2017 Results


Saturday, February 17, 2018 @ 6:00pm
Final
Koch 8u boys 14
Woods 8u boys 12
 
Saturday, February 17, 2018 @ 6:00pm
Final
McGarrity 10u boys 19
    Bethesda Parks 34
 
Saturday, February 17, 2018 @ 5:00pm
Final
Lamb 8u boys 18
Williamson 8u boys 9
 
Saturday, February 17, 2018 @ 4:00pm
Final
Webb 10u boys 13
JGray 10u boys 32
 
Saturday, February 17, 2018 @ 4:00pm
Final
Fineis 8u boys 12
Hambrick 8u boys 20
 
Saturday, February 17, 2018 @ 3:00pm
Final
DeHart 14u boys 20
Mendenhall 14u boys 22
 
Saturday, February 17, 2018 @ 3:00pm
Final
Lavalleur 8u boys 22
Simmons 8u boys 9
 
Saturday, February 17, 2018 @ 2:00pm
Final
    Brentwood Fowler 18
Brownlee 10u boys open 43
 
Saturday, February 17, 2018 @ 2:00pm
Final
Fineis 6u boys 28
Loayza 6u boys 11
 
Saturday, February 17, 2018 @ 2:00pm
Final
Thompson 10u boys 34
Jolley 10u boys 15
 
Saturday, February 17, 2018 @ 2:00pm
Final
Nieves 8u boys 25
Sellers 8u boys 14
 
Saturday, February 17, 2018 @ 2:00pm
Final
Trefethen 12u boys 32
Hunt 12u boys 27
 
Saturday, February 17, 2018 @ 1:00pm
Final
O'Leary 10ugirls 16
Myers 10u girls 36
 
Saturday, February 17, 2018 @ 1:00pm
Final
Johnson 6u boys 16
Bailey 6u boys 11
 
Saturday, February 17, 2018 @ 1:00pm
Final
Koch 14u boys 16
Stephenson 14u bosy 46
 
Saturday, February 17, 2018 @ 1:00pm
Final
Woolf 10u boys 32
BGray 10u boys 23
 
Saturday, February 17, 2018 @ 1:00pm
Final
Graves 8u boys 28
Adams 8u boys 7
 
Saturday, February 17, 2018 @ 12:00pm
Final
Howell 12u boys 21
Burtch 12u boys 44
 
Saturday, February 17, 2018 @ 12:00pm
Final
Lanengu 8u boys 6
Statema 8u boys 14
 
Saturday, February 17, 2018 @ 12:00pm
Final
Hambrick 6u boys 8
LeCompt 6u boys 22
 
Saturday, February 17, 2018 @ 12:00pm
Final
McGrath 14u boys 34
Powell 14u boys 19
 
Saturday, February 17, 2018 @ 12:00pm
Final
Harb 10u boys 39
Anderson 10u boys 23
 
Saturday, February 17, 2018 @ 11:00am
Final
Strother 10u boys 18
Lenfestey 10u boys 13
 
Saturday, February 17, 2018 @ 11:00am
Final
Snow 14u boys open 60
    Nolensville Stubblebine 29
 
Saturday, February 17, 2018 @ 11:00am
Final
Mendenhall 12u boys 21
Kanaday 12u boys 42
 
Saturday, February 17, 2018 @ 11:00am
Final
Sandstrom 10u girls 2
Clark 10u girls 0
 
Saturday, February 17, 2018 @ 10:00am
Final
Ewing 8u boys 2
Anderson 8u boys 44
 
Saturday, February 17, 2018 @ 10:00am
Final
    Bethesda Gess 10
Weaver 6u girls 26
 
Saturday, February 17, 2018 @ 9:00am
Final
Gray 8u girls 0
Bradley 8u girls 7
 
Saturday, February 17, 2018 @ 9:00am
Final
Cheetham 10u boys 23
Bell 10u boys 26
 
Saturday, February 17, 2018 @ 9:00am
Final
McLaughlin 12u boys 35
Little 12u boys 15
 
Saturday, February 17, 2018 @ 9:00am
Final
Jones 12u boys open 33
Walling 12u boys open 59
 
Saturday, February 17, 2018 @ 9:00am
Final
Ezell 8u boys 19
Holland 8u boys 23
 
Saturday, February 10, 2018 @ 8:00pm
Final
    Bethesda Spining 25
Grooters 14u boys 35
 
Saturday, February 10, 2018 @ 7:00pm
Final
    Bethesda Roberts 48
Forbes 14u boys 36
 
Saturday, February 10, 2018 @ 7:00pm
Final
    EWA Vasilevskis 67
Jones 12u boys open 29
 
Saturday, February 10, 2018 @ 6:00pm
Final
Curry 6u boys 10
Shugart 6u boys 20
 
Saturday, February 10, 2018 @ 6:00pm
Final
Strunk 14u boys open 34
Snow 14u boys open 45
 
Saturday, February 10, 2018 @ 6:00pm
Final
Lanengu 8u boys 2
Lamb 8u boys 30
 
Saturday, February 10, 2018 @ 5:00pm
Final
Slaughter 10u boys open 14
Brownlee 10u boys open 20
 
Saturday, February 10, 2018 @ 5:00pm
Final
Woolf 10u boys 16
Harb 10u boys 25
 
Saturday, February 10, 2018 @ 5:00pm
Final
Lavalleur 8u boys 35
Koch 8u boys 4
 
Saturday, February 10, 2018 @ 5:00pm
Final
Meyer 14u boys open 37
    Franklin Jones 27
 
Saturday, February 10, 2018 @ 4:00pm
Final
Myers 10u girls 28
Morel 10u girls 0
 
Saturday, February 10, 2018 @ 4:00pm
Final
Lenfestey 10u boys 4
Anderson 10u boys 71
 
Saturday, February 10, 2018 @ 4:00pm
Final
Nieves 8u boys 27
Woods 8u boys 3
 
Saturday, February 10, 2018 @ 3:00pm
Final
Stephenson 14u bosy 27
    Brentwood Rector 25
 
Saturday, February 10, 2018 @ 3:00pm
Final
O'Leary 10ugirls 24
Clark 10u girls 14
 
Saturday, February 10, 2018 @ 3:00pm
Final
Wheeler 10u boys 26
Lopez 10u boys 10
 
Saturday, February 10, 2018 @ 3:00pm
Final
Ruth 8u boys 12
Williamson 8u boys 26
 
Saturday, February 10, 2018 @ 2:00pm
Final
    Fairview Weaver 20
Koch 14u boys 37
 
