2016 Results


Saturday, February 11, 2017 @ 8:00pm
Final
Grooters 14u boys 33
Headley 14u boys 56
 
Saturday, February 11, 2017 @ 8:00pm
Final
Matthews 10u boys 19
Clarkson 10u boys 37
 
Saturday, February 11, 2017 @ 8:00pm
Final
Myers 10u boys 25
Wheeler 10u boys 24
 
Saturday, February 11, 2017 @ 8:00pm
Final
Thompson 10u boys 24
Pendergraft Lavender 10u boys 4
 
Saturday, February 11, 2017 @ 7:00pm
Final
Lenfestey 10u boys 24
Fineis 10u boys 34
 
Saturday, February 11, 2017 @ 7:00pm
Final
McCain 10u boys 18
Anderson 10u boys 30
 
Saturday, February 11, 2017 @ 7:00pm
Final
Weaver 10u boys 16
Forbes 10u boys 34
 
Saturday, February 11, 2017 @ 6:00pm
Final
Walling 10U boys open 40
    Brentwood Dawson 15
 
Saturday, February 11, 2017 @ 6:00pm
Final
    CG Nelms 8
Headley 10u girls 14
 
Saturday, February 11, 2017 @ 6:00pm
Final
Santos 10u boys 17
Potts 10u boys 23
 
Saturday, February 11, 2017 @ 6:00pm
Final
    CG Diaz 8
Myers 10u girls 30
 
Saturday, February 11, 2017 @ 5:00pm
Final
Wilkins 12u boys 18
Pearson 12u boys 31
 
Saturday, February 11, 2017 @ 5:00pm
Final
Mitchell 8u boys 27
McKown 8u boys 7
 
Saturday, February 11, 2017 @ 5:00pm
Final
Trefethen 10u boys 1
Oldham 10u boys 0
 
Saturday, February 11, 2017 @ 4:00pm
Final
Derringer 12u boys 21
Mendenhall 12u boys 17
 
Saturday, February 11, 2017 @ 4:00pm
Final
Nieves 8u boys 11
Lucas 8u boys 6
 
Saturday, February 11, 2017 @ 3:00pm
Final
Peterson 8u boys 26
Wester 8u boys 4
 
Saturday, February 11, 2017 @ 3:00pm
Final
Kimes 14u boys 52
Headley 14u boys 54
 
Saturday, February 11, 2017 @ 3:00pm
Final
Howell 12u boys 28
Loayza12u boys 18
 
Saturday, February 11, 2017 @ 2:00pm
Final
    CG Larrabee 7
Slaughter 6u boys 30
 
Saturday, February 11, 2017 @ 2:00pm
Final
Anderson 8u boys 17
Carpenter 8u boys 22
 
Saturday, February 11, 2017 @ 2:00pm
Final
Mendenahll 14u boys 29
Grooters 14u boys 37
 
Saturday, February 11, 2017 @ 2:00pm
Final
Hunt 12u boys 15
Lenfestey 12u boys 12
 
Saturday, February 11, 2017 @ 1:00pm
Final
Jones 12u boys 29
Burtch 12u boys 31
 
Saturday, February 11, 2017 @ 1:00pm
Final
Baker 8u boys 14
Gipson 8u boys 20
 
Saturday, February 11, 2017 @ 1:00pm
Final
Brownlee 8u boys 16
Dowden 8u boys 13
 
Saturday, February 11, 2017 @ 1:00pm
Final
    Hillsboro West 43
Dickson 14u boys 37
 
Saturday, February 11, 2017 @ 12:00pm
Final
Slaughter 8u boys 17
Tice 8u boys 10
 
Saturday, February 11, 2017 @ 12:00pm
Final
Kinney 6u boys 11
Williamson 6u boys 29
 
Saturday, February 11, 2017 @ 12:00pm
Final
Powell 14u boys 54
Forbes 14u boys 27
 
Saturday, February 11, 2017 @ 11:00am
Final
Ezell 6u boys 12
Brooks 6u boys 25
 
Saturday, February 11, 2017 @ 11:00am
Final
Bell 8u boys 23
Fineis 8u boys 14
 
Saturday, February 11, 2017 @ 11:00am
Final
    College Grove McCarter 10
Parker 6u boys 25
 
Saturday, February 11, 2017 @ 11:00am
Final
Uppinghouse 8u girls 7
Jones 8u girls 11
 
Saturday, February 11, 2017 @ 10:00am
Final
    GAA Stars 9
Sandstrom 10u girls 14
 
Saturday, February 11, 2017 @ 10:00am
Final
    Bethesda Eaton 14
Johnston 8u girls 17
 
Saturday, February 11, 2017 @ 10:00am
Final
Hendrix 8u boys 12
Hambrick 8u boys 21
 
Saturday, February 11, 2017 @ 10:00am
Final
    CG Melton 23
Weaver 6u girls 7
 
Saturday, February 11, 2017 @ 10:00am
Final
Bradley 8u girls 5
Clark 8u girls 18
 
Saturday, February 11, 2017 @ 9:00am
Final
    CG Beshop 8
Uppinghouse 6u girls 12
 
Saturday, February 11, 2017 @ 9:00am
Final
Taddeo 8u girls 8
Perry 8u girls 25
 
Saturday, February 11, 2017 @ 9:00am
Final
Kuhn 12u girls 14
Hayes 12u girls 16
 
Saturday, February 11, 2017 @ 9:00am
Final
Bynum 8u boys 24
Davidson 8u boys 12
 
Saturday, February 4, 2017 @ 6:00pm
Final
YHD boys 10u open 65
    Brentwood Iverson 10
 
Saturday, February 4, 2017 @ 6:00pm
Final
    CG Rakes 17
Mitchell 8u boys 30
 
Saturday, February 4, 2017 @ 5:00pm
Final
Oldham 10u boys 30
Pendergraft Lavender 10u boys 18
 
Saturday, February 4, 2017 @ 5:00pm
Final
Headley 10u girls 31
Myers 10u girls 12
 
Saturday, February 4, 2017 @ 5:00pm
Final
Mendenhall 12u boys 33
Loayza12u boys 18
 
Saturday, February 4, 2017 @ 5:00pm
Final
YHD 12u boys open Black 62
Meyer 12u boys open 30
 
Saturday, February 4, 2017 @ 5:00pm
Final
Walling 10U boys open 82
    Brentwood Krivacka 7
 
