5, 2015 @ 9:00am
Final
Haylett 10u girls 4
    College Grove #2 30
 
Saturday, December 5, 2015 @ 9:00am
Final
    EWA Vasilevskis 45
Allen 12U Open boys 37