Saturday, February 10, 2018 @ 2:00pm
Final
Jolley 10u boys 19
Bell 10u boys 21
 
Saturday, February 10, 2018 @ 2:00pm
Final
Fineis 8u boys 26
Byrd 8u boys 6
 
Saturday, February 10, 2018 @ 2:00pm
Final
Kanaday 12u boys 25
Curtiss 12u boys 9
 
Saturday, February 10, 2018 @ 2:00pm
Final
Uppinghouse 6u girls 9
Weaver 6u girls 17
 
Saturday, February 10, 2018 @ 1:00pm
Final
Little 12u boys 14
Burtch 12u boys 51
 
Saturday, February 10, 2018 @ 1:00pm
Final
Uppinghouse 6u girls 8
Hardin 6u girls 9
 
Saturday, February 10, 2018 @ 1:00pm
Final
Sandstrom 10u girls 35
    College Grove Morris 6
 
Saturday, February 10, 2018 @ 1:00pm
Final
McGrath 14u boys 36
    EWA Rainey 27
 
Saturday, February 10, 2018 @ 1:00pm
Final
Webb 10u boys 16
McCain 10u boys 22
 
Saturday, February 10, 2018 @ 12:00pm
Final
Graves 8u boys 17
Brooks 8u boys 16
 
Saturday, February 10, 2018 @ 12:00pm
Final
JGray 10u boys 29
BGray 10u boys 23
 
Saturday, February 10, 2018 @ 12:00pm
Final
Johnson 12u boys 11
Derringer 12u boys 40
 
Saturday, February 10, 2018 @ 12:00pm
Final
Fineis 6u boys 18
Parker 6u boys 17
 
Saturday, February 10, 2018 @ 11:00am
Final
Meyer 6u boys 15
    College Grove Ward 13
 
Saturday, February 10, 2018 @ 11:00am
Final
Hambrick 8u boys 21
Anderson 8u boys 19
 
Saturday, February 10, 2018 @ 11:00am
Final
Thompson 10u boys 39
McGarrity 10u boys 17
 
Saturday, February 10, 2018 @ 11:00am
Final
Bradley 8u girls 16
    Bethesda McCord 6
 
Saturday, February 10, 2018 @ 11:00am
Final
Trefethen 12u boys 25
McLaughlin 12u boys 31
 
Saturday, February 10, 2018 @ 11:00am
Final
    EWA Reid 12
Ashley 12u boys open 67
 
Saturday, February 10, 2018 @ 10:00am
Final
Johnson 6u boys 26
    College Grove Larrabee 13
 
Saturday, February 10, 2018 @ 10:00am
Final
Holland 8u boys 33
Adams 8u boys 16
 
Saturday, February 10, 2018 @ 10:00am
Final
Hinkle 10u boys 34
Cheetham 10u boys 36
 
Saturday, February 10, 2018 @ 10:00am
Final
Gray 8u girls 0
    Bethesda Hollis 23
 
Saturday, February 10, 2018 @ 10:00am
Final
Loayza 6u boys 6
    College Grove Koslin 13
 
Saturday, February 10, 2018 @ 10:00am
Final
Hunt 12u boys 36
Forbes 12u boys 20
 
Saturday, February 10, 2018 @ 10:00am
Final
    GAA Harris 2 29
Walling 12u boys open 46
 
Saturday, February 10, 2018 @ 9:00am
Final
Slaughter 6u boys 22
    Bethesda Parnell 14
 
Saturday, February 10, 2018 @ 9:00am
Final
LeCompt 6u boys 18
    Bethesda Svoboda 5
 
Saturday, February 10, 2018 @ 9:00am
Final
Ezell 8u boys 40
Ewing 8u boys 10
 
Saturday, February 10, 2018 @ 9:00am
Final
Strother 10u boys 29
Santos 10u boys 16
 
Saturday, February 10, 2018 @ 9:00am
Final
Sims 8u girls 22
Taddeo 8u girls 10
 
Saturday, February 10, 2018 @ 9:00am
Final
Bailey 6u boys 16
    College Grove Braden 13
 
Saturday, February 10, 2018 @ 9:00am
Final
Sweeney 12u boys 20
Mendenhall 12u boys 22
 
Saturday, February 3, 2018 @ 8:00pm
Final
Walling 12u boys open 53
    EWA Smith 51
 
Saturday, February 3, 2018 @ 7:00pm
Final
    EWA Moss 24
Brownlee 10u boys open 42
 
Saturday, February 3, 2018 @ 6:00pm
Final
    College Grove Keaton 6
Sandstrom 10u girls 30
 
Saturday, February 3, 2018 @ 6:00pm
Final
Statema 8u boys 15
Simmons 8u boys 10
 
Saturday, February 3, 2018 @ 5:00pm
Final
Woolf 10u boys 33
Santos 10u boys 13
 
Saturday, February 3, 2018 @ 5:00pm
Final
Williamson 8u boys 8
Sellers 8u boys 16
 
Saturday, February 3, 2018 @ 4:00pm
Final
Wheeler 10u boys 26
Lenfestey 10u boys 13
 
Saturday, February 3, 2018 @ 4:00pm
Final
Woods 8u boys 23
Ruth 8u boys 15
 
Saturday, February 3, 2018 @ 3:00pm
Final
Hardin 6u girls 4
Weaver 6u girls 11
 
Saturday, February 3, 2018 @ 3:00pm
Final
    Nolensville Bacigalupo 17
Haylett 12u girls 22
 
Saturday, February 3, 2018 @ 3:00pm
Final
Jolley 10u boys 27
Anderson 10u boys 35
 
Saturday, February 3, 2018 @ 3:00pm
Final
Lamb 8u boys 15
Lavalleur 8u boys 27
 
Saturday, February 3, 2018 @ 3:00pm
Final
Jones 12u boys open 49
    Brentwood Corum 17
 
Saturday, February 3, 2018 @ 3:00pm
Final
Koch 14u boys 22
Mendenhall 14u boys 36
 
Saturday, February 3, 2018 @ 2:00pm
Final
Bradley 8u girls 10
    Bethesda Eaton 4
 
Saturday, February 3, 2018 @ 2:00pm
Final
Kanaday 12u boys 35
Burtch 12u boys 30
 
Saturday, February 3, 2018 @ 2:00pm
Final
Fineis 6u boys 27
Curry 6u boys 10
 
Saturday, February 3, 2018 @ 2:00pm
Final
    Franklin Reynolds 12
Greenwell 12u girls 11
 