Saturday, February 4, 2017 @ 5:00pm
Final
Tice 8u boys 20
Svoboda 8u boys 11
 
Saturday, February 4, 2017 @ 4:00pm
Final
Weaver 10u boys 6
Potts 10u boys 17
 
Saturday, February 4, 2017 @ 4:00pm
Final
Brownlee 8u boys 15
Slaughter 8u boys 11
 
Saturday, February 4, 2017 @ 4:00pm
Final
Johnston 10u girls 4
Cardwell 10u girls 22
 
Saturday, February 4, 2017 @ 4:00pm
Final
Pearson 12u boys 34
Lenfestey 12u boys 16
 
Saturday, February 4, 2017 @ 4:00pm
Final
    *SWA Johnston 4
Cardwell 10u girls 22
 
Saturday, February 4, 2017 @ 3:00pm
Final
Hambrick 8u boys 9
Fineis 8u boys 14
 
Saturday, February 4, 2017 @ 3:00pm
Final
    Hillsboro West 30
Grooters 14u boys 37
 
Saturday, February 4, 2017 @ 3:00pm
Final
Matthews 10u boys 27
Anderson 10u boys 26
 
Saturday, February 4, 2017 @ 3:00pm
Final
Darden 10u girls 5
Sandstrom 10u girls 28
 
Saturday, February 4, 2017 @ 3:00pm
Final
Wilkins 12u boys 26
Jones 12u boys 24
 
Saturday, February 4, 2017 @ 3:00pm
Final
    Bethesda Jones 16
Ezell 6u boys 6
 
Saturday, February 4, 2017 @ 2:00pm
Final
Smith 6u boys 4
Slaughter 6u boys 23
 
Saturday, February 4, 2017 @ 2:00pm
Final
Lucas 8u boys 10
Peterson 8u boys 23
 
Saturday, February 4, 2017 @ 2:00pm
Final
Trefethen 10u boys 17
Myers 10u boys 32
 
Saturday, February 4, 2017 @ 2:00pm
Final
Forbes 14u boys 42
Dickson 14u boys 40
 
Saturday, February 4, 2017 @ 2:00pm
Final
Haylett 10u girls 8
Oldham 10u girls 24
 
Saturday, February 4, 2017 @ 2:00pm
Final
Derringer 12u boys 20
Hunt 12u boys 25
 
Saturday, February 4, 2017 @ 1:00pm
Final
Howell 12u boys 21
Burtch 12u boys 38
 
Saturday, February 4, 2017 @ 1:00pm
Final
Sullivan 6u boys 15
Parker 6u boys 11
 
Saturday, February 4, 2017 @ 1:00pm
Final
Dowden 8u boys 11
Nieves 8u boys 18
 
Saturday, February 4, 2017 @ 1:00pm
Final
McKown 8u boys 8
Anderson 8u boys 13
 
Saturday, February 4, 2017 @ 1:00pm
Final
McCain 10u boys 6
Wheeler 10u boys 22
 
Saturday, February 4, 2017 @ 1:00pm
Final
Powell 14u boys 33
Headley 14u boys 64
 
Saturday, February 4, 2017 @ 12:00pm
Final
Williamson 6u boys 27
Miller 6u boys 9
 
Saturday, February 4, 2017 @ 12:00pm
Final
Sellers 8u boys 8
Davidson 8u boys 23
 
Saturday, February 4, 2017 @ 12:00pm
Final
Bell 8u boys 19
Baker 8u boys 12
 
Saturday, February 4, 2017 @ 12:00pm
Final
Thompson 10u boys 18
Oldham 10u boys 16
 
Saturday, February 4, 2017 @ 12:00pm
Final
Mendenahll 14u boys 31
Kimes 14u boys 34
 
Saturday, February 4, 2017 @ 11:00am
Final
Wester 8u boys 4
Hendrix 8u boys 14
 
Saturday, February 4, 2017 @ 11:00am
Final
Bradley 8u girls 12
    Bethesda Hollis 17
 
Saturday, February 4, 2017 @ 11:00am
Final
Johnston 8u girls 2
Uppinghouse 8u girls 8
 
Saturday, February 4, 2017 @ 11:00am
Final
Lenfestey 10u boys 19
Clarkson 10u boys 33
 
Saturday, February 4, 2017 @ 11:00am
Final
Adams 6u boys 13
Kinney 6u boys 24
 
Saturday, February 4, 2017 @ 10:00am
Final
Hayes 12u girls 10
Oldham 12u girls 21
 
Saturday, February 4, 2017 @ 10:00am
Final
Hardin 8u girls 16
    Bethesda Eaton 3
 
Saturday, February 4, 2017 @ 10:00am
Final
    Nolensvile Dugger 36
Weaver 6u girls 14
 
Saturday, February 4, 2017 @ 10:00am
Final
Jones 8u girls 20
Taddeo 8u girls 10
 
Saturday, February 4, 2017 @ 10:00am
Final
Watkins 8u boys 3
Bynum 8u boys 18
 
Saturday, February 4, 2017 @ 10:00am
Final
Brooks 6u boys 25
Jackson 6u boys 15
 
Saturday, February 4, 2017 @ 10:00am
Final
Santos 10u boys 21
Pendergraft Lavender 10u boys 11
 
Saturday, February 4, 2017 @ 9:00am
Final
Carpenter 8u boys 26
Gipson 8u boys 9
 
Saturday, February 4, 2017 @ 9:00am
Final
Forbes 10u boys 30
Fineis 10u boys 28
 
Saturday, February 4, 2017 @ 9:00am
Final
    Nolensville McGrath 6
Uppinghouse 6u girls 24
 
Saturday, February 4, 2017 @ 9:00am
Final
    Bethesda McCord 16
Darden 6u girls 15
 
Saturday, February 4, 2017 @ 9:00am
Final
Clark 8u girls 20
Perry 8u girls 16
 
Saturday, January 28, 2017 @ 8:00pm
Final
    GAA Harris 36
Ashley 12u boys open 41
 
Saturday, January 28, 2017 @ 7:00pm
Final
YHD 12U boys open Red 42
Meyer 12u boys open 28
 
Saturday, January 28, 2017 @ 6:00pm
Final
Myers 10u girls 18
Haylett 10u girls 16
 
Saturday, January 28, 2017 @ 6:00pm
Final
    Bethesda-Stewart 10
Slaughter 8u boys 22
 
Saturday, January 28, 2017 @ 6:00pm
Final
Kuhn 12u girls 25
Cothran 12u girls 7
 
Saturday, January 28, 2017 @ 5:00pm
Final
Johnston 10u girls 12
Headley 10u girls 48
 
Saturday, January 28, 2017 @ 5:00pm
Final
Pearson 12u boys 22
Mendenhall 12u boys 30
 
Saturday, January 28, 2017 @ 5:00pm
Final
McKown 8u boys 24
Lucas 8u boys 15
 
Saturday, January 28, 2017 @ 4:00pm
Final
Cardwell 10u girls 8
Sandstrom 10u girls 19
 
Saturday, January 28, 2017 @ 4:00pm
Final
Fineis 10u boys 41
Myers 10u boys 30
 
Saturday, January 28, 2017 @ 4:00pm
Final
Wilkins 12u boys 22
Loayza12u boys 8
 
Saturday, January 28, 2017 @ 4:00pm
Final
Mitchell 8u boys 40
Wester 8u boys 2
 
Saturday, January 28, 2017 @ 3:00pm
Final
Powell 14u boys 44
Mendenahll 14u boys 40
 
Saturday, January 28, 2017 @ 3:00pm
Final
    College Grove Larrabee 10
Parker 6u boys 30
 
Saturday, January 28, 2017 @ 3:00pm
Final
Oldham 10u girls 38
Darden 10u girls 2
 
Saturday, January 28, 2017 @ 3:00pm
Final
Derringer 12u boys 14
Lenfestey 12u boys 10
 
Saturday, January 28, 2017 @ 3:00pm
Final
Trefethen 10u boys 30
McCain 10u boys 13
 
Saturday, January 28, 2017 @ 3:00pm
Final
Nieves 8u boys 22
Watkins 8u boys 0
 
Saturday, January 28, 2017 @ 2:00pm
Final
Howell 12u boys 20
Jones 12u boys 25
 
Saturday, January 28, 2017 @ 2:00pm
Final
Matthews 10u boys 8
Wheeler 10u boys 12
 
Saturday, January 28, 2017 @ 2:00pm
Final
Brooks 6u boys 19
Adams 6u boys 13
 
Saturday, January 28, 2017 @ 2:00pm
Final
Tice 8u boys 25
Hambrick 8u boys 30
 
Saturday, January 28, 2017 @ 2:00pm
Final
Grooters 14u boys 45
Dickson 14u boys 43
 
Saturday, January 28, 2017 @ 2:00pm
Final
Gipson 8u boys 12
Davidson 8u boys 4
 
Saturday, January 28, 2017 @ 1:00pm
Final
Baker 8u boys 5
Brownlee 8u boys 19
 
Saturday, January 28, 2017 @ 1:00pm
Final
Sellers 8u boys 6
Svoboda 8u boys 35
 
Saturday, January 28, 2017 @ 1:00pm
Final
Hunt 12u boys 9
Burtch 12u boys 15
 
Saturday, January 28, 2017 @ 1:00pm
Final
Forbes 14u boys 20
Headley 14u boys 45
 
Saturday, January 28, 2017 @ 1:00pm
Final
Ezell 6u boys 5
Williamson 6u boys 22
 
Saturday, January 28, 2017 @ 1:00pm
Final
Thompson 10u boys 20
Weaver 10u boys 7
 
Saturday, January 28, 2017 @ 12:00pm
Final
    Bethesda Hollis 9
Clark 8u girls 24
 
Saturday, January 28, 2017 @ 12:00pm
Final
    Bethesda Eaton 12
Bradley 8u girls 16
 
Saturday, January 28, 2017 @ 12:00pm
Final
    Hillsboro West 40
Kimes 14u boys 33
 
Saturday, January 28, 2017 @ 12:00pm
Final
Bell 8u boys 3
Anderson 8u boys 12
 
Saturday, January 28, 2017 @ 12:00pm
Final
Jackson 6u boys 20
Sullivan 6u boys 17
 
Saturday, January 28, 2017 @ 12:00pm
Final
Clarkson 10u boys 44
Forbes 10u boys 35
 
Saturday, January 28, 2017 @ 11:00am
Final
    CG Melton 11
Uppinghouse 6u girls 9
 
Saturday, January 28, 2017 @ 11:00am
Final
Kinney 6u boys 23
Smith 6u boys 8
 
Saturday, January 28, 2017 @ 11:00am
Final
Santos 10u boys 23
Lenfestey 10u boys 22
 
Saturday, January 28, 2017 @ 11:00am
Final
Perry 8u girls 16
Jones 8u girls 17
 
Saturday, January 28, 2017 @ 11:00am
Final
Fineis 8u boys 11
Dowden 8u boys 16
 
Saturday, January 28, 2017 @ 10:00am
Final
YHD boys 10u open 65
Woodward 10u boys open 9
 
Saturday, January 28, 2017 @ 10:00am
Final
Miller 6u boys 11
Slaughter 6u boys 27
 
Saturday, January 28, 2017 @ 10:00am
Final
Oldham 10u boys 24
Anderson 10u boys 28
 
Saturday, January 28, 2017 @ 10:00am
Final
Taddeo 8u girls 11
Johnston 8u girls 15
 
Saturday, January 28, 2017 @ 10:00am
Final
Hendrix 8u boys 8
Bynum 8u boys 15
 
Saturday, January 28, 2017 @ 9:00am
Final
Darden 6u girls 34
Weaver 6u girls 8
 
Saturday, January 28, 2017 @ 9:00am
Final
Potts 10u boys 33
Pendergraft Lavender 10u boys 12
 
Saturday, January 28, 2017 @ 9:00am
Final
Carpenter 8u boys 21
Peterson 8u boys 10
 
Saturday, January 28, 2017 @ 9:00am
Final
Hardin 8u girls 8
Uppinghouse 8u girls 5
 
Saturday, January 28, 2017 @ 9:00am
Final
Holloway 10u boys open 4
Walling 10U boys open 67
 
Saturday, January 21, 2017 @ 7:00pm
Final
YHD 12U boys open Red 39
Ashley 12u boys open 35
 
Saturday, January 21, 2017 @ 7:00pm
Final
Woodward 10u boys open 28
Holloway 10u boys open 48
 
Saturday, January 21, 2017 @ 6:00pm
Final
Meyer 12u boys open 69
Davis 12u boys open 13
 
Saturday, January 21, 2017 @ 6:00pm
Final
    CG Moates 0
McKown 8u boys 26
 
Saturday, January 21, 2017 @ 6:00pm
Final
Walling 10U boys open 63
Miller 10u boys open 8
 
Saturday, January 21, 2017 @ 6:00pm
Final
Oldham 10u girls 24
Myers 10u girls 14
 
Saturday, January 21, 2017 @ 5:00pm
Final
Sandstrom 10u girls 28
Johnston 10u girls 2
 
Saturday, January 21, 2017 @ 5:00pm
Final
    Bethesda Baxter 36
YHD boys 10u open 30
 