Saturday, February 3, 2018 @ 2:00pm
Final
Adams 8u boys 16
Ewing 8u boys 14
 
Saturday, February 3, 2018 @ 2:00pm
Final
McGrath 14u boys 22
DeHart 14u boys 25
 
Saturday, February 3, 2018 @ 1:00pm
Final
Forbes 14u boys 38
Stephenson 14u bosy 36
 
Saturday, February 3, 2018 @ 1:00pm
Final
Johnson 12u boys 20
Curtiss 12u boys 23
 
Saturday, February 3, 2018 @ 1:00pm
Final
Hambrick 6u boys 9
Sullivan 6u boys 15
 
Saturday, February 3, 2018 @ 1:00pm
Final
JGray 10u boys 27
Bell 10u boys 10
 
Saturday, February 3, 2018 @ 1:00pm
Final
Byrd 8u boys 8
Ezell 8u boys 20
 
Saturday, February 3, 2018 @ 1:00pm
Final
    College Grove Morris 9
Perry 10u girls 17
 
Saturday, February 3, 2018 @ 12:00pm
Final
Anderson 8u boys 14
Graves 8u boys 12
 
Saturday, February 3, 2018 @ 12:00pm
Final
Grooters 14u boys 28
Powell 14u boys 24
 
Saturday, February 3, 2018 @ 12:00pm
Final
Ashley 12u boys open 64
    Nolensville Bennett 21
 
Saturday, February 3, 2018 @ 12:00pm
Final
Trefethen 12u boys 33
Little 12u boys 23
 
Saturday, February 3, 2018 @ 12:00pm
Final
Bailey 6u boys 15
Meyer 6u boys 12
 
Saturday, February 3, 2018 @ 12:00pm
Final
Thompson 10u boys 33
McCain 10u boys 12
 
Saturday, February 3, 2018 @ 11:00am
Final
Johnson 6u boys 25
Slaughter 6u boys 17
 
Saturday, February 3, 2018 @ 11:00am
Final
Snow 14u boys open 52
    GAA Critchlow 50
 
Saturday, February 3, 2018 @ 11:00am
Final
BGray 10u boys 16
Hinkle 10u boys 28
 
Saturday, February 3, 2018 @ 11:00am
Final
Clark 10u girls 2
Myers 10u girls 18
 
Saturday, February 3, 2018 @ 11:00am
Final
Brooks 8u boys 9
Fineis 8u boys 18
 
Saturday, February 3, 2018 @ 11:00am
Final
Hunt 12u boys 28
Derringer 12u boys 41
 
Saturday, February 3, 2018 @ 10:00am
Final
Sweeney 12u boys 20
McLaughlin 12u boys 25
 
Saturday, February 3, 2018 @ 10:00am
Final
LeCompt 6u boys 13
Shugart 6u boys 15
 
Saturday, February 3, 2018 @ 10:00am
Final
Strunk 14u boys open 30
Meyer 14u boys open 31
 
Saturday, February 3, 2018 @ 10:00am
Final
Gray 8u girls 14
Taddeo 8u girls 13
 
Saturday, February 3, 2018 @ 10:00am
Final
Strother 10u boys 13
McGarrity 10u boys 36
 
Saturday, February 3, 2018 @ 10:00am
Final
Holland 8u boys 18
Hambrick 8u boys 20
 
Saturday, February 3, 2018 @ 9:00am
Final
McClellan 12u boys open 33
    EWA Vasilevskis 30
 
Saturday, February 3, 2018 @ 9:00am
Final
Howell 12u boys 28
Forbes 12u boys 35
 
Saturday, February 3, 2018 @ 9:00am
Final
Loayza 6u boys 5
Parker 6u boys 15
 
Saturday, February 3, 2018 @ 9:00am
Final
Sims 8u girls 19
Martinez 8u girls 8
 
Saturday, February 3, 2018 @ 9:00am
Final
Harb 10u boys 21
Cheetham 10u boys 15
 
Saturday, February 3, 2018 @ 9:00am
Final
Koch 8u boys 4
Nieves 8u boys 28
 
Saturday, January 27, 2018 @ 7:00pm
Final
    College Grove Diaz 7
Myers 10u girls 21
 
Saturday, January 27, 2018 @ 6:00pm
Final
Lamb 8u boys 29
Koch 8u boys 18
 
Saturday, January 27, 2018 @ 6:00pm
Final
    College Grove Morrs 15
Clark 10u girls 8
 
Saturday, January 27, 2018 @ 6:00pm
Final
Brownlee 10u boys open 47
    Nolensville Hupka 28
 
Saturday, January 27, 2018 @ 6:00pm
Final
Harb 10u boys 24
    Bethesa Roberts 11
 
Saturday, January 27, 2018 @ 6:00pm
Final
    Brentwood Corum 25
Clarkson 12u boys open 35
 
Saturday, January 27, 2018 @ 5:00pm
Final
BGray 10u boys 22
    College Grove Veach 43
 
Saturday, January 27, 2018 @ 5:00pm
Final
    GAA Harris 2 20
Ashley 12u boys open 52
 
Saturday, January 27, 2018 @ 5:00pm
Final
Lanengu 8u boys 4
Woods 8u boys 17
 
Saturday, January 27, 2018 @ 4:00pm
Final
Wheeler 10u boys 21
Jolley 10u boys 22
 
Saturday, January 27, 2018 @ 4:00pm
Final
Snow 14u boys open 71
Meyer 14u boys open 47
 
Saturday, January 27, 2018 @ 4:00pm
Final
Lavalleur 8u boys 29
Williamson 8u boys 2
 
Saturday, January 27, 2018 @ 3:00pm
Final
Woolf 10u boys 23
Cheetham 10u boys 26
 
Saturday, January 27, 2018 @ 3:00pm
Final
    Nolensville Dugger 11
Weaver 6u girls 22
 
Saturday, January 27, 2018 @ 3:00pm
Final
Mendenhall 14u boys 20
Grooters 14u boys 40
 
Saturday, January 27, 2018 @ 3:00pm
Final
Nieves 8u boys 16
Statema 8u boys 6
 
Saturday, January 27, 2018 @ 2:00pm
Final
Johnson 12u boys 2
Burtch 12u boys 32
 
Saturday, January 27, 2018 @ 2:00pm
Final
Webb 10u boys 19
Lenfestey 10u boys 15
 
Saturday, January 27, 2018 @ 2:00pm
Final
Fineis 6u boys 19
Bailey 6u boys 17
 
Saturday, January 27, 2018 @ 2:00pm
Final
Haylett 12u girls 11
    EWA Jensen 22
 
Saturday, January 27, 2018 @ 2:00pm
Final
    Nolensville Thomas 19
Uppinghouse 6u girls 23
 
Saturday, January 27, 2018 @ 2:00pm
Final
Powell 14u boys 31
Forbes 14u boys 40
 
Saturday, January 27, 2018 @ 2:00pm
Final
Ruth 8u boys 12
Simmons 8u boys 24
 
Saturday, January 27, 2018 @ 1:00pm
Final
DeHart 14u boys 23
Stephenson 14u bosy 32
 
Saturday, January 27, 2018 @ 1:00pm
Final
Ewing 8u boys 5
Byrd 8u boys 40
 
Saturday, January 27, 2018 @ 1:00pm
Final
Sandstrom 10u girls 24
Perry 10u girls 4
 
Saturday, January 27, 2018 @ 1:00pm
Final
Trefethen 12u boys 17
Kanaday 12u boys 32
 
Saturday, January 27, 2018 @ 1:00pm
Final
JGray 10u boys 21
Anderson 10u boys 24
 
Saturday, January 27, 2018 @ 1:00pm
Final
Parker 6u boys 18
Meyer 6u boys 14
 
Saturday, January 27, 2018 @ 12:00pm
Final
Thompson 10u boys 37
Lopez 10u boys 6
 
Saturday, January 27, 2018 @ 12:00pm
Final
Shugart 6u boys 19
Loayza 6u boys 12
 
Saturday, January 27, 2018 @ 12:00pm
Final
McGrath 14u boys 54
Koch 14u boys 31
 
Saturday, January 27, 2018 @ 12:00pm
Final
Hambrick 8u boys 38
Adams 8u boys 2
 
Saturday, January 27, 2018 @ 12:00pm
Final
Hunt 12u boys 26
Curtiss 12u boys 12
 
Saturday, January 27, 2018 @ 11:00am
Final
Sweeney 12u boys 21
Little 12u boys 38
 
Saturday, January 27, 2018 @ 11:00am
Final
    Franklin Smith 37
Jones 12u boys open 24
 
Saturday, January 27, 2018 @ 11:00am
Final
Hinkle 10u boys 9
Bell 10u boys 21
 
Saturday, January 27, 2018 @ 11:00am
Final
Slaughter 6u boys 13
LeCompt 6u boys 15
 
Saturday, January 27, 2018 @ 11:00am
Final
Fineis 8u boys 24
Anderson 8u boys 28
 
Saturday, January 27, 2018 @ 11:00am
Final
Sims 8u girls 17
    College Grove New 4
 
Saturday, January 27, 2018 @ 10:00am
Final
Howell 12u boys 21
Derringer 12u boys 38
 
Saturday, January 27, 2018 @ 10:00am
Final
Walling 12u boys open 84
    EWA Reid 11
 
Saturday, January 27, 2018 @ 10:00am
Final
Strother 10u boys 20
McCain 10u boys 15
 
Saturday, January 27, 2018 @ 10:00am
Final
Sullivan 6u boys 10
Johnson 6u boys 17
 
Saturday, January 27, 2018 @ 10:00am
Final
Graves 8u boys 22
Holland 8u boys 16
 
Saturday, January 27, 2018 @ 10:00am
Final
Bradley 8u girls 18
Taddeo 8u girls 3
 
Saturday, January 27, 2018 @ 9:00am
Final
Ezell 8u boys 14
Brooks 8u boys 26
 
Saturday, January 27, 2018 @ 9:00am
Final
Martinez 8u girls 10
Gray 8u girls 9
 
Saturday, January 27, 2018 @ 9:00am
Final
Mendenhall 12u boys 21
McLaughlin 12u boys 15
 
Saturday, January 27, 2018 @ 9:00am
Final
McClellan 12u boys open 59
    EWA Leftwich 18
 
Saturday, January 27, 2018 @ 9:00am
Final
Santos 10u boys 23
McGarrity 10u boys 26
 
Saturday, January 27, 2018 @ 9:00am
Final
Curry 6u boys 14
Hambrick 6u boys 17
 
Saturday, January 20, 2018 @ 6:00pm
Final
Perry 10u girls 18
    Bethesda Griffin 2
 
Saturday, January 20, 2018 @ 6:00pm
Final
Clark 10u girls 20
    College Grove Keaton 13
 
Saturday, January 20, 2018 @ 5:00pm
Final
Snow 14u boys open 48
    EWA Skinner 39
 
Saturday, January 20, 2018 @ 5:00pm
Final
Statema 8u boys 16
Ruth 8u boys 10
 
Saturday, January 20, 2018 @ 5:00pm
Final
Wheeler 10u boys 18
JGray 10u boys 16
 
Saturday, January 20, 2018 @ 4:00pm
Final
Koch 8u boys 21
Lanengu 8u boys 12
 
Saturday, January 20, 2018 @ 4:00pm
Final
Webb 10u boys 17
Jolley 10u boys 24
 
Saturday, January 20, 2018 @ 4:00pm
Final
Meyer 14u boys open 45
    EWA Vasilevskis 39
 
Saturday, January 20, 2018 @ 3:00pm
Final
Haylett 12u girls 29
    Bethesda Fitzgerald 12
 
Saturday, January 20, 2018 @ 3:00pm
Final
Uppinghouse 6u girls 1
Hardin 6u girls 2
 
Saturday, January 20, 2018 @ 3:00pm
Final
Lamb 8u boys 24
    EWA McCann 26
 
Saturday, January 20, 2018 @ 3:00pm
Final
Woods 8u boys 4
Lavalleur 8u boys 26
 
Saturday, January 20, 2018 @ 3:00pm
Final
Woolf 10u boys 25
McGarrity 10u boys 19
 
Saturday, January 20, 2018 @ 3:00pm
Final
    Nolensville Theodore 13
Taddeo 8u girls 8
 
Saturday, January 20, 2018 @ 2:00pm
Final
Weaver 6u girls 28
    Nolensville Thomas 11
 
Saturday, January 20, 2018 @ 2:00pm
Final
Powell 14u boys 25
Mendenhall 14u boys 23
 