Saturday, January 21, 2017 @ 5:00pm
Final
Carpenter 8u boys 18
Slaughter 8u boys 13
 
Saturday, January 21, 2017 @ 5:00pm
Final
Derringer 12u boys 13
Wilkins 12u boys 25
 
Saturday, January 21, 2017 @ 4:00pm
Final
Howell 12u boys 12
Pearson 12u boys 27
 
Saturday, January 21, 2017 @ 4:00pm
Final
Darden 10u girls 8
Headley 10u girls 24
 
Saturday, January 21, 2017 @ 4:00pm
Final
Trefethen 10u boys 28
Lenfestey 10u boys 19
 
Saturday, January 21, 2017 @ 4:00pm
Final
Tice 8u boys 32
Sellers 8u boys 2
 
Saturday, January 21, 2017 @ 4:00pm
Final
Grooters 14u boys 35
Kimes 14u boys 34
 
Saturday, January 21, 2017 @ 3:00pm
Final
    Hillsboro West 48
Powell 14u boys 42
 
Saturday, January 21, 2017 @ 3:00pm
Final
Hunt 12u boys 21
Mendenhall 12u boys 40
 
Saturday, January 21, 2017 @ 3:00pm
Final
Adams 6u boys 23
Ezell 6u boys 16
 
Saturday, January 21, 2017 @ 3:00pm
Final
Cardwell 10u girls 4
Haylett 10u girls 33
 
Saturday, January 21, 2017 @ 3:00pm
Final
Fineis 10u boys 15
Anderson 10u boys 24
 
Saturday, January 21, 2017 @ 3:00pm
Final
Brownlee 8u boys 20
Peterson 8u boys 19
 
Saturday, January 21, 2017 @ 2:00pm
Final
Weaver 10u boys 8
Clarkson 10u boys 28
 
Saturday, January 21, 2017 @ 2:00pm
Final
Wester 8u boys 0
Nieves 8u boys 16
 
Saturday, January 21, 2017 @ 2:00pm
Final
Headley 14u boys 50
Dickson 14u boys 40
 
Saturday, January 21, 2017 @ 2:00pm
Final
Jones 12u boys 22
Loayza12u boys 11
 
Saturday, January 21, 2017 @ 2:00pm
Final
Smith 6u boys 16
Miller 6u boys 9
 
Saturday, January 21, 2017 @ 2:00pm
Final
Davidson 8u boys 9
Baker 8u boys 16
 
Saturday, January 21, 2017 @ 1:00pm
Final
Svoboda 8u boys 31
Watkins 8u boys 8
 
Saturday, January 21, 2017 @ 1:00pm
Final
Santos 10u boys 15
McCain 10u boys 9
 
Saturday, January 21, 2017 @ 1:00pm
Final
Lucas 8u boys 14
Mitchell 8u boys 30
 
Saturday, January 21, 2017 @ 1:00pm
Final
Forbes 14u boys 15
Mendenahll 14u boys 31
 
Saturday, January 21, 2017 @ 1:00pm
Final
Lenfestey 12u boys 34
Burtch 12u boys 24
 
Saturday, January 21, 2017 @ 1:00pm
Final
Sullivan 6u boys 15
Kinney 6u boys 21
 
Saturday, January 21, 2017 @ 1:00pm
Final
    Nolensville Shelly 35
Cothran 12u girls 2
 
Saturday, January 21, 2017 @ 12:00pm
Final
Williamson 6u boys 14
Jackson 6u boys 5
 
Saturday, January 21, 2017 @ 12:00pm
Final
Clark 8u girls 21
Jones 8u girls 18
 
Saturday, January 21, 2017 @ 12:00pm
Final
Fineis 8u boys 14
Hambrick 8u boys 13
 
Saturday, January 21, 2017 @ 12:00pm
Final
Wheeler 10u boys 14
Thompson 10u boys 21
 
Saturday, January 21, 2017 @ 11:00am
Final
Bradley 8u girls 4
Uppinghouse 8u girls 26
 
Saturday, January 21, 2017 @ 11:00am
Final
Oldham 12u girls 14
    EWA Ramer 10
 
Saturday, January 21, 2017 @ 11:00am
Final
Weaver 6u girls 0
    CG New 13
 
Saturday, January 21, 2017 @ 11:00am
Final
Anderson 8u boys 24
Gipson 8u boys 13
 
Saturday, January 21, 2017 @ 11:00am
Final
Forbes 10u boys 22
Myers 10u boys 18
 
Saturday, January 21, 2017 @ 10:00am
Final
Dowden 8u boys 17
Hendrix 8u boys 9
 
Saturday, January 21, 2017 @ 10:00am
Final
Potts 10u boys 22
Matthews 10u boys 21
 
Saturday, January 21, 2017 @ 10:00am
Final
Slaughter 6u boys 13
Parker 6u boys 10
 
Saturday, January 21, 2017 @ 10:00am
Final
    Nolensville Dugger 14
Darden 6u girls 22
 
Saturday, January 21, 2017 @ 10:00am
Final
Hardin 8u girls 23
Taddeo 8u girls 8
 
Saturday, January 21, 2017 @ 10:00am
Final
    Nolensville Mayes 4
Hayes 12u girls 28
 
Saturday, January 21, 2017 @ 9:00am
Final
Bynum 8u boys 8
Bell 8u boys 12
 
Saturday, January 21, 2017 @ 9:00am
Final
Weaver 6u girls 4
Uppinghouse 6u girls 5
 
Saturday, January 21, 2017 @ 9:00am
Final
Johnston 8u girls 16
Perry 8u girls 18
 
Saturday, January 14, 2017 @ 8:00pm
Final
    Brentwood Oliphant 29
Meyer 12u boys open 59
 
Saturday, January 14, 2017 @ 7:00pm
Final
Cardwell 10u girls 15
Myers 10u girls 18
 
Saturday, January 14, 2017 @ 6:00pm
Final
Haylett 10u girls 24
Darden 10u girls 6
 
Saturday, January 14, 2017 @ 5:00pm
Final
Howell 12u boys 12
Derringer 12u boys 11
 
Saturday, January 14, 2017 @ 5:00pm
Final
Headley 10u girls 27
Sandstrom 10u girls 10
 
Saturday, January 14, 2017 @ 5:00pm
Final
Lucas 8u boys 24
Wester 8u boys 4
 
Saturday, January 14, 2017 @ 4:00pm
Final
Forbes 10u boys 22
Anderson 10u boys 17
 