Saturday, January 20, 2018 @ 2:00pm
Final
Hambrick 8u boys 3
Graves 8u boys 18
 
Saturday, January 20, 2018 @ 2:00pm
Final
Thompson 10u boys 25
Lenfestey 10u boys 10
 
Saturday, January 20, 2018 @ 2:00pm
Final
Oldham 10u boys open 14
Brownlee 10u boys open 58
 
Saturday, January 20, 2018 @ 2:00pm
Final
Trefethen 12u boys 20
Johnson 12u boys 13
 
Saturday, January 20, 2018 @ 2:00pm
Final
Parker 6u boys 21
Slaughter 6u boys 10
 
Saturday, January 20, 2018 @ 1:00pm
Final
Hunt 12u boys 33
Burtch 12u boys 27
 
Saturday, January 20, 2018 @ 1:00pm
Final
Bailey 6u boys 19
Shugart 6u boys 24
 
Saturday, January 20, 2018 @ 1:00pm
Final
Stephenson 14u bosy 38
McGrath 14u boys 49
 
Saturday, January 20, 2018 @ 1:00pm
Final
Holland 8u boys 17
Fineis 8u boys 20
 
Saturday, January 20, 2018 @ 1:00pm
Final
Hinkle 10u boys 15
Anderson 10u boys 38
 
Saturday, January 20, 2018 @ 1:00pm
Final
    Nolensville Bennett 24
Jones 12u boys open 28
 
Saturday, January 20, 2018 @ 12:00pm
Final
Williamson 8u boys 12
Nieves 8u boys 14
 
Saturday, January 20, 2018 @ 12:00pm
Final
Strother 10u boys 16
Lopez 10u boys 17
 
Saturday, January 20, 2018 @ 12:00pm
Final
Sweeney 12u boys 21
Kanaday 12u boys 44
 
Saturday, January 20, 2018 @ 12:00pm
Final
Johnson 6u boys 21
Hambrick 6u boys 2
 
Saturday, January 20, 2018 @ 12:00pm
Final
Myers 10u girls 26
Torres 10u girls 9
 
Saturday, January 20, 2018 @ 12:00pm
Final
Forbes 14u boys 31
Koch 14u boys 11
 
Saturday, January 20, 2018 @ 11:00am
Final
Grooters 14u boys 15
DeHart 14u boys 32
 
Saturday, January 20, 2018 @ 11:00am
Final
Howell 12u boys 21
Curtiss 12u boys 17
 
Saturday, January 20, 2018 @ 11:00am
Final
Adams 8u boys 4
Byrd 8u boys 36
 
Saturday, January 20, 2018 @ 11:00am
Final
Harb 10u boys 12
Bell 10u boys 14
 
Saturday, January 20, 2018 @ 11:00am
Final
LeCompt 6u boys 4
Fineis 6u boys 19
 
Saturday, January 20, 2018 @ 11:00am
Final
Sandstrom 10u girls 34
O'Leary 10ugirls 2
 
Saturday, January 20, 2018 @ 11:00am
Final
Slaughter 10u boys open 21
    Franklin Vaughn 10
 
Saturday, January 20, 2018 @ 10:00am
Final
Ashley 12u boys open 40
Walling 12u boys open 25
 
Saturday, January 20, 2018 @ 10:00am
Final
Mendenhall 12u boys 36
Little 12u boys 10
 
Saturday, January 20, 2018 @ 10:00am
Final
Anderson 8u boys 37
Ezell 8u boys 16
 
Saturday, January 20, 2018 @ 10:00am
Final
Santos 10u boys 22
McCain 10u boys 30
 
Saturday, January 20, 2018 @ 10:00am
Final
Sims 8u girls 18
Gray 8u girls 13
 
Saturday, January 20, 2018 @ 10:00am
Final
Loayza 6u boys 13
Curry 6u boys 7
 
Saturday, January 20, 2018 @ 9:00am
Final
Meyer 6u boys 5
Sullivan 6u boys 10
 
Saturday, January 20, 2018 @ 9:00am
Final
Clarkson 12u boys open 7
McClellan 12u boys open 70
 
Saturday, January 20, 2018 @ 9:00am
Final
Forbes 12u boys 26
Derringer 12u boys 30
 
Saturday, January 20, 2018 @ 9:00am
Final
Brooks 8u boys 28
Ewing 8u boys 4
 
Saturday, January 20, 2018 @ 9:00am
Final
Cheetham 10u boys 36
BGray 10u boys 24
 
Saturday, January 20, 2018 @ 9:00am
Final
Martinez 8u girls 4
Bradley 8u girls 8
 
Saturday, December 16, 2017 @ 8:00pm
Final
    Brentwood Foster 31
Strunk 14u boys open 46
 
Saturday, December 16, 2017 @ 6:00pm
Final
    Brentwood Corum 9
Ashley 12u boys open 60
 
Saturday, December 16, 2017 @ 6:00pm
Final
Sellers 8u boys 29
Ruth 8u boys 12
 
Saturday, December 16, 2017 @ 6:00pm
Final
    College Grove Zuhlke 29
Webb 10u boys 24
 
Saturday, December 16, 2017 @ 5:00pm
Final
Simmons 8u boys 7
Nieves 8u boys 24
 
Saturday, December 16, 2017 @ 4:00pm
Final
Thompson 10u boys 30
JGray 10u boys 22
 
Saturday, December 16, 2017 @ 4:00pm
Final
Statema 8u boys 4
Lavalleur 8u boys 26
 
Saturday, December 16, 2017 @ 4:00pm
Final
Slaughter 10u boys open 23
Oldham 10u boys open 20
 
Saturday, December 16, 2017 @ 4:00pm
Final
    College Grove Rider 8
Sandstrom 10u girls 22
 
Saturday, December 16, 2017 @ 4:00pm
Final
McLaughlin 12u boys 34
Kanaday 12u boys 50
 
Saturday, December 16, 2017 @ 3:00pm
Final
DeHart 14u boys 20
Koch 14u boys 17
 
Saturday, December 16, 2017 @ 3:00pm
Final
Wheeler 10u boys 13
Harb 10u boys 30
 
Saturday, December 16, 2017 @ 3:00pm
Final
Williamson 8u boys 26
Lanengu 8u boys 3
 
Saturday, December 16, 2017 @ 3:00pm
Final
    Nolensville Gray 14
Brownlee 10u boys open 36
 
Saturday, December 16, 2017 @ 3:00pm
Final
Hardin 6u girls 5
    Nolensville Thomas 11
 
Saturday, December 16, 2017 @ 3:00pm
Final
Weaver 6u girls 18
    College Grove Diaz 8
 
Saturday, December 16, 2017 @ 3:00pm
Final
Derringer 12u boys 22
Curtiss 12u boys 4
 
Saturday, December 16, 2017 @ 2:00pm
Final
Gray 8u girls 6
    College Grove Melton 25
 
Saturday, December 16, 2017 @ 2:00pm
Final
Sweeney 12u boys 10
Hunt 12u boys 26
 
Saturday, December 16, 2017 @ 2:00pm
Final
Forbes 14u boys 37
Mendenhall 14u boys 24
 
Saturday, December 16, 2017 @ 2:00pm
Final
Strother 10u boys 16
Jolley 10u boys 30
 
Saturday, December 16, 2017 @ 2:00pm
Final
    College Grove Morris 16
Torres 10u girls 19
 
Saturday, December 16, 2017 @ 2:00pm
Final
Woods 8u boys 10
Lamb 8u boys 18
 
Saturday, December 16, 2017 @ 2:00pm
Final
Loayza 6u boys 8
LeCompt 6u boys 19
 
Saturday, December 16, 2017 @ 1:00pm
Final
Shugart 6u boys 17
Fineis 6u boys 18
 
Saturday, December 16, 2017 @ 1:00pm
Final
Trefethen 12u boys 23
Howell 12u boys 11
 
Saturday, December 16, 2017 @ 1:00pm
Final
Grooters 14u boys 38
McGrath 14u boys 33
 
Saturday, December 16, 2017 @ 1:00pm
Final
Woolf 10u boys 39
McCain 10u boys 41
 
Saturday, December 16, 2017 @ 1:00pm
Final
Myers 10u girls 25
    Bethesda Griffin 4
 
Saturday, December 16, 2017 @ 1:00pm
Final
Snow 14u boys open 58
    Nolensville Messer 31
 
Saturday, December 16, 2017 @ 1:00pm
Final
Hambrick 8u boys 27
Ezell 8u boys 16
 
Saturday, December 16, 2017 @ 12:00pm
Final
Koch 8u boys 12
    EWA Luteran 10
 
Saturday, December 16, 2017 @ 12:00pm
Final
Clark 10u girls 1
Perry 10u girls 10
 
Saturday, December 16, 2017 @ 12:00pm
Final
Anderson 8u boys 19
Byrd 8u boys 18
 
Saturday, December 16, 2017 @ 12:00pm
Final
Slaughter 6u boys 26
Curry 6u boys 6
 
Saturday, December 16, 2017 @ 12:00pm
Final
Mendenhall 12u boys 12
Johnson 12u boys 0
 
Saturday, December 16, 2017 @ 12:00pm
Final
Stephenson 14u bosy 34
Powell 14u boys 36
 
Saturday, December 16, 2017 @ 11:00am
Final
McGarrity 10u boys 27
Lopez 10u boys 6
 
Saturday, December 16, 2017 @ 11:00am
Final
Morel 10u girls 10
O'Leary 10ugirls 19
 
Saturday, December 16, 2017 @ 11:00am
Final
Adams 8u boys 8
Brooks 8u boys 18
 
Saturday, December 16, 2017 @ 11:00am
Final
Meyer 14u boys open 58
    Nolensville Stubblebine 27
 
Saturday, December 16, 2017 @ 11:00am
Final
Bailey 6u boys 9
Sullivan 6u boys 11
 
Saturday, December 16, 2017 @ 11:00am
Final
Forbes 12u boys 22
Burtch 12u boys 26
 
Saturday, December 16, 2017 @ 10:00am
Final
Cheetham 10u boys 16
Anderson 10u boys 19
 
Saturday, December 16, 2017 @ 10:00am
Final
    College Grove Nelms 17
Haylett 12u girls 18
 
Saturday, December 16, 2017 @ 10:00am
Final
Martinez 8u girls 18
Taddeo 8u girls 6
 
Saturday, December 16, 2017 @ 10:00am
Final
Graves 8u boys 32
Fineis 8u boys 22
 
Saturday, December 16, 2017 @ 10:00am
Final
Parker 6u boys 18
Hambrick 6u boys 8
 
Saturday, December 16, 2017 @ 9:00am
Final
Meyer 6u boys 5
Johnson 6u boys 27
 
Saturday, December 16, 2017 @ 9:00am
Final
Walling 12u boys open 72
Clarkson 12u boys open 16
 
Saturday, December 16, 2017 @ 9:00am
Final
BGray 10u boys 15
Bell 10u boys 24
 
Saturday, December 16, 2017 @ 9:00am
Final
Sims 8u girls 10
Bradley 8u girls 9
 
Saturday, December 16, 2017 @ 9:00am
Final
Holland 8u boys 30
Ewing 8u boys 10
 
Saturday, December 9, 2017 @ 7:00pm
Final
    EWA Douglas 2
Nieves 8u boys 37
 
Saturday, December 9, 2017 @ 6:00pm
Final
    GAA Magee 29
Strunk 14u boys open 42
 
Saturday, December 9, 2017 @ 6:00pm
Final
Woods 8u boys 9
Williamson 8u boys 17
 
Saturday, December 9, 2017 @ 5:00pm
Final
Oldham 10u boys open 22
    Brentwood Fowler 18
 
Saturday, December 9, 2017 @ 5:00pm
Final
Snow 14u boys open 50
    GAA Wilcox 23
 
Saturday, December 9, 2017 @ 5:00pm
Final
Thompson 10u boys 23
Hinkle 10u boys 6
 
Saturday, December 9, 2017 @ 5:00pm
Final
Lanengu 8u boys 4
Sellers 8u boys 32
 
Saturday, December 9, 2017 @ 4:00pm
Final
Weaver 6u girls 14
Uppinghouse 6u girls 2
 
Saturday, December 9, 2017 @ 4:00pm
Final
Webb 10u boys 10
Harb 10u boys 26
 
Saturday, December 9, 2017 @ 4:00pm
Final
Koch 14u boys 15
Grooters 14u boys 27
 
Saturday, December 9, 2017 @ 4:00pm
Final
Lamb 8u boys 16
Simmons 8u boys 10
 
Saturday, December 9, 2017 @ 3:00pm
Final
Strother 10u boys 14
JGray 10u boys 23
 
Saturday, December 9, 2017 @ 3:00pm
Final
McGrath 14u boys 32
Forbes 14u boys 30
 
Saturday, December 9, 2017 @ 3:00pm
Final
Byrd 8u boys 16
Holland 8u boys 18
 
Saturday, December 9, 2017 @ 3:00pm
Final
    Bethesda Gess 8
Hardin 6u girls 7
 
Saturday, December 9, 2017 @ 3:00pm
Final
Sims 8u girls 8
    Bethesda Hollis 28
 
Saturday, December 9, 2017 @ 3:00pm
Final
Oldham 12u girls 9
Haylett 12u girls 22
 