Saturday, January 14, 2017 @ 4:00pm
Final
    Franklin Stiglets 6
Hayes 12u girls 32
 
Saturday, January 14, 2017 @ 4:00pm
Final
McKown 8u boys 21
Watkins 8u boys 8
 
Saturday, January 14, 2017 @ 4:00pm
Final
Hunt 12u boys 26
Wilkins 12u boys 25
 
Saturday, January 14, 2017 @ 4:00pm
Final
Johnston 10u girls 6
Oldham 10u girls 25
 
Saturday, January 14, 2017 @ 4:00pm
Final
    McCoy-Fairview 7
Walling 10U boys open 59
 
Saturday, January 14, 2017 @ 3:00pm
Final
YHD boys 10u open 40
Miller 10u boys open 22
 
Saturday, January 14, 2017 @ 3:00pm
Final
Mitchell 8u boys 19
Tice 8u boys 6
 
Saturday, January 14, 2017 @ 3:00pm
Final
Lenfestey 12u boys 24
Mendenhall 12u boys 23
 
Saturday, January 14, 2017 @ 3:00pm
Final
Brownlee 8u boys 22
Carpenter 8u boys 20
 
Saturday, January 14, 2017 @ 2:00pm
Final
Thompson 10u boys 28
McCain 10u boys 7
 
Saturday, January 14, 2017 @ 2:00pm
Final
Nieves 8u boys 10
Svoboda 8u boys 20
 
Saturday, January 14, 2017 @ 2:00pm
Final
Adams 6u boys 17
Williamson 6u boys 30
 
Saturday, January 14, 2017 @ 2:00pm
Final
Jones 12u boys 23
Pearson 12u boys 28
 
Saturday, January 14, 2017 @ 2:00pm
Final
Baker 8u boys 17
Dowden 8u boys 14
 
Saturday, January 14, 2017 @ 2:00pm
Final
Kimes 14u boys 25
Dickson 14u boys 33
 
Saturday, January 14, 2017 @ 1:00pm
Final
Grooters 14u boys 47
Powell 14u boys 40
 
Saturday, January 14, 2017 @ 1:00pm
Final
Uppinghouse 8u girls 20
    Bethesda Hollis 4
 
Saturday, January 14, 2017 @ 1:00pm
Final
Lenfestey 10u boys 12
Wheeler 10u boys 14
 
Saturday, January 14, 2017 @ 1:00pm
Final
Peterson 8u boys 15
Slaughter 8u boys 23
 
Saturday, January 14, 2017 @ 1:00pm
Final
Loayza12u boys 15
Burtch 12u boys 27
 
Saturday, January 14, 2017 @ 12:00pm
Final
Bell 8u boys 24
Davidson 8u boys 7
 
Saturday, January 14, 2017 @ 12:00pm
Final
Headley 14u boys 38
Mendenahll 14u boys 21
 
Saturday, January 14, 2017 @ 12:00pm
Final
    Bethesda Eaton 7
Clark 8u girls 27
 
Saturday, January 14, 2017 @ 12:00pm
Final
Santos 10u boys 21
Myers 10u boys 27
 
Saturday, January 14, 2017 @ 12:00pm
Final
Ezell 6u boys 9
Smith 6u boys 13
 
Saturday, January 14, 2017 @ 11:00am
Final
Potts 10u boys 15
Oldham 10u boys 16
 
Saturday, January 14, 2017 @ 11:00am
Final
Jackson 6u boys 11
Slaughter 6u boys 23
 
Saturday, January 14, 2017 @ 11:00am
Final
Hendrix 8u boys 14
Fineis 8u boys 24
 
Saturday, January 14, 2017 @ 11:00am
Final
Forbes 14u boys 27
    Hillsboro West 37
 
Saturday, January 14, 2017 @ 11:00am
Final
Jones 8u girls 21
Johnston 8u girls 9
 
Saturday, January 14, 2017 @ 10:00am
Final
Kinney 6u boys 19
Parker 6u boys 17
 
Saturday, January 14, 2017 @ 10:00am
Final
Perry 8u girls 10
Hardin 8u girls 16
 
Saturday, January 14, 2017 @ 10:00am
Final
Bynum 8u boys 10
Anderson 8u boys 13
 
Saturday, January 14, 2017 @ 10:00am
Final
Trefethen 10u boys 23
Matthews 10u boys 17
 
Saturday, January 14, 2017 @ 9:00am
Final
Taddeo 8u girls 9
Bradley 8u girls 10
 
Saturday, January 14, 2017 @ 9:00am
Final
Hambrick 8u boys 20
Gipson 8u boys 5
 
Saturday, January 14, 2017 @ 9:00am
Final
Fineis 10u boys 19
Clarkson 10u boys 29
 
Saturday, January 14, 2017 @ 9:00am
Final
Darden 6u girls 30
    Nolensville McGrath 4
 
Saturday, January 14, 2017 @ 9:00am
Final
    Nolensville Shelly 15
Oldham 12u girls 17
 
Saturday, January 14, 2017 @ 9:00am
Final
Uppinghouse 6u girls 8
    Nolensville Dugger 6
 
Saturday, December 17, 2016 @ 8:00pm
Final
Holloway 10u boys open 34
    Bethesda Baxter 44
 
Saturday, December 17, 2016 @ 7:00pm
Final
Miller 10u boys open 44
Holloway 10u boys open 34
 
Saturday, December 17, 2016 @ 6:00pm
Final
    College Grove Braden 10
Lucas 8u boys 11
 
Saturday, December 17, 2016 @ 6:00pm
Final
Haylett 10u girls 28
Johnston 10u girls 0
 
Saturday, December 17, 2016 @ 6:00pm
Final
Walling 10U boys open 63
YHD boys 10u open 11
 
Saturday, December 17, 2016 @ 5:00pm
Final
Hunt 12u boys 28
Howell 12u boys 27
 
Saturday, December 17, 2016 @ 5:00pm
Final
Slaughter 8u boys 27
Sellers 8u boys 4
 
Saturday, December 17, 2016 @ 5:00pm
Final
Meyer 12u boys open 37
Ashley 12u boys open 26
 
Saturday, December 17, 2016 @ 5:00pm
Final
Cardwell 10u girls 2
Headley 10u girls 40
 
Saturday, December 17, 2016 @ 4:00pm
Final
Jones 12u boys 18
Derringer 12u boys 9
 
Saturday, December 17, 2016 @ 4:00pm
Final
Thompson 10u boys 28
Lenfestey 10u boys 14
 
Saturday, December 17, 2016 @ 4:00pm
Final
Svoboda 8u boys 16
Peterson 8u boys 17
 