Saturday, December 9, 2017 @ 3:00pm
Final
Meyer 14u boys open 45
    Nolensville Messer 42
 
Saturday, December 9, 2017 @ 3:00pm
Final
Bradley 8u girls 16
    Nolensville Lyn 2
 
Saturday, December 9, 2017 @ 3:00pm
Final
Brownlee 10u boys open 31
Slaughter 10u boys open 28
 
Saturday, December 9, 2017 @ 2:00pm
Final
Sweeney 12u boys 18
Howell 12u boys 25
 
Saturday, December 9, 2017 @ 2:00pm
Final
Hambrick 6u boys 11
Shugart 6u boys 21
 
Saturday, December 9, 2017 @ 2:00pm
Final
Mendenhall 14u boys 12
Stephenson 14u bosy 25
 
Saturday, December 9, 2017 @ 2:00pm
Final
Wheeler 10u boys 22
Cheetham 10u boys 26
 
Saturday, December 9, 2017 @ 2:00pm
Final
Lavalleur 8u boys 21
Ruth 8u boys 4
 
Saturday, December 9, 2017 @ 2:00pm
Final
Gray 8u girls 4
    College Grove Porter 6
 
Saturday, December 9, 2017 @ 1:00pm
Final
Mendenhall 12u boys 11
Hunt 12u boys 25
 
Saturday, December 9, 2017 @ 1:00pm
Final
Fineis 6u boys 21
Slaughter 6u boys 8
 
Saturday, December 9, 2017 @ 1:00pm
Final
Powell 14u boys 45
DeHart 14u boys 25
 
Saturday, December 9, 2017 @ 1:00pm
Final
Santos 10u boys 4
Jolley 10u boys 36
 
Saturday, December 9, 2017 @ 1:00pm
Final
Koch 8u boys 15
Statema 8u boys 14
 
Saturday, December 9, 2017 @ 1:00pm
Final
Perry 10u girls 22
O'Leary 10ugirls 12
 
Saturday, December 9, 2017 @ 12:00pm
Final
Derringer 12u boys 11
Burtch 12u boys 35
 
Saturday, December 9, 2017 @ 12:00pm
Final
Curry 6u boys 6
Sullivan 6u boys 19
 
Saturday, December 9, 2017 @ 12:00pm
Final
Woolf 10u boys 11
Bell 10u boys 17
 
Saturday, December 9, 2017 @ 12:00pm
Final
Ewing 8u boys 4
Hambrick 8u boys 46
 
Saturday, December 9, 2017 @ 12:00pm
Final
Sandstrom 10u girls 24
Myers 10u girls 8
 
Saturday, December 9, 2017 @ 12:00pm
Final
Oldham 14u girls 10
    Hillsboro Edwards 9
 
Saturday, December 9, 2017 @ 11:00am
Final
Ezell 8u boys 12
Graves 8u boys 24
 
Saturday, December 9, 2017 @ 11:00am
Final
Torres 10u girls 21
Morel 10u girls 3
 
Saturday, December 9, 2017 @ 11:00am
Final
McLaughlin 12u boys 32
Johnson 12u boys 9
 
Saturday, December 9, 2017 @ 11:00am
Final
LeCompt 6u boys 18
Meyer 6u boys 13
 
Saturday, December 9, 2017 @ 11:00am
Final
BGray 10u boys 18
Anderson 10u boys 17
 
Saturday, December 9, 2017 @ 10:00am
Final
Loayza 6u boys 11
Bailey 6u boys 2
 
Saturday, December 9, 2017 @ 10:00am
Final
McGarrity 10u boys 33
Lenfestey 10u boys 13
 
Saturday, December 9, 2017 @ 10:00am
Final
Fineis 8u boys 32
Adams 8u boys 8
 
Saturday, December 9, 2017 @ 10:00am
Final
Walling 12u boys open 26
McClellan 12u boys open 42
 
Saturday, December 9, 2017 @ 10:00am
Final
Trefethen 12u boys 31
Forbes 12u boys 26
 
Saturday, December 9, 2017 @ 10:00am
Final
Martinez 8u girls 12
    College Grove New 1
 
Saturday, December 9, 2017 @ 9:00am
Final
Little 12u boys 11
Kanaday 12u boys 27
 
Saturday, December 9, 2017 @ 9:00am
Final
    College Grove Melton 28
Taddeo 8u girls 8
 
Saturday, December 9, 2017 @ 9:00am
Final
Johnson 6u boys 9
Parker 6u boys 20
 
Saturday, December 9, 2017 @ 9:00am
Final
McCain 10u boys 32
Lopez 10u boys 6
 
Saturday, December 9, 2017 @ 9:00am
Final
Brooks 8u boys 8
Anderson 8u boys 25
 
Saturday, December 9, 2017 @ 9:00am
Final
Ashley 12u boys open 41
Jones 12u boys open 20
 
Saturday, December 2, 2017 @ 6:00pm
Final
Statema 8u boys 8
Lamb 8u boys 18
 
Saturday, December 2, 2017 @ 6:00pm
Final
Jones 12u boys open 62
Clarkson 12u boys open 18
 
Saturday, December 2, 2017 @ 6:00pm
Final
Ruth 8u boys 3
Nieves 8u boys 40
 
Saturday, December 2, 2017 @ 5:00pm
Final
    Bethesda Griffin 14
O'Leary 10ugirls 23
 
Saturday, December 2, 2017 @ 5:00pm
Final
    Franklin Smith 35
Walling 12u boys open 57
 
Saturday, December 2, 2017 @ 5:00pm
Final
Holland 8u boys 18
Brooks 8u boys 17
 
Saturday, December 2, 2017 @ 5:00pm
Final
Thompson 10u boys 22
Harb 10u boys 17
 
Saturday, December 2, 2017 @ 5:00pm
Final
McClellan 12u boys open 61
Ashley 12u boys open 43
 