Saturday, December 17, 2016 @ 4:00pm
Final
Sandstrom 10u girls 9
Oldham 10u girls 7
 
Saturday, December 17, 2016 @ 3:00pm
Final
Tice 8u boys 21
Nieves 8u boys 23
 
Saturday, December 17, 2016 @ 3:00pm
Final
Darden 10u girls 13
Myers 10u girls 22
 
Saturday, December 17, 2016 @ 3:00pm
Final
    CG Ward 22
Adams 6u boys 7
 
Saturday, December 17, 2016 @ 3:00pm
Final
Loayza12u boys 10
Pearson 12u boys 30
 
Saturday, December 17, 2016 @ 3:00pm
Final
Trefethen 10u boys 22
Forbes 10u boys 24
 
Saturday, December 17, 2016 @ 2:00pm
Final
Watkins 8u boys 4
Mitchell 8u boys 36
 
Saturday, December 17, 2016 @ 2:00pm
Final
Williamson 6u boys 19
Brooks 6u boys 12
 
Saturday, December 17, 2016 @ 2:00pm
Final
Davidson 8u boys 2
Carpenter 8u boys 46
 
Saturday, December 17, 2016 @ 2:00pm
Final
Kimes 14u boys 38
Powell 14u boys 24
 
Saturday, December 17, 2016 @ 2:00pm
Final
Lenfestey 12u boys 19
Wilkins 12u boys 15
 
Saturday, December 17, 2016 @ 2:00pm
Final
Clarkson 10u boys 36
Anderson 10u boys 29
 
Saturday, December 17, 2016 @ 1:00pm
Final
Weaver 10u boys 10
Oldham 10u boys 12
 
Saturday, December 17, 2016 @ 1:00pm
Final
    Bethesda Eaton 2
Uppinghouse 8u girls 18
 
Saturday, December 17, 2016 @ 1:00pm
Final
Wester 8u boys 1
McKown 8u boys 35
 
Saturday, December 17, 2016 @ 1:00pm
Final
Dowden 8u boys 10
Bynum 8u boys 8
 
Saturday, December 17, 2016 @ 1:00pm
Final
Grooters 14u boys 41
Forbes 14u boys 42
 
Saturday, December 17, 2016 @ 1:00pm
Final
Slaughter 6u boys 21
Kinney 6u boys 20
 
Saturday, December 17, 2016 @ 1:00pm
Final
Mendenhall 12u boys 20
Burtch 12u boys 17
 
Saturday, December 17, 2016 @ 12:00pm
Final
Headley 14u boys 38
    Hillsboro West 30
 
Saturday, December 17, 2016 @ 12:00pm
Final
Potts 10u boys 22
McCain 10u boys 12
 
Saturday, December 17, 2016 @ 12:00pm
Final
Bradley 8u girls 8
Perry 8u girls 18
 
Saturday, December 17, 2016 @ 12:00pm
Final
Fineis 8u boys 16
Brownlee 8u boys 19
 
Saturday, December 17, 2016 @ 11:00am
Final
Sullivan 6u boys 0
Ezell 6u boys 1
 
Saturday, December 17, 2016 @ 11:00am
Final
Mendenahll 14u boys 1
Dickson 14u boys 0
 
Saturday, December 17, 2016 @ 11:00am
Final
Pendergraft Lavender 10u boys 15
Myers 10u boys 25
 
Saturday, December 17, 2016 @ 11:00am
Final
Hardin 8u girls 0
Jones 8u girls 0
 
Saturday, December 17, 2016 @ 11:00am
Final
Gipson 8u boys 16
Bell 8u boys 14
 
Saturday, December 17, 2016 @ 10:00am
Final
Hambrick 8u boys 11
Baker 8u boys 12
 
Saturday, December 17, 2016 @ 10:00am
Final
Weaver 6u girls 3
    CG Beshop 10
 
Saturday, December 17, 2016 @ 10:00am
Final
Kuhn 12u girls 18
Oldham 12u girls 19
 
Saturday, December 17, 2016 @ 10:00am
Final
Fineis 10u boys 26
Wheeler 10u boys 13
 
Saturday, December 17, 2016 @ 10:00am
Final
Parker 6u boys 10
Miller 6u boys 3
 
Saturday, December 17, 2016 @ 10:00am
Final
Clark 8u girls 19
Johnston 8u girls 2
 
Saturday, December 17, 2016 @ 9:00am
Final
    Bethesda Hollis 11
Taddeo 8u girls 8
 
Saturday, December 17, 2016 @ 9:00am
Final
Anderson 8u boys 25
Hendrix 8u boys 10
 
Saturday, December 17, 2016 @ 9:00am
Final
Hayes 12u girls 7
Cothran 12u girls 15
 
Saturday, December 17, 2016 @ 9:00am
Final
Santos 10u boys 19
Matthews 10u boys 21
 
Saturday, December 10, 2016 @ 6:00pm
Final
Meyer 12u boys open 35
    EWA Redding 16
 
Saturday, December 10, 2016 @ 6:00pm
Final
    Bethesda Campbell 12
Peterson 8u boys 11
 
Saturday, December 10, 2016 @ 5:00pm
Final
Davis 12u boys open 9
Ashley 12u boys open 42
 
Saturday, December 10, 2016 @ 5:00pm
Final
Wester 8u boys 5
Watkins 8u boys 4
 
Saturday, December 10, 2016 @ 5:00pm
Final
Johnston 10u girls 18
    SWA Darden 8
 
Saturday, December 10, 2016 @ 5:00pm
Final
Johnston 10u girls 18
Darden 10u girls 10
 
Saturday, December 10, 2016 @ 5:00pm
Final
Mendenahll 14u boys 36
    Hillsboro West 24
 
Saturday, December 10, 2016 @ 5:00pm
Final
    CG Simpson 13
Kinney 6u boys 21
 
Saturday, December 10, 2016 @ 4:00pm
Final
    Fairview McCoy 19
YHD boys 10u open 43
 
Saturday, December 10, 2016 @ 4:00pm
Final
Weaver 10u boys 14
Anderson 10u boys 19
 
Saturday, December 10, 2016 @ 4:00pm
Final
Lucas 8u boys 10
Tice 8u boys 12
 
Saturday, December 10, 2016 @ 4:00pm
Final
Myers 10u girls 7
Sandstrom 10u girls 12
 
Saturday, December 10, 2016 @ 4:00pm
Final
Powell 14u boys 22
Dickson 14u boys 27
 
Saturday, December 10, 2016 @ 4:00pm
Final
Williamson 6u boys 15
Sullivan 6u boys 5
 