Saturday, December 2, 2017 @ 5:00pm
Final
Sellers 8u boys 34
Ewing 8u boys 4
 
Saturday, December 2, 2017 @ 4:00pm
Final
Simmons 8u boys 18
Lanengu 8u boys 4
 
Saturday, December 2, 2017 @ 4:00pm
Final
Slaughter 10u boys open 28
    Nolensville Hupka 10
 
Saturday, December 2, 2017 @ 4:00pm
Final
Anderson 8u boys 44
Adams 8u boys 4
 
Saturday, December 2, 2017 @ 4:00pm
Final
    Franklin Reynolds 12
Oldham 12u girls 11
 
Saturday, December 2, 2017 @ 4:00pm
Final
Meyer 14u boys open 54
    GAA Wilcox 57
 
Saturday, December 2, 2017 @ 4:00pm
Final
Strother 10u boys 19
Hinkle 10u boys 16
 
Saturday, December 2, 2017 @ 3:00pm
Final
Webb 10u boys 13
Cheetham 10u boys 32
 
Saturday, December 2, 2017 @ 3:00pm
Final
Hambrick 8u boys 26
Byrd 8u boys 10
 
Saturday, December 2, 2017 @ 3:00pm
Final
Oldham 10u boys open 26
    EWA Moss 20
 
Saturday, December 2, 2017 @ 3:00pm
Final
Uppinghouse 6u girls 21
    Bethesda Gess 5
 
Saturday, December 2, 2017 @ 3:00pm
Final
Woods 8u boys 18
    EWA Keller 10
 
Saturday, December 2, 2017 @ 3:00pm
Final
Haylett 12u girls 18
Greenwell 12u girls 19
 
Saturday, December 2, 2017 @ 3:00pm
Final
    Brentwood Baas 35
Strunk 14u boys open 50
 
Saturday, December 2, 2017 @ 2:00pm
Final
Martinez 8u girls 4
    College Grove Melton 12
 
Saturday, December 2, 2017 @ 2:00pm
Final
Snow 14u boys open 48
    GAA Martin 37
 
Saturday, December 2, 2017 @ 2:00pm
Final
Santos 10u boys 17
JGray 10u boys 32
 
Saturday, December 2, 2017 @ 2:00pm
Final
Mendenhall 12u boys 15
Howell 12u boys 27
 
Saturday, December 2, 2017 @ 2:00pm
Final
Fineis 8u boys 18
Ezell 8u boys 14
 
Saturday, December 2, 2017 @ 2:00pm
Final
Morel 10u girls 2
Sandstrom 10u girls 30
 
Saturday, December 2, 2017 @ 2:00pm
Final
Meyer 6u boys 8
Loayza 6u boys 4
 
Saturday, December 2, 2017 @ 2:00pm
Final
    Bethesda McCord 8
Taddeo 8u girls 14
 
Saturday, December 2, 2017 @ 1:00pm
Final
    College Grove Rakes 31
Oldham 14u girls 19
 
Saturday, December 2, 2017 @ 1:00pm
Final
Wheeler 10u boys 18
BGray 10u boys 16
 
Saturday, December 2, 2017 @ 1:00pm
Final
Little 12u boys 20
Johnson 12u boys 31
 
Saturday, December 2, 2017 @ 1:00pm
Final
Williamson 8u boys 17
Koch 8u boys 4
 
Saturday, December 2, 2017 @ 1:00pm
Final
Clark 10u girls 11
Torres 10u girls 16
 
Saturday, December 2, 2017 @ 1:00pm
Final
Curry 6u boys 6
Bailey 6u boys 7
 
Saturday, December 2, 2017 @ 12:00pm
Final
Perry 10u girls 17
Myers 10u girls 26
 
Saturday, December 2, 2017 @ 12:00pm
Final
Sullivan 6u boys 19
Fineis 6u boys 13
 
Saturday, December 2, 2017 @ 12:00pm
Final
McGarrity 10u boys 22
Jolley 10u boys 23
 
Saturday, December 2, 2017 @ 12:00pm
Final
DeHart 14u boys 19
Forbes 14u boys 31
 
Saturday, December 2, 2017 @ 12:00pm
Final
McLaughlin 12u boys 29
Hunt 12u boys 27
 
Saturday, December 2, 2017 @ 12:00pm
Final
Graves 8u boys 10
Lavalleur 8u boys 16
 
Saturday, December 2, 2017 @ 11:00am
Final
Slaughter 6u boys 16
Hambrick 6u boys 14
 
Saturday, December 2, 2017 @ 11:00am
Final
Gray 8u girls 6
    College Grove New 9
 
Saturday, December 2, 2017 @ 11:00am
Final
Brownlee 10u boys open 39
    Franklin Vaughn 14
 
Saturday, December 2, 2017 @ 11:00am
Final
Bell 10u boys 14
Anderson 10u boys 20
 
Saturday, December 2, 2017 @ 11:00am
Final
Mendenhall 14u boys 20
McGrath 14u boys 23
 
Saturday, December 2, 2017 @ 11:00am
Final
Trefethen 12u boys 30
Derringer 12u boys 23
 
Saturday, December 2, 2017 @ 10:00am
Final
McCain 10u boys 39
Lenfestey 10u boys 21
 
Saturday, December 2, 2017 @ 10:00am
Final
Powell 14u boys 38
Koch 14u boys 24
 
Saturday, December 2, 2017 @ 10:00am
Final
Sweeney 12u boys 21
Forbes 12u boys 31
 
Saturday, December 2, 2017 @ 10:00am
Final
Shugart 6u boys 5
Johnson 6u boys 28
 
Saturday, December 2, 2017 @ 10:00am
Final
Sims 8u girls 36
    Nolensville Stone 4
 
Saturday, December 2, 2017 @ 10:00am
Final
Hardin 6u girls 4
    College Grove Rec 9
 
Saturday, December 2, 2017 @ 9:00am
Final
Woolf 10u boys 36
Lopez 10u boys 11
 
Saturday, December 2, 2017 @ 9:00am
Final
Stephenson 14u bosy 41
Grooters 14u boys 23
 
Saturday, December 2, 2017 @ 9:00am
Final
Curtiss 12u boys 17
Burtch 12u boys 25
 
Saturday, December 2, 2017 @ 9:00am
Final
Parker 6u boys 27
LeCompt 6u boys 12
 
Saturday, December 2, 2017 @ 9:00am
Final
Bradley 8u girls 12
    College Grove Porter 4
 
Friday, February 10, 2017 @ 3:00pm
Final
O'Leary 10ugirls 24
Clark 10u girls 14