Saturday, December 10, 2016 @ 3:00pm
Final
Adams 6u boys 22
Smith 6u boys 20
 
Saturday, December 10, 2016 @ 3:00pm
Final
Woodward 10u boys open 9
Walling 10U boys open 88
 
Saturday, December 10, 2016 @ 3:00pm
Final
Santos 10u boys 22
Lenfestey 10u boys 10
 
Saturday, December 10, 2016 @ 3:00pm
Final
McKown 8u boys 13
Svoboda 8u boys 10
 
Saturday, December 10, 2016 @ 3:00pm
Final
    Franklin Stiglets 0
Cothran 12u girls 10
 
Saturday, December 10, 2016 @ 3:00pm
Final
Oldham 10u girls 22
Cardwell 10u girls 6
 
Saturday, December 10, 2016 @ 3:00pm
Final
    *SWA Oldham 22
Cardwell 10u girls 6
 
Saturday, December 10, 2016 @ 3:00pm
Final
Kimes 14u boys 46
Forbes 14u boys 32
 
Saturday, December 10, 2016 @ 2:00pm
Final
Headley 10u girls 29
Haylett 10u girls 22
 
Saturday, December 10, 2016 @ 2:00pm
Final
Brooks 6u boys 15
Slaughter 6u boys 32
 
Saturday, December 10, 2016 @ 2:00pm
Final
    Fairview McCoy 21
Holloway 10u boys open 25
 
Saturday, December 10, 2016 @ 2:00pm
Final
Trefethen 10u boys 16
Fineis 10u boys 25
 
Saturday, December 10, 2016 @ 2:00pm
Final
Brownlee 8u boys 20
Gipson 8u boys 17
 
Saturday, December 10, 2016 @ 1:00pm
Final
Nieves 8u boys 16
Sellers 8u boys 4
 
Saturday, December 10, 2016 @ 1:00pm
Final
Davidson 8u boys 2
Anderson 8u boys 24
 
Saturday, December 10, 2016 @ 1:00pm
Final
Jones 12u boys 22
Hunt 12u boys 18
 
Saturday, December 10, 2016 @ 1:00pm
Final
Ezell 6u boys 6
Parker 6u boys 21
 
Saturday, December 10, 2016 @ 1:00pm
Final
    Bethesda Baxter 31
Miller 10u boys open 17
 
Saturday, December 10, 2016 @ 1:00pm
Final
Potts 10u boys 21
Matthews 10u boys 23
 
Saturday, December 10, 2016 @ 12:00pm
Final
    Nolensville Mays 4
Oldham 12u girls 24
 
Saturday, December 10, 2016 @ 12:00pm
Final
Bell 8u boys 12
Hambrick 8u boys 8
 
Saturday, December 10, 2016 @ 12:00pm
Final
Carpenter 8u boys 22
Dowden 8u boys 0
 
Saturday, December 10, 2016 @ 12:00pm
Final
Lenfestey 12u boys 13
Howell 12u boys 15
 
Saturday, December 10, 2016 @ 12:00pm
Final
    Hillsboro Pratt 15
Hayes 12u girls 12
 
Saturday, December 10, 2016 @ 12:00pm
Final
Jackson 6u boys 17
Miller 6u boys 7
 
Saturday, December 10, 2016 @ 12:00pm
Final
Thompson 10u boys 18
Forbes 10u boys 28
 
Saturday, December 10, 2016 @ 11:00am
Final
Pendergraft Lavender 10u boys 16
McCain 10u boys 15
 
Saturday, December 10, 2016 @ 11:00am
Final
Perry 8u girls 17
    Bethesda Hollis 9
 
Saturday, December 10, 2016 @ 11:00am
Final
Mitchell 8u boys 20
Slaughter 8u boys 24
 
Saturday, December 10, 2016 @ 11:00am
Final
Loayza12u boys 6
Derringer 12u boys 12
 
Saturday, December 10, 2016 @ 11:00am
Final
Uppinghouse 8u girls 9
Clark 8u girls 14
 
Saturday, December 10, 2016 @ 11:00am
Final
    CG Beshop 3
Darden 6u girls 12
 
Saturday, December 10, 2016 @ 10:00am
Final
Clarkson 10u boys 25
Wheeler 10u boys 16
 
Saturday, December 10, 2016 @ 10:00am
Final
Taddeo 8u girls 11
    Bethesda Eaton 12
 
Saturday, December 10, 2016 @ 10:00am
Final
    Bethesda McCord 10
Weaver 6u girls 12
 
Saturday, December 10, 2016 @ 10:00am
Final
Bynum 8u boys 12
Fineis 8u boys 21
 
Saturday, December 10, 2016 @ 10:00am
Final
Mendenhall 12u boys 19
Wilkins 12u boys 25
 
Saturday, December 10, 2016 @ 10:00am
Final
Jones 8u girls 24
Bradley 8u girls 4
 
Saturday, December 10, 2016 @ 9:00am
Final
Pearson 12u boys 27
Burtch 12u boys 17
 
Saturday, December 10, 2016 @ 9:00am
Final
Johnston 8u girls 3
Hardin 8u girls 18
 
Saturday, December 10, 2016 @ 9:00am
Final
    CG Melton 8
Darden 6u girls 16
 
Saturday, December 10, 2016 @ 9:00am
Final
Oldham 10u boys 15
Myers 10u boys 25
 
Saturday, December 10, 2016 @ 9:00am
Final
Baker 8u boys 12
Hendrix 8u boys 8
 
Saturday, December 3, 2016 @ 8:00pm
Final
    Franklin Heiland 32
YHD 12u boys open Black 57
 
Saturday, December 3, 2016 @ 8:00pm
Final
    Nolensville Jannes 46
Ashley 12u boys open 21
 
Saturday, December 3, 2016 @ 7:00pm
Final
Kimes 14u boys 27
Headley 14u boys 54
 
Saturday, December 3, 2016 @ 7:00pm
Final
    Franklin Ladd 22
YHD 12U boys open Red 47
 
Saturday, December 3, 2016 @ 7:00pm
Final
    Bethesda-Johnson 5
Williamson 6u boys 23
 
Saturday, December 3, 2016 @ 6:00pm
Final
Miller 6u boys 10
Kinney 6u boys 17
 
Saturday, December 3, 2016 @ 6:00pm
Final
Myers 10u girls 17
Johnston 10u girls 8
 
Saturday, December 3, 2016 @ 6:00pm
Final
Powell 14u boys 52
Forbes 14u boys 35
 
Saturday, December 3, 2016 @ 5:00pm
Final
Parker 6u boys 11
Jackson 6u boys 9
 
Saturday, December 3, 2016 @ 5:00pm
Final
Oldham 10u girls 18
Headley 10u girls 30
 
Saturday, December 3, 2016 @ 5:00pm
Final
Mendenahll 14u boys 35
Grooters 14u boys 28
 
Saturday, December 3, 2016 @ 5:00pm
Final
Pendergraft Lavender 10u boys 32
Matthews 10u boys 19
 
Saturday, December 3, 2016 @ 5:00pm
Final
Trefethen 10u boys 25
Clarkson 10u boys 22
 
Saturday, December 3, 2016 @ 5:00pm
Final
    Franklin Lee 15
Meyer 12u boys open 44
 
Saturday, December 3, 2016 @ 5:00pm
Final
    GAA Sun 32
Hayes 12u girls 7
 
Saturday, December 3, 2016 @ 4:00pm
Final
    Slaughter 6u boys 22
Ezell 6u boys 8
 
Saturday, December 3, 2016 @ 4:00pm
Final
Slaughter 6u boys 22
Ezell 6u boys 8
 
Saturday, December 3, 2016 @ 4:00pm
Final
Sandstrom 10u girls 15
Haylett 10u girls 14
 
Saturday, December 3, 2016 @ 4:00pm
Final
    Hillsboro West 34
Dickson 14u boys 24
 
Saturday, December 3, 2016 @ 4:00pm
Final
Thompson 10u boys 28
Fineis 10u boys 32
 
Saturday, December 3, 2016 @ 4:00pm
Final
Weaver 10u boys 10
Myers 10u boys 29
 
Saturday, December 3, 2016 @ 4:00pm
Final
Miller 10u boys open 10
Woodward 10u boys open 0
 
Saturday, December 3, 2016 @ 4:00pm
Final
Thompson 10u boys 0
Fineis 10u boys 0
 
Saturday, December 3, 2016 @ 3:00pm
Final
Anderson 10u boys 46
Wheeler 10u boys 8
 
Saturday, December 3, 2016 @ 3:00pm
Final
    *SWA Darden 14
Cardwell 10u girls 23
 
Saturday, December 3, 2016 @ 3:00pm
Final
Holloway 10u boys open 27
YHD boys 10u open 25
 
Saturday, December 3, 2016 @ 3:00pm
Final
Oldham 12u girls 13
Cothran 12u girls 4
 
Saturday, December 3, 2016 @ 3:00pm
Final
Potts 10u boys 14
Lenfestey 10u boys 15
 
Saturday, December 3, 2016 @ 3:00pm
Final
Smith 6u boys 13
Brooks 6u boys 10
 
Saturday, December 3, 2016 @ 3:00pm
Final
Darden 10u girls 14
Cardwell 10u girls 23
 
Saturday, December 3, 2016 @ 2:00pm
Final
Oldham 10u boys 18
McCain 10u boys 12
 
Saturday, December 3, 2016 @ 2:00pm
Final
Miller 10u boys open 14
    Fairview McCoy 13
 
Saturday, December 3, 2016 @ 2:00pm
Final
Santos 10u boys 19
Forbes 10u boys 22
 
Saturday, December 3, 2016 @ 2:00pm
Final
Gipson 8u boys 16
Bynum 8u boys 14
 
Saturday, December 3, 2016 @ 2:00pm
Final
Sullivan 6u boys 12
Adams 6u boys 25
 
Saturday, December 3, 2016 @ 1:00pm
Final
Darden 6u girls 15
    CG-New 6
 
Saturday, December 3, 2016 @ 1:00pm
Final
Lenfestey 12u boys 14
Jones 12u boys 18
 
Saturday, December 3, 2016 @ 1:00pm
Final
Walling 10U boys open 55
    Bethesda Baxter 14
 
Saturday, December 3, 2016 @ 1:00pm
Final
Baker 8u boys 12
Anderson 8u boys 19
 
Saturday, December 3, 2016 @ 1:00pm
Final
Watkins 8u boys 7
Lucas 8u boys 18
 
Saturday, December 3, 2016 @ 12:00pm
Final
Sellers 8u boys 3
Peterson 8u boys 20
 
Saturday, December 3, 2016 @ 12:00pm
Final
Dowden 8u boys 16
Davidson 8u boys 10
 
Saturday, December 3, 2016 @ 12:00pm
Final
    *Custom Team 0
Jones 8u girls 1
 
Saturday, December 3, 2016 @ 12:00pm
Final
    Bethesda Hollis 12
Jones 8u girls 18
 
Saturday, December 3, 2016 @ 12:00pm
Final
Loayza12u boys 13
Hunt 12u boys 20
 
Saturday, December 3, 2016 @ 12:00pm
Final
    Bethesda-Eaton 2
Perry 8u girls 19
 
Saturday, December 3, 2016 @ 11:00am
Final
Slaughter 8u boys 25
Nieves 8u boys 14
 
Saturday, December 3, 2016 @ 11:00am
Final
Fineis 8u boys 8
Carpenter 8u boys 18
 
Saturday, December 3, 2016 @ 11:00am
Final
Mendenhall 12u boys 21
Howell 12u boys 11
 
Saturday, December 3, 2016 @ 11:00am
Final
Uppinghouse 8u girls 33
Taddeo 8u girls 2
 
Saturday, December 3, 2016 @ 10:00am
Final
Bradley 8u girls 6
Johnston 10u girls 12
 
Saturday, December 3, 2016 @ 10:00am
Final
Svoboda 8u boys 10
Mitchell 8u boys 31
 
Saturday, December 3, 2016 @ 10:00am
Final
    SWA Bradley 6
Johnston 8u girls 12
 
Saturday, December 3, 2016 @ 10:00am
Final
Hendrix 8u boys 8
Bell 8u boys 20
 
Saturday, December 3, 2016 @ 10:00am
Final
Pearson 12u boys 18
Derringer 12u boys 10
 
Saturday, December 3, 2016 @ 9:00am
Final
Weaver 6u girls 6
    Nolensville-McGrath 4
 
Saturday, December 3, 2016 @ 9:00am
Final
Wilkins 12u boys 18
Burtch 12u boys 15
 
Saturday, December 3, 2016 @ 9:00am
Final
Clark 8u girls 1
Hardin 8u girls 3
 
Saturday, December 3, 2016 @ 9:00am
Final
Tice 8u boys 7
McKown 8u boys 18
 
Saturday, December 3, 2016 @ 9:00am
Final
Hambrick 8u boys 4
Brownlee 8u boys 22